Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Damned pisze:Nie wiem czy wiecie ale jest taka opcja na Facebooku (nie wiem jak z Instagramem), aby post był widoczny jedynie dla odbiorców w określonym kraju. Trzeba by zapytać jakiegoś Czecha albo Niemca czy im nie dziękują za koncerty na Facebooku...
no coś ty, to pewnie za skomplikowane dla Matta :P
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Na insta nie ma takiej możliwości. Z facebookiem nie wiem, bo jakiś czas mnie na nim nie było i teraz te nowe regulaminy, opcje, nie ogarniam.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
ryfka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2009, o 11:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ryfka »

Karcia pisze:No i jak tu ich nie kochać. A teraz snuję teorie, że może Jon przez sen woła Poland, I'm coming..., a potem plotki o zdradach się mnożą i brukowce rozpisują, że spędza upojne noce z jakąś Poland, a na konferencji śmie publicznie przyznać, że miał okazję się przekonać, iż jest głośna. ;)
Hahaha, umarłam :D Mistrzowski komentarz do tematu!

Od powrotu z Gdańska codziennie czytam Wasze relacje i emocje nadal mnie nie puszczają. Przeżycie niesamowite, chyba tak naprawdę nie do opisania, ale mimo to ja też spróbowałam coś na ten temat wysmarować: http://szafasztywniary.blogspot.com/201 ... -wait.html
"I swear, even if I had a totally different last name I would still totally want to call the band Bon Jovi".
Awatar użytkownika
She`s a mystery
I Believe
I Believe
Posty: 68
Rejestracja: 10 listopada 2012, o 19:16
Lokalizacja: opolskie

Post autor: She`s a mystery »

Nie wiem jak Wy, ale ja przez mojego fejsa widzę, że wiele innych, jak nie wszystkie państwa dostały podziękowania na fb.
"If there's just one thing that you should keep
in your book of dreams,
it's just me baby..."
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Frankie pisze:I jeszcze tak tytułem zakończenia bo Agata mi właśnie zdaje się wczoraj przypomniała kolejny ważny dla mnie moment. Po koncercie spotkałem Agatę z lubym i mógłbym przysiąc, że czuła dokładnie to samo co ja. Nie musieliśmy nic mówić. Ja i tak to impulsywnie wiedziałem, gdy tylko ją/Ciebie zobaczyłem.
Pamiętam to wszystko doskonale i to było dla mnie bezcenne. BEZCENNE.
Łezka w oku po raz kolejny.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
smieszek
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 29 lipca 2010, o 19:01
Lokalizacja: lublin

Wrażenia po koncercie...w końcu:)

Post autor: smieszek »

Mój Boże! Brak mi słów. Emocje już trochę opadły ale po tych podziękowaniach...wróciły:)
Po około ośmiu godzinach jazdy busem, dotarłam do Gdańska: pod sam stadion:) Gdzie teraz? Którym wejściem dojść do swojego sektora? Tu muszę pochwalić organizację stadionu bo w dość szybkim czasie dowiedziałam się co i jak. Ale jak zobaczyłam te tłumy pod bramą, zdaje się 8B( napis Golden Circle, Trybuny i coś tam jeszcze, nie pamiętam już co:)) to zwątpiłam. Ale poszło sprawnie:) Miejsce miałam na trybunach: sektor C i nie żałuję. Zespół IRA znam i nawet się cieszyłam że to oni supportują. Ale do rzeczy czyli: BON JOVI:)))))))
Zespół zaczął punktualnie( myślę że była 19:59 - nie czepiajmy się szczegółów:) Pojawiają się poszczególni członkowie: Tico, Dave i... Phil. No właśnie Phil. Tak sobie pomyślałam: Czemu nie Richie? Nie na długo... Patrzę na scenę i... Gdzie jest Jon? No gdzie? W końcu Go zobaczyłam:)))))) i uśmiech nie schodził mi z twarzy do końca koncertu. To nie był mój pierwszy koncert. Na pierwszym byłam 7 lat temu i muszę Wam powiedzieć, że tak żywiołowej reakcji w życiu nie widziałam:)))) To klaskanie, machanie rękami left-right, śpiewanie było zaraźliwe:) Przy Because We Can stadion oszalał a miny Chłopaków mówiły wszystko. Można by sparafrazować słowa "Wanted": We rocked them all:)) Widać było, że Jon się tego nie spodziewał i był zachwycony. To wszystko jest w Jego oczach. Ci, którzy byli bliżej wiedzą o czym piszę. Przyjechali do Nas bez wiedzy o tym jak Ich przyjmiemy, jak będziemy się bawić i jak będziemy na Nich reagować... Już wiedzą:))) Ten klimat, atmosfera udzieliły się Nam wszystkim. Przenieśliśmy się w inny świat. I za to Wam dziękuję. Co do tych telefonów, które wyglądały jak gwiazdy. O ile się nie mylę to 19 czerwca 1995 roku w Europie ukazał się album "These Days" i pięknie pasuje tu wers(trochę zmieniony przeze mnie): "The stars didn't seem out of reach that night":)) Jon świadomie lub nieświadomie zrobił do tego aluzję. A "Livin' On A Prayer" śpiewany przez ponad 30 tysięcy ludzi był magiczny:) Nie mogę pominąć momentu z flagą- było rewelacyjnie i ta reakcja Jona...
Na koniec, bo trochę się rozpisałam chciałabym podziękować:
- Bodziowi- za determinację za "Keeping The Faith"
- fanklubowi- za akcję z flagą i inne atrakcje
- Prestige MJM- za ryzyko, za to, że marzenie stało się faktem
Chcę także podziękować za pozdrowienia od kilku fanów, których miałam okazję spotkać po koncercie czyli: Prezesowi, Tomkerowi, Damned'owi...Szkoda, że nie udało nam się gdzieś spotkać.
Pozdrawiam również innych fanów, których spotkałam.
Ufff... To chyba wszystko. Jak coś sobie przypomnę to skrobnę coś
I believe...
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

ryfka pisze:Od powrotu z Gdańska codziennie czytam Wasze relacje i emocje nadal mnie nie puszczają. Przeżycie niesamowite, chyba tak naprawdę nie do opisania, ale mimo to ja też spróbowałam coś na ten temat wysmarować: http://szafasztywniary.blogspot.com/201 ... -wait.html
Recenzję przeczytałam i wyciągam z niej jeden wniosek: musisz być diabelnie pozytywną osobą i fajnie by się było pogibać z tobą na koncercie:)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Dokładnie o tej godzinie, tydzień temu opuszczaliśmy PGE :beksa:
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

ryfka! Jejku, to Ty! Widziałam Twojego bloga ze dwa lata temu (?) przypadkiem, kiedy szukałam zdjęć z gadżetami BJ i miałaś tam chyba jakieś zdjęcie z bluzką Bon Jovi, nie? Ło jezu, nie wierzę :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Wrażenia po koncercie...w końcu:)

Post autor: Karcia »

smieszek pisze:Mój Boże! Brak mi słów. Emocje już trochę opadły ale po tych podziękowaniach...wróciły:)
Po około ośmiu godzinach jazdy busem, dotarłam do Gdańska: pod sam stadion:) Gdzie teraz? Którym wejściem dojść do swojego sektora? Tu muszę pochwalić organizację stadionu bo w dość szybkim czasie dowiedziałam się co i jak. Ale jak zobaczyłam te tłumy pod bramą, zdaje się 8B( napis Golden Circle, Trybuny i coś tam jeszcze, nie pamiętam już co:)) to zwątpiłam.
Miałam to samo, jak zobaczyłam pod bramą ludzi i niemal wszyscy mieli "wypasione" Goldeny, obawiałam się, że z moim wejściem na płytę będę musiała przeciskać się jakimś powstańczym kanałem pełnym niewypałów. :))
I piękna "przeróbka" These Days.
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

ryfka pisze: Od powrotu z Gdańska codziennie czytam Wasze relacje i emocje nadal mnie nie puszczają. Przeżycie niesamowite, chyba tak naprawdę nie do opisania, ale mimo to ja też spróbowałam coś na ten temat wysmarować: http://szafasztywniary.blogspot.com/201 ... -wait.html
Świetny opis, bardzo mi się podoba :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
ryfka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 12 grudnia 2009, o 11:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ryfka »

Karcia pisze:
ryfka pisze:Od powrotu z Gdańska codziennie czytam Wasze relacje i emocje nadal mnie nie puszczają. Przeżycie niesamowite, chyba tak naprawdę nie do opisania, ale mimo to ja też spróbowałam coś na ten temat wysmarować: http://szafasztywniary.blogspot.com/201 ... -wait.html
Recenzję przeczytałam i wyciągam z niej jeden wniosek: musisz być diabelnie pozytywną osobą i fajnie by się było pogibać z tobą na koncercie:)
Hehe, i vice versa :D
alniac pisze:ryfka! Jejku, to Ty! Widziałam Twojego bloga ze dwa lata temu (?) przypadkiem, kiedy szukałam zdjęć z gadżetami BJ i miałaś tam chyba jakieś zdjęcie z bluzką Bon Jovi, nie? Ło jezu, nie wierzę :D
Zgadza się! Ten internet to jest jednak mały ;)
"I swear, even if I had a totally different last name I would still totally want to call the band Bon Jovi".
aneby
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 21:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: aneby »

Właściwie wszystko już zostało powiedziane i napisane. Ja tylko w wielkim skrócie - tłuc się w sumie 20 godzin pociągiem, żeby sobie poskakać na stadionie i za własne pieniądze pozwolić uszkodzić sobie słuch - BEZCENNE :D
Było naprawdę pięknie !!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Siedzę sobie nieco przybita syndromem "tydzień po koncercie" i mi nagle w tv zaczyna lecieć Always... Jak tu nie tęsknić?!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Fromasz1899 »

Agata BJ pisze:Siedzę sobie nieco przybita syndromem "tydzień po koncercie" i mi nagle w tv zaczyna lecieć Always... Jak tu nie tęsknić?!

tęsknić trzeba cały czas oraz marzyć że niedługo wrócą, może z Richiem teraz :)
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”