Ogłoszenie

Obrazek

Baner

Warszawa, 12 lipca 2019 r., PGE Narodowy

Moderator: Mod's Team

Baner

Postprzez Bleeding Guitar » 10 stycznia 2019, o 09:46

Cześć. Czy będzie na koncercie baner tak jak w 2013 roku? Gdybym miał talent do rysowania,malowania to bym zrobił taki baner z całym składem zespołu (od JBJ do Everett Bradley) Wyglądał by tak: z przodu oczywiście główni członkowie a trochę z tyłu reszta i do tego napis: Thank you for 35 years of fantastic music !!!! albo coś w podobnym stylu.Bo chyba w bieżącym roku mija 35 od wydania pierwszej płyty? Piszcie co o tym myślicie.
Bleeding Guitar
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Ulubiona płyta: These Days

Re: Baner

Postprzez wranglerek » 10 stycznia 2019, o 22:56

„You are in our Rock’n Roll Hall of Fame since 1983” - to kwestii napisu na banerze. Myślę, że Jon byłby zadowolony.
Believe that the sun will shine tomorrow
Come on and get up off your knees...
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life

Ulubiona płyta: All

Postprzez JonetteBJ » 11 stycznia 2019, o 07:26

wranglerek napisał(a):„You are in our Rock’n Roll Hall of Fame since 1983” - to kwestii napisu na banerze. Myślę, że Jon byłby zadowolony.

Dobre. Popieram. Myślę, że uśmiechałby się tak samo jak na flagę w 2013
...And I guess I'd rather die than fade away!
JonetteBJ
It's My Life
It's My Life

Postprzez EVENo » 11 stycznia 2019, o 11:21

Może zamiast "since 1983" dać "since forever"? Tak jakoś ładniej brzmi, nie jest takie oficjalne i znacznie bardziej neutralne, bo w moim Hall Of Fame to na pewno nie są od 1983 :P W niczyim nie są, nikt ich wtedy nie znał :P No i w ogóle brzmi to jak baner, ale reklamowy (produkujemy najlepsze piwo od 1856 roku).

Myślę, że można też rozważyć darowanie sobie "Rock And Roll Hall Of Fame" i zostawić samo "Hall Of Fame" - będzie krócej, czytelniej, treściwiej i... bardziej od serca, bo powiemy "Jesteście w naszych sercach od zawsze" zamiast "Jesteście w naszych sercach, kategoria muzyka, od 1983" :P
Obrazek
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Ulubiona płyta: New Jersey

Postprzez Agata BJ » 11 stycznia 2019, o 12:13

Bleeding Guitar napisał(a):Cześć. Czy będzie na koncercie baner tak jak w 2013 roku?

Nie jest to jeszcze postanowione ;) Pracujemy nad tym i rozpatrujemy jakie mamy opcje.
19.06.2013 - Gdańsk <3

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day

Postprzez wranglerek » 12 stycznia 2019, o 15:51

EVENo napisał(a):Może zamiast "since 1983" dać "since forever"? Tak jakoś ładniej brzmi, nie jest takie oficjalne i znacznie bardziej neutralne, bo w moim Hall Of Fame to na pewno nie są od 1983 :P W niczyim nie są, nikt ich wtedy nie znał :P No i w ogóle brzmi to jak baner, ale reklamowy (produkujemy najlepsze piwo od 1856 roku).

Myślę, że można też rozważyć darowanie sobie "Rock And Roll Hall Of Fame" i zostawić samo "Hall Of Fame" - będzie krócej, czytelniej, treściwiej i... bardziej od serca, bo powiemy "Jesteście w naszych sercach od zawsze" zamiast "Jesteście w naszych sercach, kategoria muzyka, od 1983" :P

W punkt..., dzięki za korektę. Myślę, że rzeczywiście tak będzie bardziej od serca. A może ktoś jeszcze coś dorzuci??
Believe that the sun will shine tomorrow
Come on and get up off your knees...
wranglerek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life

Ulubiona płyta: All

Postprzez Bleeding Guitar » 13 stycznia 2019, o 11:26

Powinien wystarczyć napis z podziękowaniami dla zespołu za te 35 lat (ja liczę od wydania 1 płyty) od Nas.Zastanawiam się czy można jakoś to opisać np. w 2-3 zdaniach co znaczy,daje Nam ich muzyka?Mi dodaje dużo energii,poprawia nastrój nastawia mnie optymistycznie do życia.....itd.A na końcu jakiś fragment tekstu z Ich utworu.Ja bym w ten sposób chłopakom podziękował bo osobiście nie ma na to szans.No tak Ja mogę sobie pisać tylko czy jest szansa żeby to zrobić...?Pozdrawiam!!!! :)) ;)
Bleeding Guitar
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul

Powrót do Dyskusja ogólna