Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

Myślę, że 95% ludzi, którzy byli 19 czerwca w Gdańsku będzie chciało powtórzyć ten dzień za rok lub dwa. Jestem pewien, że dzięki relacjom, filmikom, opiniom na następny koncert BJ nakręciło się drugie tyle ludzi co było w Gdańsku :)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Za rok, za rok;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Na następny koncert chłopaki powinni przyjechać do hotelu, odpocząć, przespać się, znaleźć czas na małą konferencję i dać zarąbisty koncert. A nie wpaść i wypaść :beksa:
BJ - It's my life - Always !
Regie
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 42
Rejestracja: 21 czerwca 2011, o 05:56
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: Regie »

Miracle-BJ, jestem za!
19.06.2013 – Gdańsk
22.07.2011 – Wiedeń
10.06.2011 – Drezno
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

kubas782 pisze:Myślę, że 95% ludzi, którzy byli 19 czerwca w Gdańsku będzie chciało powtórzyć ten dzień za rok lub dwa. Jestem pewien, że dzięki relacjom, filmikom, opiniom na następny koncert BJ nakręciło się drugie tyle ludzi co było w Gdańsku :)
Ja już czekam i cokolwiek by się nie działo - będę tam. W tym roku nie powstrzymała mnie sesja, więc w każdym kolejnym przy odrobinie samozaparcia również sobie poradzę :D
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

alniac pisze:Za rok, za rok;)
Myślę, że jednak w 2015. Nie wydaje mi się, żeby mieli trasę za rok. Zawsze mieli odstęp dwa-trzy lata.
Wiadomo, że pomimo braku trasy wpadną jakieś koncerty, ale nie sądzę, by miały one miejsce w Polsce. Raczej w Stanach przy jakichś szczególnych okazjach, typu MTV czy jakiś happening dla Obamy.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

mst pisze:
alniac pisze:Za rok, za rok;)
Myślę, że jednak w 2015. Nie wydaje mi się, żeby mieli trasę za rok. Zawsze mieli odstęp dwa-trzy lata.
Wiadomo, że pomimo braku trasy wpadną jakieś koncerty, ale nie sądzę, by miały one miejsce w Polsce. Raczej w Stanach przy jakichś szczególnych okazjach, typu MTV czy jakiś happening dla Obamy.
Jsasne, ale żyć marzeniami też fajna rzecz ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Hej, jestem tu na forum od niedawna, a na koncercie byłam pierwszy raz, sama i chce jeszcze :jupi: tak mnie wzięło że chcę pojechać na kolejny, najlepiej już z kimś nie sama no więc mam pytanie może wiecie który jeszcze w tej trasie jest realny do "zdobycia"? Myślałam o Londynie w lipcu, ale gdzie kupić bilet?, czy to nie za późno? a Wy, czy wybieracie się jeszcze gdzieś? Jeśli tak to może dacie namiar jak mam sobie to zorganizować ;)
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

Praga, jest jeszcze dostępna
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

adanuta pisze:Praga, jest jeszcze dostępna
zagranica dobę/dwie przed? to raczej hardcore dla zaawansowanych...

ale i inne - w miarę dostępne miejsca - są jeszcze w sprzedaży
moraś
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 14:16
Lokalizacja: Mrągowo/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: moraś »

za rok :D ..

Ja byłem z bratem na koncercie i mieliśmy miejsca na trybunach i wtedy powiedziałem do brata.

- Marcin następnym razem uzbieramy kasę i będziemy przy scenie
a Marcin na to: Następnym razem jak Bon Dżowianie przyjadą to my już nie będziemy żyć i oni chyba też skoro prośby i walki żeby do nas przyjechał trwały tak długo.

Ale i tak było niesamowicie. ; :jupi:
bosman26
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 8 lutego 2013, o 14:42
Lokalizacja: garwolin

Post autor: bosman26 »

BeJotka pisze:Hej, jestem tu na forum od niedawna, a na koncercie byłam pierwszy raz, sama i chce jeszcze :jupi: tak mnie wzięło że chcę pojechać na kolejny, najlepiej już z kimś nie sama no więc mam pytanie może wiecie który jeszcze w tej trasie jest realny do "zdobycia"? Myślałam o Londynie w lipcu, ale gdzie kupić bilet?, czy to nie za późno? a Wy, czy wybieracie się jeszcze gdzieś? Jeśli tak to może dacie namiar jak mam sobie to zorganizować ;)
jutro bede szukal szansy na Prage. jak mi sie uda dam znac. chcesz jechac?
MaziejCK
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 91
Rejestracja: 23 lutego 2013, o 13:28
Lokalizacja: KIELCE

Post autor: MaziejCK »

A tak oto prezentuje się mój profil na fb od TERAZ ! :D :lol: pokombinowałem troszkę i wyszło elegancko.
Obrazek
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Tak zapytam tylko czy ktoś z Fast Trackowców widział Matta? :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
olleczka
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 2 czerwca 2008, o 09:47
Lokalizacja: poznan
Kontakt:

Post autor: olleczka »

uniesione rece, mega halas na stadionie-ledwo slyszalam co zespol gra, ale genialne wrazenie, potem ta flaga, szczesliwy i zaskoczony zespol, jeszcze szczesliwsi fani...i te gwiazdy na stadionie...swietny support Iry, ktora tez nie kryla zdziwienia na nasz enntuzjazm-a potem ten entuzjazm przerodzil sie w nieogarniety szalenczy entuzjazm nie do opanowania :D na poczatku te oczekiwanie pod brama-poznalismy kilka swietnych osob, potem szalenczy bieg do bramek, jak ujrzalam scene to dech mi zaparlo, rawie plakalam ale smialam sie tak nieopanowanie, ze lezka nie kapla :D bialy statyw-oklaski i krzyki, jak tylko zespol pojawil sie na scenie to myslalam, ze moja nieograniczona radosc rozerwie moje watle cialo na strzepy, zmeczenie po dlugim oczekiwaniu odeszlo- i te ucieszone mordki calej kapeli ktora nie kryla pozytywnego zdziwienia jak na nas patrzyli, nawet Hugh sie usmiechal prawie caly koncert :D krzyczalam, klaskalam, skakalam, spiewalam...jak wszyscy-kazdy wie o co chodzi :) chcialam jeszcze i jeszcze....wydawalo mi sie ze to dopiero pol godziny minelo maksymalnie godzinka, a tu prawie 3! co najlepsze ten czas poczulam po zakonczeniu konceru...nagle czuje, ze ledwo mowie, nogi ledwo chodza, kręgoslup-nie wspomne bo caly czas na palcach lub z glowa do gory, rece tez odmawialy posluszenstwa i poczulam gloda. Bylam wymeczona, ale MEGA szczesliwa-marzenie spelnione, POLSKA PUBLICZNOŚĆ zrobila swoje :) i to , że Jon jak tylko ubral koszulke, tak jej nie zdejmowal do konca koncertu...zwisajaca struna z gryfu na wanted, kopnieta pilka w nasza strone-ten czarny koronkowy stanik :D a na zareczynach to sie poplakalam-to bylo piekne. Ogladam filmiki, zdjecia, czytam to wszystko i tu i gdzie indziej i znow serce przyspiesza, ciarki przechodza i wspomnienia wracaja-lepiej- przenosze sie spowrotem do GC i widze to tak wyraznie jakbym nadal tam byla...i to podziekowanie na twitterze od BJ...pieknie, cudownie, magicznie...nigdy tego nie zapomne.. :)
przepraszam, ze tyle tego, ale to te emocje, ktore jeszcze nie zeszly...
tęcza na drodze napawa mnie optymizmem =)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”