Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charlotta
I Believe
I Believe
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2013, o 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Charlotta »

W radzeniu sobie z pokoncertową depresją polecam przeprowadzkę. Od 3 dni nosiłam cały swój dobytek i powiem wam, że nic oprócz tego w głowie nie miałam. Ale to tak na marginesie :)

Dla mnie najgorszy był pierwszy tydzień, kompletnie nie mogłam dojść do siebie, wszystkim naokoło opowiadałam jak to było, prawie egzaminu nie zdałam przez te oglądanie filmików ;p Ale cieszę się, że jest takie miejsce, w którym możemy sobie o tym porozmawiać, powymieniać się filmikami i w ogóle. Przeżywamy to razem i to jest super :) Z racji, że generalnie jestem urodzoną optymistką już nie mogę się doczekać następnego koncertu, bo choćby waliło się i paliło to ja tam będę.
"I am a rock, not just another grain of sand!"
Awatar użytkownika
angelaana
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: angelaana »

Uff, więc nie tylko ze mną jest źle :)
Filmików z koncertu naszego nie mogę oglądać wcale, bo siedzę i siorbam potem przez pół godziny. Każdy inny live jest okej, tylko nie nasz z Gdańska.
Tyle miesięcy czekania miało swą kulminację w niecałych 3 godzinach, eh.
Ale pociesza mnie świadomość, że będą kolejne koncerty, niekoniecznie w Polsce, na które zamierzam się wybrać, choćbym musiała kredyt zaciągać :D
Bo ja muszę zobaczyć Bon Jovi z Richie, innej opcji nie widzę!
19.06.2013r. - Gdańsk!
My heart beats like a drum! <3
rureres
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:22
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: rureres »

[quote="Agata BJ"]Znalazłam konto na YT z bardzo fajnie nagranymi filmikami z Gdańska :) https://www.youtube.com/user/rureres?feature=watch Nie ma niestety wszystkiego, ale to co jest ma bardzo ładną jakość nagrania, aż miło się ogląda :) Czy to konto kogoś z forum?

Dzięki tym nagraniom słyszę dopiero teraz jak FENOMENALNE było Livin' podczas koncertu! Będąc w tłumie nie dało się tego w ten sposób słyszeć! PIĘKNE! Publiczność się spisała! :) https://www.youtube.com/watch?v=E7tUqPFxtU4[/quot


Mam jeszcze parę filmów do przesłania,ale trwa to długo bo wgrywam bezpośrednio żeby zachować dobrą jakość.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

rureres pisze:Mam jeszcze parę filmów do przesłania,ale trwa to długo bo wgrywam bezpośrednio żeby zachować dobrą jakość.
Są piękne! Dzięki za to! I czekam na kolejne :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Talia, oraz Dorota pisały o naszej krakowskiej wyprawie na koncert, ale ja również dorzucę swoje trzy grosze ;)

Dla mnie osobiście bardzo ważną chwilą było kiedy z Kasią i Natalią siedziałyśmy już pod odpowiednią bramą i nagle ze strony stadionu usłyszałam głos Jona... Moje serce wykonało salto - że ONI już tam są! Tak blisko!. Potem kiedy ludzie wstali, obok nas pojawiła się grupka pijanych, starszych panów z Litwy, Łotwy czy skąd tam przyjechali. Masakra. Krzyczeli coś do ochroniarzy, coś tam mówili do nas... ehh... No, ale moment otwarcia bram - szaleńczy bieg na stadion! Pan sprawdza bilety, a potem my bieg przez całą murawę. Dobiegłyśmy do wejścia GC a gość do nas z pytaniem: a gdzie żółte opaski? My - chwila przerażenia, ja wręcz paraliż. Pytamy gdzie je rozdają. Facet że przy wejściu. Więc my w tym upale znów zrobiłyśmy całą długość murawy... Dostałyśmy opaski od gościa, który stał sobie w ogóle gdzieś na boku, a nie zaraz przy koledze, który sprawdzał bilety. Dezorganizacja. ;/ No w każdym razie w biegu znów pod scenę zakładałyśmy opaski na ręce. Myślałam, że już nie dobiegnę. Że padnę na trawę i już nie wstanę. Na szczęście udało się :D Weszłyśmy, znalazłyśmy koleżankę pod barierką i klapnęłyśmy na trawę. Przez okropne kilka minut miałam wrażenie, że mi płuca wypadną... No ale jakoś troszkę udało się ogarnąć na siedząco i odpocząć :)

Support ok, dobrze się bawiłam, ale potem wypowiedzi wokalisty IRY mnie bardzo zdenerwowały. Nie będę komentować. Przejdę zatem do właściwego koncertu :D

Rozbrzmiała muzyka. Emocje sięgnęły zenitu. Na scenę wybiegli chłopaki z zespołu. Wszyscy zaczęli krzyczeć i klaskać. Zabrzmiały pierwsze dzwięki Water. Zespół widocznie zaskoczony tak gorącym przyjęciem W momencie wskoczenia Jona na scenę wrzask rozdarł powietrze. On zaczął śpiewać, a ja najnormalniej w świecie zalałam się łzami. Wreszcie uwierzyłam tak na 100%, że to nie jest sen, że właśnie spełnia się moje marzenie... Kiedy już mi trochę opadło wzruszenie, zaczęłam śpiewać, krzyczeć, skakać wraz z ludźmi.. Było wspaniale!

Czwarta piosenka - Born to be - Trybuny rozkładają flagę. Kiedy widziałam reakcję Jona, byłam strasznie dumna z nas, polskich fanów, którzy przygotowali taką niespodziankę. Zwłaszcza, że Jon co chwilę patrzył w tamtą stronę, klaskał, uśmiechał się. No własnie - ten uśmiech, on wyrażał tak wiele. Zapamiętałam jeszcze radość na twarzy Davida - widać było, że bardzo podoba im się zaangażowanie publiczności i klimat na PGE.

It's My Life i równy śpiew z 30tys gardeł... Coś niesamowitego...

Potem Because We Can - i reakcje ludzi. Spontaniczne machanie rękami, równiutko cały stadion. Znów pozytywne zaskoczenie zespołu :D Pamiętam jak ludzie śpiewali tę piosenkę, przynajmniej w naszej okolicy - jak jeden mąż.

Potem na Memory... Ja bardzo lubię tą piosenkę i znam na pamięć, więc śpiewałam całą razem z Jonem. I bardzo zdziwiony wzrok dziewczyny stojącej blisko mnie i wymalowane na jej twarzy: "skąd ty znasz cały tekst???" :) I co się odwróciłam, to ona wysyłała mi takie pytające spojrzenie.

In these arms i wokal Davida - wow! Potem Crash i rzucanie razem z Natalią konfetti - reakcje ludzi, którzy zaczęli strasznie zacieszać i klaskać!!

No i nasze epickie wykonanie Rockin' All Over the World!! Darłyśmy się z Natalią wniebogłosy! Do tego stopnia, że chłopak stojący na lewo ode mnie, robiąc zdjęcia, zatykał uszy :D

Bad Medicine i pierwsze przejście po catwalku. Niesamowity napór na plecy chyba całego Goldena i znów ogłuszający wrzask ;P

Potem bisy... Kiedy zobaczyłam Jona w naszej polskiej koszulce, wrzeszczałam tak, że aż mi się robiło ciemno przed oczami. Nigdy wcześniej nie czułam takiego związku z moim krajem, jak w tamtej chwili... Ten orzełek na jego piersi... Ależ mu w tym było do twarzy :D

Potem oświadczyny i gratulacje Jona ze sceny - mój drugi moment łez.. Do tego Never Say Goodbye. Wspaniała chwila i życzę narzeczonym wszystkiego dobrego!

Livin' on a Prayer po prostu nie do opisania. Ten tłum śpiewający całą piosenkę, wręcz zagłuszający Jona... Moment kiedy na wybiegu Jon staje metr przed nami, rozkłada ręce i śpiewa.... I ta jego radość na twarzy.

No i Always... Pierwsze dźwięki, a ja znów płaczę. Po raz trzeci, ostatni. Bo to właśnie od tej piosenki zaczęła się moja miłość do BJ, to całe szaleństwo, które trwa już z 10 lat. Samego Jona prawie nie słyszałam. Słyszałam śpiew tłumu i ja śpiewałam na całe gardło razem z nim.... I wiem, że Jon już głosowo nie daje rady na tym kawałku, ale to nic. I tak dalej kocham jego głos, kocham ten zespół i te piosenki... I słysząc jak cały stadion śpiewa Always byłam dumna. Byłam naprawdę dumna z ludzi, którzy byli tam ze mną.

W zapewnienia, że wrócą do naszego kraju, wierzę z całego serca. Podobało im się u nas, nie da się ukryć. Daliśmy im odczuć, jak bawi się polska publiczność. Bardzo też podobało mi się jak Jon przepraszał, że nie dotarli tu od 30 lat - odebrałam to tak: "My tu nie przyjechaliśmy do tej pory, omijaliśmy Polskę, a popatrzcie jakich mamy tu niesamowitych fanów!"

Podsumowując mój wywód, były to najwspanialsze chwile w moim życiu. Spełniłam marzenie i jest mi z tym cholernie dobrze. Od powrotu z Gdańska chodzę niesamowicie szczęśliwa. Mam wrażenie, że wręcz unoszę się kilka cm nad ziemią :D Oglądam zdjęcia, filmiki na yt i myślę: "Boże, ja tam byłam" i to jest cudowne.

Z tego miejsca chciałam jeszcze raz podziękować Geniuszom z Krakowa, bo bez nich ten wyjazd na pewno nie byłby tak niesamowty :)
Dorota pisze:Moim zdaniem „gra” Bobbiego zaczyna godzić w dobre imię zespołu i markę Bon Jovi jako jednego z najlepszych zespołów live na świecie.
Dlatego ja na niego po prostu nie patrzyłam :P
Dorota pisze:Pozdrawiamy kolegów z akademika, którzy pożyczali nam wszystko, czego tylko zapragnęłyśmy. Marta wyczaiła, że jeden z nich też wybiera się na koncert, więc bez skrupułów łaziłyśmy do nich po każdy drobiazg.
Kazał mówić na siebie Lopez ;]
Dorota pisze: Frankie napisał/a:
Udało mi się również w końcu zobaczyć molo w Sopocie.


Pozdrawiam wtajemniczonych
tiaaa.. pamiętne MOLO :P


Pozdrawiam tych, którzy dotrwali do końca mojego wypracowania :D
Awatar użytkownika
karola559
It's My Life
It's My Life
Posty: 102
Rejestracja: 26 czerwca 2013, o 11:43
Lokalizacja: Katowice/częstochowa

Post autor: karola559 »

I znów przeżyłam to kolejny raz!! :))
Awatar użytkownika
angelaana
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: angelaana »

Martaaa, chyba stałyśmy pod tą samą bramą :D
Nadal nie jestem w stanie opisać tak składnie jak Ty moich wrażeń z koncertu.
Na wyjście chłopaków się jeszcze jakoś trzymałam, ale jak usłyszałam Never, które kocham od zawsze, to już nie wytrzymałam, a na Always po prostu przestałam już łzy wycierać :D
Miałam chwilę ogarnięcia się na Prayerze, jak Jon przechodził metr ode mnie, ale to była tylko chwila.
A, dziękuję bardzo goldenowi, ze pchał tak, jak Jon na catwalk wyszedł, bo dzięki temu miałam do niego bliziutko, o czym nigdy nie śmiałam nawet marzyć :lol:
19.06.2013r. - Gdańsk!
My heart beats like a drum! <3
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

angelaana pisze:A, dziękuję bardzo goldenowi, ze pchał tak, jak Jon na catwalk wyszedł, bo dzięki temu miałam do niego bliziutko, o czym nigdy nie śmiałam nawet marzyć
My w sumie z Olą stałyśmy w jakimś trzecim rzędzie od barierek na goldenie, a jak Jon szedł catwalkiem, to tak mnie wszyscy ścisnęli od tyłu, że barierka wbijała mi się w żebra :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
angelaana
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: angelaana »

alniac pisze:
angelaana pisze:A, dziękuję bardzo goldenowi, ze pchał tak, jak Jon na catwalk wyszedł, bo dzięki temu miałam do niego bliziutko, o czym nigdy nie śmiałam nawet marzyć
My w sumie z Olą stałyśmy w jakimś trzecim rzędzie od barierek na goldenie, a jak Jon szedł catwalkiem, to tak mnie wszyscy ścisnęli od tyłu, że barierka wbijała mi się w żebra :D
Miałam to samo, ale nie narzekam :D
19.06.2013r. - Gdańsk!
My heart beats like a drum! <3
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

angelaana pisze:Martaaa, chyba stałyśmy pod tą samą bramą
Brama 10e? ;)
Awatar użytkownika
angelaana
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: angelaana »

10, ale nie dam sobie uciąć głowy, czy to była e :D
W każdym razie zwykły Golden Circle.
19.06.2013r. - Gdańsk!
My heart beats like a drum! <3
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

angelaana pisze:10, ale nie dam sobie uciąć głowy, czy to była e :D
W każdym razie zwykły Golden Circle.
W D siedziałyśmy :)
I believe, with every breath that I breathe
You and me can turn a whisper to a scream...

.:19.06.2013:.
Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

To takie 3 dziewczyny siedzące pod bramą na prawo od Waszej z flagą z napisem KRAKÓW, to właśnie my :D Potem przeniosłyśmy się właśnie pod 10d. I tam odchodziła akcja pisania sobie na rękach tytułów piosenek i takich tam, moim markerem :P Ja miałam napisane Blood on blood :cfaniak:
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Martaaa pisze:To takie 3 dziewczyny siedzące pod bramą na prawo od Waszej z flagą z napisem KRAKÓW, to właśnie my :D Potem przeniosłyśmy się właśnie pod 10d. I tam odchodziła akcja pisania sobie na rękach tytułów piosenek i takich tam, moim markerem :P Ja miałam napisane Blood on blood :cfaniak:
O laski, to siedziałyśmy obok siebie :) To znaczy w sumie barierka nas dzieliła, bo ja pod 10 c.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Martaaa pisze:To takie 3 dziewczyny siedzące pod bramą na prawo od Waszej z flagą z napisem KRAKÓW, to właśnie my :D Potem przeniosłyśmy się właśnie pod 10d. I tam odchodziła akcja pisania sobie na rękach tytułów piosenek i takich tam, moim markerem :P Ja miałam napisane Blood on blood :cfaniak:
Martaaa warowałyśmy tam obok siebie zatem :D To my zaczęłyśmy rozpytywać czy ktoś ma marker i pożyczyłyśmy od Ciebie :lol:
I believe, with every breath that I breathe
You and me can turn a whisper to a scream...

.:19.06.2013:.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”