Always - Bon Jovi Portal - Rejestracja

Rejestrując się na „Always - Bon Jovi Portal” zgadzasz się z postanowieniami regulaminu oraz polityki prywatności. Dokumenty dostępne są pod adresami www.bonjovi.pl/regulamin oraz www.bonjovi.pl/polityka-prywatnosci (otwierają się w nowym oknie). Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść stronę i nie korzystaj z „Always - Bon Jovi Portal”.

Forum „Always - Bon Jovi Portal” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB.com. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Always - Bon Jovi Portal” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych.