Najgorsze...

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Jaka płyta zespołu Bon Jovi najmniej przypadła wam do gustu?

Bon Jovi (pierwsza)
2
6%
7800 Degrees Fahrenheit
7
23%
Slippery When Wet
0
Brak głosów
New Jersey
0
Brak głosów
Keep the Faith
1
3%
These Days
0
Brak głosów
Crush
0
Brak głosów
Bounce
5
16%
Have a Nice Day
2
6%
Lost Highway
14
45%
 
Liczba głosów: 31

EVENo

Najgorsze...

Post autor: EVENo »

Na pewno każdy z nas ma coś nieulubionego z BJ. Napiszcie jaka jest wasza najmniej ulubiona piosenka, płyta, czy też teledysk. Jestem ciekaw odpowiedzi. Najbardziej ciekaw jestem odpowiedzi o najgorszy teledysk...

[ Dodano: 2007-09-19, 17:31 ]
Najgorsza piosenka: Save the World
Najgorsza płyta: 7800 DF
Najgorszy teledysk: napisałbym Runaway, ale to ich pierwszy teledysk i można wybaczyć, więc: Undivided
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

Najgorsza Piosenka : LH działa na mnie jak płachta na byka :P
Najgorsza płyta : hmmm ... w sumie jeszcze takiej nie wydali
Najgorszy teledysk : LH ;) ? lh i moze jeszcze hmmm nie no LH ;)

Ps. W recenzjach oceniałam ta piosenke dośc dobrze, nie uwazam , że jest beznadziejna . Tylko mi poprostu nie podchodzi kompletnie ;)
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Najgorsza piosenka: Seat Next to you lub Open all night z bounce
Najgorsza piosenka: Bounce
Najgorszy teledysk:WSYCGH

PS Undiveded nie bylo teledyskiem na moje oko ;)
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
grinch
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 12
Rejestracja: 18 września 2007, o 13:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: grinch »

Najgorsza piosenka: Seat Next to You i WSYCGH
Najgorsza płyta: Lost Highway
Najgorszy teledysk: She don't know me na rowni z WSYCGH, jakos oba mnie irytuja :D
Lilit
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 3 maja 2007, o 16:39
Lokalizacja: MC

Post autor: Lilit »

Witajcie!
Nigdy nie zgodzę się, że 7800 DF to jedna z najsłabszych płyt Bon Jovi !!!!!
Może zmienię zdanie, gdy uda im się wydać coś lepszego niż wspomniany przeze mnie album , KTF oraz TD, moim zdaniem te trzy płyty są największym dorobkiem zespołu.
Co do najsłabszych piosenek za moją wypowiedź na ten temat dostały mi się niezłe baty, więc ponownie rozpisywać się nie będę :P
Awatar użytkownika
Sharmi
I Believe
I Believe
Posty: 92
Rejestracja: 2 marca 2007, o 21:06
Lokalizacja: Kamień pomorski city

Post autor: Sharmi »

Najgorsza piosenka:She’s A Mystery<Z CRUSH>
najgorsza płyta:HAND
nAJGORSZY tELEDYSK:Jest kilka !!
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Najgorsza piosenka - Misunderstood
Najgorsza płyta - Bounce
Najgorszy teledysk - She don't know me, Misunderstood
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Administrator
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 12 września 2007, o 18:30
Lokalizacja: Durna 6/Mądra 11

Post autor: Administrator »

Najgorsza piosenka... Najgorszy jest zawsze trzeci z rzędu autoplagiat... Wybieram HAND. Wyjaśnienie poniekąd poniżej. Gdyby ktoś nie wiedział, gdzie jest "poniżej", pozwolę zaznaczyc sobie strzałką. V
Najgorsza płyta... HAND, ***** jego mac. Głównie przez zapowiedzi Jona, który głosiły mniej więcej to, że będzie to album pokroju, pardon, w stylu NJ. Co wyszło? Jakieś dzikie kwiatki, a co najgorsze, wydało się, że Jon jest skomplikowany :| A tym, że kopiuje sam siebie nie muszę chyba mówic? Tak, chodzi mi o IML->Everyday->HAND.
Najgorszy teledysk... Wcale nie wybrałbym nic z ery pierwszych dwóch płyt zespołu z racji tego, że wtedy takie tandetne teledyski po prostu się kręciło, nawet do bardzo dobrych piosenek, które oprócz tego, że były hitami, to posiadały jeszcze jakieś wartości... Oczywiście Everyday. Nienawidzę fosforyzujących rzeczy. Jak wiadomo na ogól coś takiego widoczne jest tylko w ciemności, tutaj jest inaczej, zęby i wygolona klata wyeksponowana przez rozpięta, pedalską koszulę tak odbijają światło, że ja maaam już dooośc po prsotu :|
Ostatnio zmieniony 19 września 2007, o 19:14 przez Administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Wiec według mnie
najgorsza pioesnka to (dostane jakieś baty za chwile): Hook Me Up
teledysk: hm ciezko ;p ogolnie wkurzaja mnie te co zespół jest ciagle na scenie i sie nic nie dzieje np Lay your hands on me.
płyta: 7800 DF zdecydowanie ;p
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

Najgorsza piosenka: She’s A Mystery
Najgorsza płyta: 7800 DF
Najgorszy teledysk: Misunderstood
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
Awatar użytkownika
lunar_piano
I Believe
I Believe
Posty: 89
Rejestracja: 4 listopada 2006, o 15:35
Lokalizacja: ...

Post autor: lunar_piano »

najgorsza piosenka: I Love This Town (sej jeeee, sej jeeeeeeee, sraj jeeeeee ;/ ) itp.
najgorsza płyta: Lost Highway
najgorszy teledysk: Lost Highway, WSYCGH
...no i przyszło mi chałturzyć....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Najgorszy teledysk: napisałbym Runaway, ale to ich pierwszy teledysk i można wybaczyć, więc: Undivided
Nie nakręcono nigdy prawdziwego teledysku do "Undivided" ;] :P

Najgorsza piosenka: jest ich kilka i znajdą sie one w kazdym zespole; głównie mdłe, beznadzieje balladki np Bounce - Open All Night. To przechodzi wszelkie pojcie, zeby zespoł tej klasy(był, bo już nie jest chyba) nagrywał tego typu gnioty.
"Najgorszy jest zawsze trzeci z rzędu autoplagiat...". I z tym sie zgadzam. Choćby HAND był niewiadmo jaką kompozycją, to tak argumentując w taki sposób jest poprostu gniotem.
Najgorsza płyta: Zdecydowanie nominuje HAND'a i LH. Crush nie jest albumem rockowym, ale cos tam sobą prezentuje mimo tego, ze go NIE TRAWIE.[w miare objektywnie]
HAND i LH?? To nie tylko jedne z najgorszyh albumów BJ, ale ogolnie. To kpina z takich gatunków jak rock, country. Jak mozna prawie cały album opierac na jednym akordzie. Poza melodyjkami nie ma w tym NIC. No przepraszam jedynie niektore teksty są dobre i to wszczegolości te, które nie prawią bezsensownie, monologicznie, MONOTEMATYCZNIE o "my life".
Najgorszy teledysk: Zalezy jak na to patrzeć. Czy pod względem sztuki kinowej, aktorsta, jakości nagranie? Jak da mnie to WSYCGH, Everyday.. praktycznie wszystkie po 2000 roku poza Welcome, Wanted, Say it Isn' so i Memory. NIe ważne czy mi sie podają czy nie. Cos w nich poprostu jest!! Reszta jest też dobrze nakręcona, ale to tylko kiczowate teledyski dla gorących nastolatek topiące sie w pozostałej twórczości jaką oglądamy na MTV .. tak w skrócie ;]
Najgorszy teledysk... Wcale nie wybrałbym nic z ery pierwszych dwóch płyt zespołu z racji tego, że wtedy takie tandetne teledyski po prostu się kręciło, nawet do bardzo dobrych piosenek, które oprócz tego, że były hitami, to posiadały jeszcze jakieś wartości
W pełni sie z tym zgadzam. I to wystarczający i bardzo rozsądny argument by wykluczyć te teledyski zpod oceny
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Nie nakręcono nigdy prawdziwego teledysku do "Undivided" ;] :P
Powiedzialem to wczesniej :P :D
Najgorsza piosenka: jest ich kilka i znajdą sie one w kazdym zespole; głównie mdłe, beznadzieje balladki np Bounce - Open All Night. To przechodzi wszelkie pojcie, zeby zespoł tej klasy(był, bo już nie jest chyba) nagrywał tego typu gnioty.
"Najgorszy jest zawsze trzeci z rzędu autoplagiat...". I z tym sie zgadzam. Choćby HAND był niewiadmo jaką kompozycją, to tak argumentując w taki sposób jest poprostu gniotem.
Tak dokladnie ! Tepic Opell all nighty ! :D Ostatni raz sluchalem to moze rok temu , gdy przez przypadek wlaczylem bounce :D Co do plagiatu to macie kurde racje IML - super bylo to chcieli isc za ciosem ,tylo ze sami dostali po mordce :D A co do tego ze Hand jest gniotem , to predzej everyday jest gniotem , Hand jest taka sobie podroba IML . Moze gdyby IML nie powstalo HAnD odniosl by sukces .
Najgorsza płyta: Zdecydowanie nominuje HAND'a i LH. Crush nie jest albumem rockowym, ale cos tam sobą prezentuje mimo tego, ze go NIE TRAWIE.[w miare objektywnie]
Piotrek uwazasz ze HanD jest gorsze od Bounce ? Dlaczego? Bo co do LH to moge sie zgodzic . A Crush sadze ze ma najwiecej z starego BJ w porownaniu z nowszymi plytami , to jego przewaga .Piosenki z dusza ( Just older , two story twon ) .
Najgorszy teledysk: Zalezy jak na to patrzeć. Czy pod względem sztuki kinowej, aktorsta, jakości nagranie? Jak da mnie to WSYCGH, Everyday.. praktycznie wszystkie po 2000 roku poza Welcome, Wanted, Say it Isn' so i Memory. NIe ważne czy mi sie podają czy nie. Cos w nich poprostu jest!! Reszta jest też dobrze nakręcona, ale to tylko kiczowate teledyski dla gorących nastolatek topiące sie w pozostałej twórczości jaką oglądamy na MTV .. tak w skrócie ;]
Ostatnio czytalem jakiegos newsa na interi , o zakonicy ktora jest super laska czy cos takiego , i tam autor na poczatku mowil ze ta panna nie jest ... kolejna laska z teledysku bon joviego czy cos w tym stylu , nie pamietam dokladnie ale sens byl taki . Jednym slowem pojechal Bon Jovi . Wniosek - Bon Jovi kojarzy sie ludziom z ladymi buzkami , slodkimi piosenkami i super laskami ;) A jak na zespol rockowy to nie jest powod do radosci .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Najgorszy teledysk: napisałbym Runaway, ale to ich pierwszy teledysk i można wybaczyć, więc: Undivided
Loooool
Co ja narobiłem :] Może za niedługo na bonjovi.com wstawią mój teledysk xD

Ale spoko. Jesteś 2gą osobą której owy projekt się nie spodobał.
Najgorsza piosenka: jest ich kilka i znajdą sie one w kazdym zespole; głównie mdłe, beznadzieje balladki np Bounce - Open All Night. To przechodzi wszelkie pojcie, zeby zespoł tej klasy(był, bo już nie jest chyba) nagrywał tego typu gnioty.
"Najgorszy jest zawsze trzeci z rzędu autoplagiat...". I z tym sie zgadzam. Choćby HAND był niewiadmo jaką kompozycją, to tak argumentując w taki sposób jest poprostu gniotem.
Najgorsza płyta: Zdecydowanie nominuje HAND'a i LH. Crush nie jest albumem rockowym, ale cos tam sobą prezentuje mimo tego, ze go NIE TRAWIE.[w miare objektywnie]
HAND i LH?? To nie tylko jedne z najgorszyh albumów BJ, ale ogolnie. To kpina z takich gatunków jak rock, country. Jak mozna prawie cały album opierac na jednym akordzie. Poza melodyjkami nie ma w tym NIC. No przepraszam jedynie niektore teksty są dobre i to wszczegolości te, które nie prawią bezsensownie, monologicznie, MONOTEMATYCZNIE o "my life".
Najgorszy teledysk: Zalezy jak na to patrzeć. Czy pod względem sztuki kinowej, aktorsta, jakości nagranie? Jak da mnie to WSYCGH, Everyday.. praktycznie wszystkie po 2000 roku poza Welcome, Wanted, Say it Isn' so i Memory. NIe ważne czy mi sie podają czy nie. Cos w nich poprostu jest!! Reszta jest też dobrze nakręcona, ale to tylko kiczowate teledyski dla gorących nastolatek topiące sie w pozostałej twórczości jaką oglądamy na MTV .. tak w skrócie ;]
Wiesz co Ci powiem Piotrek. Nawet nie ma sensu pisać kontrargumenty itp bo my kompletnie różnimy się z podejściem do muzyki.

:) My chyba nie możemy dyskutować na forum bo się i tak nie dogadamy :)

Najgorsza piosenka... Najgorszy jest zawsze trzeci z rzędu autoplagiat... Wybieram HAND. Wyjaśnienie poniekąd poniżej. Gdyby ktoś nie wiedział, gdzie jest "poniżej", pozwolę zaznaczyc sobie strzałką. V
Najgorsza płyta... HAND, ***** jego mac. Głównie przez zapowiedzi Jona, który głosiły mniej więcej to, że będzie to album pokroju, pardon, w stylu NJ. Co wyszło? Jakieś dzikie kwiatki, a co najgorsze, wydało się, że Jon jest skomplikowany :| A tym, że kopiuje sam siebie nie muszę chyba mówic? Tak, chodzi mi o IML->Everyday->HAND.
Ooo widze kolejna osoba do kolekcji.... Jakbyśmy zrobili ponownie głosowanie na najlepszą płyte Bon Jovi to chyba Have A Nice Day nie pokonałby Keep The Faith, New Jersey, Slippery When Wet i nie zajełoby drugiego miejesca (minimalnie za These Days) :]
EVENo

Post autor: EVENo »

Sorka, że napisałem Undivided, ale na YouTube znalazłem coś co było opisane jako teledysk BJ i nie wyglądało to jakby ktoś wziął kamerę i zaczął kręcić... w związku z tym poprawiam na LH :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”