Best Voice In BJ ;)

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Najlepszy wokalista w BJ?...

Jon
15
60%
Richie
10
40%
David
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 25

Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Best Voice In BJ ;)

Post autor: Twisted Sister »

No cóż, zdaję sobie sprawę, że zdania będą w tym temacie podzielone, ale.... który z Jovisów Waszym zdaniem lepiej śpiewa, ma lepszy, bardziej ekspresyjny głos? Czyich piosenek aż chce się słuchać? Kto jest 'najlepszym głosem' w BJ? Jon, Richie czy David? :mrgreen:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

A to zależy. Każdy z nich ma świetny głos. A Jon musi mieć najlepszy - inaczej nie byłby wokalistą :P I na niego zagłosuję - szczególnie, jeśli brać pod uwagę dokonania z lat 1980-95 ;) Ale Ryśka i Dave'a (choć tego ostatniego rzadko mam okazję) też lubię słuchać ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Hm...Richie i juz. Szczegolnie teraz.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A ja na razie nie zagłosuję, bo tak na prawdę to nie wiem na kogo miałabym. Każdy z nich ma niezły głos. W zasadzie to wahałabym się w tym głosowaniu między Jaśkiem a Ryśkiem. Jak by nie było, Jon ma dobry wokal, aczkolwiek wszyscy wiemy, że już nie tak genialny jak kiedyś. Richie ma bardzo mocny, donośny głos i bardzo dobrze prezentuje go zarówno w tle piosenek wykonywanych z BJ, jak i na solowych projektach.
Co do Davida...ja wolę posłuchać jego spokonych utworów wykonywanych na pianinie :) Głos, owszem może i niezły, ale jednak do większych popisów zaliczę te na pianinie :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmmm, widzę duże wahanie w temacie :mrgreen: .
Jeśli o mnie chodzi...bardziej odpowiadający mi sposób śpiewania i głos (powodujący przeprowadzję fauny w promieniu kilku metrów :mrgreen: ) ma Ryszard, ale trudno byłoby mi powiedzieć, że Jon nie umie, a zwłaszcza-nie umiał śpiewać (patrz lata 1988-1995). Kiedyś Jon na stanowisku wokalisty był wręcz rewelacyjny, ale teraz, mówiąc szczerze, Ryszard wypada lepiej, być może dlatego, że śpiewał mniej i nie ma u niego 'zmęczenia materiału' ;) .
Ogólnie ja jestem za Ryszardem, ale kiedy spojrzeć w przeszłość, również doceniam Jona :D :D .
A Dave'a-również wolę za pianinem ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Ja zaglosowalam na Jona. Powiem szczerze, ze glos Ryska mi troche nie odpowiada. Jest taki jakis...poprostu nie i tyle, ale to tylko moje zdanie i prosze nie wyskakujcie na mnie z jajkami i co tam jeszcze pod reke wam wpadnie :) Uwazam poprostu, iz glos Jona byl kiedys genialny, teraz moze troche sie to zmienilo, ale i tak uwazam, ze jest the best :!: :!:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Tatiana pisze:Ja zaglosowalam na Jona. Powiem szczerze, ze glos Ryska mi troche nie odpowiada. Jest taki jakis...poprostu nie i tyle, ale to tylko moje zdanie i prosze nie wyskakujcie na mnie z jajkami i co tam jeszcze pod reke wam wpadnie :)
?eszfak, całą lodówkę przeszukałam i jajek nie mam :hahaha:
A poważnie...
Chyba czas już się nauczyć szanować cudze odmienne zdanie ;) ;) . Z mojej strony grad ciężkiej artylerii Ci bynajmniej nie grozi :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ewela
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 15
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 13:03
Lokalizacja: Węgrów

Post autor: ewela »

N cóż, ja jestem wielbicielką Jona, więc odpowiedzi się domyślacie, natomiast dziwi mnie, że wszyscy twierdzą, że głos Jona się zmienił...ja tam nic takiego nie zauważyłam, jest świetny, zarówno kiedyś jak i dziś ;)
I'm gonna live my life everyday
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Twisted Sister pisze: Chyba czas już się nauczyć szanować cudze odmienne zdanie ;) ;) . Z mojej strony grad ciężkiej artylerii Ci bynajmniej nie grozi :mrgreen: .
Dzieki Twisted za ocalenie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Miałam trudny wybór... ale wybrałam Jona, dla mnie jego głos jest najlepszy, uwielbiam go słuchać :) Davidka oczywiście też bo ma śliczny głosik :) Co do Richiego, jego głos też mi jakoś nie odpowiada... Kiedyś miał fajny, ale teraz coś się zmieniło...
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Bon Joviatko pisze:Co do Richiego, jego głos też mi jakoś nie odpowiada...
Jak to milo wiedziec, ze nie jest sie osamotnionym w swoich pogladach :)
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

a mi właśnie wręcz przeciwnie... baardzo się podoba... "If I can't have your love" miodzio :D
ale rozważyć który lepszy, ładniejszy czy w jeszcze innych kategoriach nie potrafie...
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Charlotte
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 33
Rejestracja: 24 grudnia 2005, o 21:15
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: Charlotte »

Zdecydowanie Jon! Ma nasłodszy głos na świecie!

A'propose najsłodszego głosu na świecie: zna ktoś jakiś program, który mógłby w zwykłej mp3 ściszyć gitare i wszystkie instrumenty i zostawić sam głos? :mrgreen:
Kiedyś, jak był na vivie niemieckiej Bon Jovi tag (weedend z BJ) to właśnie byli w studio i Jonny ściszał wszystko po kolei (akurat w Its my life), i został sam głos. To było przed solówką i tak ślicznie zabrzmiało to "Its my liiiife"... ohh. To zna ktoś?

A wracając do głosu, to uwielbiam jego głos, ale taki normalny. Czasem mam wrażenie, że napina się jak przy kupkaniu, albo śpiewa jakby miał zapchany nos... :-| Brrr...

A jeśli chodzi o Ryszarda... "If i cant have your love" to naprawdę śliczna piosenka i ślicznie zaśpiewana, ale to początkowe wysokie i babskie "uuuuuu uuu" mógł sobie darować. Jednak uważam, że nie jest lepszy niż Jonny. Oj nie nie nie!

Są różne gusta, prawda?
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Eeee...babskie?... To typowa maniera wokalna Ryszarda, potrafi wyciągać niezłe 'górki wokalne', ale w rzeczywistości ma naprawdę mocny i donośny głos ^-^. Tak więc-dyskutowałabym *-*.
A ściszanie instrumentów byłoby zbrodnią-zwłaszcza przy czterech tak dobrych muzykach *-*. Sam głos Jona nie załatwiłby wszystkiego :P .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Charlotte
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 33
Rejestracja: 24 grudnia 2005, o 21:15
Lokalizacja: z nikąd

Post autor: Charlotte »

Twisted Sister pisze:Eeee...babskie?... To typowa maniera wokalna Ryszarda, potrafi wyciągać niezłe 'górki wokalne', ale w rzeczywistości ma naprawdę mocny i donośny głos ^-^. Tak więc-dyskutowałabym *-*..
Mówiłam, że są różne gusty. Mnie na przykład nie podobają się męskie "górki wokalne". Tak samo jak pióra na głowie (bez gradu butelek! proszę o tolerancję :D)
Twisted Sister pisze:A ściszanie instrumentów byłoby zbrodnią-zwłaszcza przy czterech tak dobrych muzykach *-*. Sam głos Jona nie załatwiłby wszystkiego :P .
Nie marudź Twisted! :P A masz jakąś wersję nie live z Jonem acapella? Poza tym nie chcę ściszać wszystkiego. Chcę posłuchać samego głosu :D Bo w piosenkach zazwyczaj tak jest, że muzyka zagłusza niektóre niedoskonałości albo doskonałości i chciałabym posłuchać. No nie wiem jak inaczej wytłumaczyć chęć posłuchania samego głosu... Ten weekend z BJ był tak dawno, a ciągle to pamiętam i muszę to jeszcze raz usłyszeć!

Jakby ktoś znał nazwę takowego programu to proszę o wiadomość!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”