Cytaty :)

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

...się koncert życzeń zrobił :P

"Myślisz, że twoje życie jest trudne? Spróbuj być rodzicem!"

"Nie ma nic złego w byciu przegranym, zależy tylko jak dobry w tym jesteś."

"Nigdy nie pomyślałem, że bycie wstrętnym zabierze mnie tam gdzie teraz jestem."

"Pomyłki to duża część naszej muzyki."

"ćwiczenie czyni mistrza, ale nikt nie jest mistrzem, więc po co ćwiczyć?"


kto??

No jak kto... oczywiście, że Billie Joe Armstrong
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Bardzo życiowy cytat z jednej z książek z SW... zabijcie mnie, ale nie pamiętam dokładnie, z której :D Mogę tylko dodać, że słowa te wypowiedziała postać imieniem Lando Calrissian ;)

"Nie stój, gdy możesz siedzieć, nie siedź, gdy możesz leżeć."

:lol:

A drugie, już nieco poważniejsze, to Mistrz Yoda i "Imperium Kontratakuje":

"Nie próbuj. Zrób coś, albo nie rób wcale. Nie ma próbowania."


;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Co prawda nie jest to moj ulubiony cytat, ale intrygujący:

"Śmierć jednego człowieka to tragedia. Śmierć milionów to tylko statystyka" - JS (nie bede podawal jego imienia i nazwiska, ale dla nie wiedzacych dodam, ze byl to 1 z najwiekszych zbrodniarzy w dziejach ludzkosci)
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Cytaty z serii Matrix

"To nie łyżka się wygina, tylko ty sam"
"To nieuniknione"
"Co ja tutaj robię?"
"Wszystko co ma początek, ma też i koniec"
"Ciastka też potrzebują miłości, jak wszystko inne"

Cytaty z serii Legacy of Kain

"Jesteś słaby. Musisz się nakarmić."
(Starszy mówiący to Raziela na początku gry)

"Nie poznajesz mnie bracie? Aż tak tak bardzo się zmieniłem?"
(Melchiah witający Raziela)

"Heretyku, dalej nie przejdziesz..."
(Morlock widający Raziela)

"Jestem pochodzeniem życia, pożeraczem śmierci, jestem piastą koła, oczyszczającym cyklem przez który wszystkie dusze muszą przejść"
(Starszy mówiący do Kaina przed ostateczną walką)
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

wszystkie moje ulubione cytaty są mojego autorstwa, a nie lubię cytować sam siebie :D :P
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Ja wam powiem, co to jest sprawiedliwość. Sprawiedliwość to kolanem w brzuch z ziemi w zęby w nocy skrycie nożem z góry w dół na magazyn okrętu przez worki z piaskiem wobec przeważającej siły w ciemnościach bez słowa ostrzeżenia. Za gardło. Oto, czym jest sprawiedliwość, kiedy musimy być twardzi i niezłomni, aby stawić czoło szkopom. Z biodra. Rozumiecie?

Ludzie mają prawo robić wszystko, co nie jest prawnie zabronione, a nie ma żadnego przepisu, który by zabraniał pana okłamywać.

Możliwe, że ten cholerny wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem.


Ojciec majora Majora był trzeźwo myślącym, bogobojnym człowiekiem (...). Jego specjalnością była lucerna i żył z tego, że jej nie uprawiał. Rząd płacił mu dobrze za każdy korzec lucerny, którego nie zebrał. Im więcej lucerny nie uprawiał, tym więcej pieniędzy dostawał od rządu i za każdy nie zarobiony grosz kupował ziemię, aby zwiększyć ilość nie uprawianej lucerny. Ojciec majora Majora pracował bez wytchnienia nad nieuprawianiem lucerny. Długie zimowe wieczory spędzał w domu nie naprawiając uprzęży i codziennie skoro południe zrywał się z łóżka, aby dopilnować, czy nic nie zostało zrobione. Mądrze inwestując stał się wkrótce najpoważniejszym nieproducentem lucerny w okolicy. Sąsiedzi przychodzili do niego po radę w najróżniejszych sprawach, gdyż dorobił się sporej fortuny, co było dowodem mądrości.
– Jako posiejecie, tako będziecie zbierać – radził niezmiennie, na co sąsiedzi niezmiennie odpowiadali „Amen”.

Ojczyzna jest to kawałek ziemi otoczony ze wszystkich stron granicami, zazwyczaj nienaturalnymi. Anglicy umierają za Anglię, Amerykanie za Amerykę, Niemcy za Niemcy, Rosjanie za Rosję. W tej wojnie bierze teraz udział pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt krajów. To chyba niemożliwe, żeby było aż tyle krajów, za które warto umierać?

Panowie (...) Jesteście oficerami Armii Stanów Zjednoczonych. Oficerowie żadnej innej armii na świecie nie mogą tego o sobie powiedzieć. Zastanówcie się nad tym.

Postanowił żyć wiecznie; był to jedyny cel, dla osiągnięcia którego gotów był narażać życie, i w każdej chwili interesowało go wyłącznie to, żeby wrócić cało i zdrowo.

Teksańczyk okazał się człowiekiem dobrodusznym, koleżeńskim i miłym. Po trzech dniach wszyscy mieli go po dziurki w nosie.

Yossarian nadal cieszył się doskonałym zdrowiem, kiedy okres kwarantanny dobiegł końca i oświadczono mu, że ma opuścić szpital i iść na wojnę. Usłyszawszy tę złą wiadomość usiadł w łóżku i krzyknął:
– Widzę wszystko podwójnie!
Na oddziale znowu zrobiło się piekło. Specjaliści zbiegli się do niego ze wszystkich stron i otoczyli go tak ciasnym pierścieniem, że czuł wilgotny podmuch ich nosów nieprzyjemnie muskający najróżniejsze części jego ciała.(...)
Szefem tego zespołu lekarzy był dystyngowany, zatroskany dżentelmen, który podsunął Yossarianowi palec pod nos i spytał:
– Ile palców widzicie?
– Dwa – powiedział Yossarian.
– A teraz ile palców widzicie? – spytał doktor wyciągając dwa palce.
– Dwa – odpowiedział Yossarian.
– A teraz? – spytał doktor nie pokazując ani jednego palca.
– Dwa – odpowiedział Yossarian. Twarz lekarza rozjaśnił uśmiech.
– Na Jowisza, on ma rację – oświadczył tryumfalnie – on rzeczywiście widzi wszystko podwójnie.

Zjawił się żołnierz w bieli, który był tak chory, ze już bardziej nie można, czego dowiódł umierając.

Yossarian zawdzięczał zdrowie ćwiczeniom fizycznym na świeżym powietrzu, pracy zespołowej i duchowi sportowemu, gdyż uciekając przed tym wszystkim odkrył po raz pierwszy szpital.

i tu być może niedokładnie:
"lepiej jest żyć stojąc, niż umrzeć na kolanach"
Why so serious?
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Ja mam sporo ulubionych cytatów, niestety nigdy nie spisuję autorów. Macie kilka z nich:

"Najwięcej stresu powodują 3 rzeczy: pieniądze, rodzina i rodzina bez pieniędzy."

"Gdy ludzie są tego samego zdania co ja, zawsze mam wrażenie, że się pomyliłem."

"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych, są tylko ci pozamykani w zakładach i ci, którzy nie zostali przebadani."

"Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak, jak wspólna nienawiść do czegoś."

"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania."

"W życiu są rzeczy o które warto, a czasami nawet trzeba walczyć. Są jednak i takie, na które wystarczy poczekać."

"O zdanie zawsze pytaj lepszego od siebie. Albo nie pytaj w ogóle."

"To, że jakaś opinia panuje niepodzielnie, nie oznacza jeszcze, że nie może być całkowicie bezsensowna."
Bertrand Russell

"Żeby coś kupic, nie potrzebuję powodu. Tylko pieniędzy."

"Chciałbym doczekać się takiej sytuacji, kiedy włączę sobie radio i nie będę miał ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę."
Axl Rose
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Gloria pisze: "Chciałbym doczekać się takiej sytuacji, kiedy włączę sobie radio i nie będę miał ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę."
Axl Rose
zamieniłbym określenie "zrzygać" na łagodniejsze i też podpisałbym się pod tymi słowami...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Tomker pisze:
Gloria pisze: "Chciałbym doczekać się takiej sytuacji, kiedy włączę sobie radio i nie będę miał ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę."
Axl Rose
zamieniłbym określenie "zrzygać" na łagodniejsze i też podpisałbym się pod tymi słowami...
Ja tylko cytuję. Ale chwilami nawet określenie zrzygać jest naprawdę adekwatne. Co prawda nieczęsto słucham radia (przynajmniej nie z własnego wyboru), ale jeśli już raz na czas się zdarzy to niestety mam podobne odczucia.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Gloria pisze:
Tomker pisze:
Gloria pisze: "Chciałbym doczekać się takiej sytuacji, kiedy włączę sobie radio i nie będę miał ochoty się zrzygać po tym, co usłyszę."
Axl Rose
zamieniłbym określenie "zrzygać" na łagodniejsze i też podpisałbym się pod tymi słowami...
Ja tylko cytuję. Ale chwilami nawet określenie zrzygać jest naprawdę adekwatne. Co prawda nieczęsto słucham radia (przynajmniej nie z własnego wyboru), ale jeśli już raz na czas się zdarzy to niestety mam podobne odczucia.
Wiem, kto to powiedział :) Ja bym powiedział "mdli mnie" ;)
Czasem słucham 1 stacji po której mnie nie mdli, na resztę szkoda mi żołądka... :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Ja pierdole, jaka elokwencja O.o :P

A z cytatów również uwielbiam swoje własne :lol: Jak np. "Nie staraj się odszukać sensu życia, bo ten zapewne jest tak bezsensowny, że umrzesz ze śmiechu".

[ Dodano: 2013-04-04, 19:52 ]
Oszukałem system!
Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2013, o 17:50 przez EVENo, łącznie zmieniany 1 raz.
Geminiman019

Post autor: Geminiman019 »

Kolejne cytaty z serii Legacy of Kain.

Znam Cię Razielu, jesteś godny.
Historia nienawidzi paradoksów
Moja cierpliwość jest wieczna Razielu
Potrafię wejrzeć w twoje serce Razielu. To nie wola, lecz tchórzostwo Cię tu trzyma.
Koło musi się obracać
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:Ja pierdole, jaka elokwencja O.o :P
wyciąłbym to co przed przecinkiem, (oprócz mnie z musu) chyba tylko dzieci :P Cię czytają... ;)
EVENo pisze: A z cytatów również uwielbiam swoje własne :lol: Jak np. "Nie staraj się odszukać sensu życia, bo ten zapewne jest tak bezsensowny, że umrzesz ze śmiechu".
:whoeva: EVENo, lepiej mi odpowiedź czy odpowiedzią jest odpowiedź "Raise Your Hands "?
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

no dobra :D rzucę jeden cytat, który lubię, a mianowicie: "Who the f*ck is Justin Bieber?" :D
Dumny ciemnogrodzianin :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

sdms pisze:no dobra :D rzucę jeden cytat, który lubię, a mianowicie: "Who the f*ck is Justin Bieber?" :D
zacytuję klasyka;) i powiem: wyciąłbym the f*ck i podpisał się pod pytaniem :D

A całkiem serio, to kim jest Biber dowiedziałem się z tego forum :D

a teraz cytat z Ryśka:
“Music is my life. I brush my teeth with rock and roll!”
Ostatnio zmieniony 4 kwietnia 2013, o 21:31 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”