Ogłoszenie

Obrazek

Bilety na koncert

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Bilety na koncert

Postprzez kasik527 » 10 kwietnia 2019, o 21:57

:zly: Witam wszystkich :)) przyznam szczerze, że zapisałam się do tego fanklubu żeby zadać wam jedno pytanie a mianowicie
Dlaczego w cenę najdroższego biletu nie ma możliwości zrobienia sobie zdjęcia z zespołem .Byłam przekona , że jest to wliczone w tak drogi bilet czy jest A ja nic o tym nie wiem ponieważ cały czas się wacham czy go kupić bo po co mi wycieczka na backstage skoro ich tam nie zobaczę
kasik527
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Ulubiona płyta: Lost Highway

Re: Bilety na koncert

Postprzez EVENo » 11 kwietnia 2019, o 10:03

Nawet najbardziej oddani fani, którzy poświęcili temu zespołowi całe swoje życie nie są godni zrobienia sobie zdjęcia z Jonem. Przecież to Jon Bon Jovi, jego kiedyś zapowiadał sam Maciej Orłoś!
Obrazek
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez Agata BJ » 23 kwietnia 2019, o 17:50

kasik527 napisał(a)::zly: Witam wszystkich :)) przyznam szczerze, że zapisałam się do tego fanklubu żeby zadać wam jedno pytanie a mianowicie
Dlaczego w cenę najdroższego biletu nie ma możliwości zrobienia sobie zdjęcia z zespołem .Byłam przekona , że jest to wliczone w tak drogi bilet czy jest A ja nic o tym nie wiem ponieważ cały czas się wacham czy go kupić bo po co mi wycieczka na backstage skoro ich tam nie zobaczę

Na to pytanie raczej nikt nie zna odpowiedzi :P
19.06.2013 - Gdańsk <3

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: These Days

Postprzez madm » 23 kwietnia 2019, o 21:07

Na miejscu zespołu, ostatnią rzeczą jaką chciałbym robić przed jak i po 2 godzinnym koncercie, mając na karku blisko 60 lat, to wielogodzinne pozowanie i rozmawianie z setkami fanów.
It's my life!
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: NJ

Postprzez EVENo » 24 kwietnia 2019, o 15:29

madm napisał(a):Na miejscu zespołu, ostatnią rzeczą jaką chciałbym robić przed jak i po 2 godzinnym koncercie, mając na karku blisko 60 lat, to wielogodzinne pozowanie i rozmawianie z setkami fanów.

Tym bardziej z takimi fanami, którzy kupili sobie Ultimate VIP Experience chyba tylko dla szpanu. Ludzie wydają prawie 3000 złotych na torbę i smycz. Aż się boję myśleć ile zostawią po koncercie pieniędzy w Hiltonie (bo nie, nocleg w Hiltonie nie jest w cenie biletu xD).
Obrazek
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: New Jersey

Powrót do Dyskusja ogólna