Newsy, różności, ploteczki...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: monjovi »

Jon ma swój profil na soundcloud, właśnie wrzucono tam 3 utwory z ostatniego Runaway Tour w Austin.

https://soundcloud.com/jonbonjovilive
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Fromasz1899 »

albo samo opowiadanie o ukończeniu współpracy w wytwórnią było tylko i wyłącznie dla promocji "Burning Bridges" albo tak jak pisze Damned "dla Richiego" nie mniej cała sytuacja jest zabawna (żeby nie powiedzieć że śmieszna :P ) nie zostało nam nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń i trzymać kciuki żeby płyta nie była kompletną kompromitacją :P
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Fromasz1899 pisze:albo samo opowiadanie o ukończeniu współpracy w wytwórnią było tylko i wyłącznie dla promocji "Burning Bridges" albo tak jak pisze Damned "dla Richiego"
Dodam dla jasności, że pisałem to z przymrużeniem oka. Nie wierzę, że zespół (bo przecież śpiewa cała czwórka) zaatakowałby Richiego w tekście utworu. Poczekam na więcej szczegółów. Póki co to całe "zerwanie" z wytwórnią i nagły powrót wygląda groteskowo, ale kto wie, może faktycznie tym uderzeniem pięścią w stół, coś wynegocjował :D

PS. opublikowano kilka nagrań z rzeczonego koncertu w Dallas w ramach Runaway Tours:
https://soundcloud.com/jonbonjovilive

EDIT: nie zauważyłem, że Monika już wrzuciła ;)
Ostatnio zmieniony 6 maja 2016, o 15:25 przez Damned, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: madm »

Strasznie mnie ciekawi jak Jon ze swoim obecnym wokalem zamierza rozpocząć trasę, skoro doszło do tego że musi walczyć o jakże wysokie partie wokalne w BWC
It's my life!
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: kowal11 »

mnie nic nie smieszy,czasami ludzie się kłóca i wygadują różne rzeczy a później się dogadują i już nie pamiętają co wygadywali. Każdy z was przeżył cos takiego w życiu. Mam tylko nadzieje że to wytwórnia więcej ustąpiła niż Jon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Adrian »

Osoby które piszą, że to nie poważne nagrywać ponownie pod wytwórnią Island itp mogłyby mi wyjaśnić (bo ja nie wiem) parę kwestii?:
a) Do kogo z imienia i nazwiska Jon kierował słowa z tytułowego BB, że może nauczyć się śpiewać, ma pozdrowić kumpli w St.Tropez i generalnie dla niego Jon napisał tą piosenkę.
b) Jaką funkcje pełniła ta osoba kiedy BJ odchodzili z wytwórni i czy jeszcze pełni tą samą funkcje?
c) Czy ta osoba pracuje jeszcze w Island?
d) Czy Jon się pogodził z ta osobą?
e) Czy ta osoba nadal ma jakikolwiek wpływ na wydanie następnego albumu czy kontrakt Jona uniezależnił go od tej osoby?
f) Na jakich warunkach kontraktowych powstaje nowy album?

Chciałbym znac te kwestie zanim powiem, że Jon jest niepoważny. Póki co Jon powiedział, że wytwórnia się ogarnęła i sytuacja się wyczyściła (czy jakoś tak). Możliwe więc, że wytwórnia przemyślała sprawę i mogła odsunąć od Bon Jovi osoby z którymi Jon nie chciał mieć nic do czynienia.
Znając zachowanie Jona jestem pewien, że ważne kwestie uległy zmianie zanim zgodził się wydać album ponownie pod Island. Jon nie zmienia zdania ot tak i to w takich ważnych kwestiach (patrz McGhee, Such, Sambora).
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Dand »

Te twoje kwestie od a do f to pytania na jakie nie ma odpowiedzi. Ja mówiąc o tym,że Jon jest niepoważny analizuje fakty. Co innego jakby JBJ wydał komunikat,że odchodzi z wytwórni bo nie działają tak jak by sobie życzył, kończy współpracę i sajonara. Wtedy gdyby po paru miesiącach wrócił to bym myślał tak jak Ty. Natomiast on rozdmuchał sprawę, nagrał na ten temat piosenkę która była też tytułem płyty, w której to ostro i ostatecznie rozprawił się z wytwórnią by potem bez słowa wyjaśnienia wrócić i robić sobie zdjęcia z szampanem, swoją prawą ręką i prezesem wytwórni. Może mamy inne standardy ale dla mnie takie zachowanie jest niepoważne.
Gdyby prezes jakiejś znanej firmy oświadczył,że kończy współpracę z daną firmą partnerską ponieważ są beznadziejni,nielojalni i niech idą do diabła a po miesiącu otwierał z nimi szampana rozpoczynając znowu współpracę stałby się niepoważny dla innych podmiotów, nikt by nie chciał się z nimi wiązać w przyszłości. W biznesie takie szarpane i wyglądające na nerwowe działania są odbierane bardzo źle. I nikogo nie obchodziłoby co człowiek myślał, co się zmieniło itp tylko przekaz jaki poszedł w świat.
Obrazek
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: monjovi »

Miałam nic nie pisać bo chyba nie ma sensu po raz 10 to samo, a wiem, że i tak to nic nie da. Podpisuję się pod postem Danda, tu nie chodzi o konkretnego Krzysia
czy innego Zdzisia, który ciągnął Jona za warkoczyki i strzelał mu gumką od gatek, tylko o wytwórnie za którą stoi rzesza osób - ISLAND. Jonowi stary model nie odpowiadał, odszedł
z hukiem w tym samym czasie zapowiadając album pod nowym szyldem i nową jakością, a teraz nagle jest świetnie wracamy, bo przyszli i przeprosili. Nie wiem jak mam
to na chłopski rozum wytłumaczyć, może to jak z ofiara i oprawcą, toksyczna więź, ofiara cierpi, ale oprawca ma na nią tak duży wpływ, że obiecuje jej gruszki na wierzbie
a ta wraca do niego z otwartymi ramionami. Gdyby minęły 2 lata, 3 lata, bardziej wiarygodne wydałoby się nawrócenie i ewentualny rozejm.
Zapewne zespół dostał lepsze warunki, inaczej nie miałoby to sensu. Ale skoro teraz to Island ma walczyć o względy BJ, to pan prezes zarządu powinien paradować
w koszulce BJ a nie na odwrót ;) A może po prostu chodzi o kasę? ;)

Chyba wszyscy rozumieją o co mi chodzi, no prawie ;) W sumie niech każdy myśli co uważa, jaki ta sytuacja będzie miała wpływ, zobaczymy.
Ostatnio zmieniony 7 maja 2016, o 12:58 przez monjovi, łącznie zmieniany 1 raz.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Brand New EVENo

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Brand New EVENo »

Ja również nie odnosiłem się bezpośrednio do BB, bo słuchałem tej płyty półtora raza i nie mam pojęcia o czym są teksty. O tym całym szambie z Island wiem stąd, z forum. HAHA! Więc to wcale nie jest tak, że pałam nienawiścią do Bon Jovi, to wszystko Wasza wina! ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Smolek »

Jeżeli album będzie dobry, to jakoś się przełknie tą sytuację. Ale w innej wytwórni na dobry poziom albumu była większa szansa. A teraz sam nie wiem, obawiam się, że znowu wyjdzie coś w stylu WAN. Chyba, że naprawdę przy powrocie do wytwórni Jon wywalczył jakieś pozytywne rzeczy, i zmiana wytwórni nie wpłynie za bardzo na sam kształt albumu, tzn. że nie będzie bardziej popowy niż miał być. :D.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Zremasterowałem te surowe pliki od Jona. Moim zdaniem (jego wokal) brzmi teraz znacznie przystępniej :)

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=jzYob7F7d0A[/BBvideo]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Damned »

Tico pojawił się wczoraj w Monachium, gdzie promuje swoją nową linię ubrań (tym razem dla dorosłych).

Obrazek
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: monjovi »

Ktoś transmituje koncert Jona z Dublina na fb

https://www.facebook.com/officialnik...type=2&theater
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: monjovi »

A tutaj dzisiejsza setlista z koncertu Jona z Runaway Tours (Dublin 22.07):

1. Every Word Was A Peace Of My Heart
2. Who Says
3. I WANT YOU (za prośbą widowni)
4. Blind Love
5. LH
6. Little City (!)
7. Amen
8. Bad Name
9. Joey
10. I'll Be There For You
11. Not Running
12. DA
13. Thick As Thieves
14. Make A memory
15. BWC

Było kilka zaskoczeń, I want you czy tez I'll be. Jeśli ktoś znajdzie video proszę wrzucać :D

Wieki tego nie słyszałam, akustyczna wersja i to nie z TLFR!

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=IMwgS6_tCdg[/BBvideo]

:D
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=iLgrHlamq9M[/BBvideo]
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Newsy, różności, ploteczki...

Post autor: Fromasz1899 »

myślałem że I'll be there.. będzie mi ciężko słuchać ale w pewnych momentach nawet mi się podobało :) dobra robota Jon :D
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”