BJ a ich hierarchia ;)

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
aisling
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 22 listopada 2005, o 23:24
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: aisling »

Twisted przyznasz jednak, że bez ząbków Johna zespól BJ by nie istniał, nieprawdaż?

Patrzac na niemal wszystkie zespoły, hierarchia - bo o niej rozmawiamy - jest taka sama. Lider + reszta, która w pojedynkę i samotnie pewnie niewiele by osiągnęła. Tak samo jest z BJ. Powinni być mu wdzięczni za talent, którego owocami moga się cieszyć. Byli przecież zwykłymi chłopcami z New Jersey i pozostaliby nimi dalej gdyby nie John.
:PPPP
Awatar użytkownika
Sandra1988
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 października 2005, o 20:28
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sandra1988 »

A NIE JAK NAPISA?A TWISTED "czy sam bym tak potrafił"...a powiem Ci, że jeżeli bym wszedł do studia to byłbym wstanie zagrać cały materiał z płyt BJ, co innego solo live, a co innego praca w studiu gdzie poprawiasz wszytsko do woli...
małe sprostowanie nie napisała tego TWISTED tylko SANDRA hehe malutka rożnica ;p
Be who you want to be,
Be who you are,
Everyone's a hero,
Everyone's a star!!!
Stratocaster
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 18 września 2005, o 23:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Stratocaster »

a niechCi bedzie :P
Pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

aisling pisze:Twisted przyznasz jednak, że bez ząbków Johna zespól BJ by nie istniał, nieprawdaż?

Patrzac na niemal wszystkie zespoły, hierarchia - bo o niej rozmawiamy - jest taka sama. Lider + reszta, która w pojedynkę i samotnie pewnie niewiele by osiągnęła. Tak samo jest z BJ. Powinni być mu wdzięczni za talent, którego owocami moga się cieszyć. Byli przecież zwykłymi chłopcami z New Jersey i pozostaliby nimi dalej gdyby nie John.
:PPPP
Khem, talent to oni chyba mają wszyscy, nie tylko Jon, i sukces BJ zawdzięczają talentowi wszystkich pięciu muzyków :P . Chyba że chodzi o talent do uwodzenia piszczących nastolatek, tu Jon wyróżnia się szczególnie-jeśli chodzi o talent muzyczny, to moim zdaniem z BJ wszyscy go mają XD. Wszyscy z BJ marzyli o sławie i grali w różnych zespołach-nie tylko Jon. Tico zagrał jako muzyk sesyjny na ponad 25 płytach zanim wstąpił do BJ :P . I tak dalej, i tak dalej....
Jak dla mnie Jon mógłby być nawet szczerbaty, bo odkąd skończyłam jakieś 11 lat-bo od tego czasu nie wybieram zespołów na podstawie ładnej szczęki wokalisty XD. Tym bardziej, że ząbki Jona chyba wpływu na twórczość BJ nie miały, a jeśli miały wpływ na liczbę fanów-to za takich fanow dziękuję ;) .
Niniejszym kończę moje wypowiedzi w tym temacie, bo i tak dla Was BJ istniałoby bez gitary Richa, klawiszy Dave'a i perkusji Tico... ale bez ząbków Jona never. Okej, niech Wam będzie :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Twisted Sister pisze: Niniejszym kończę moje wypowiedzi w tym temacie, bo i tak dla Was BJ istniałoby bez gitary Richa, klawiszy Dave'a i perkusji Tico... ale bez ząbków Jona never. Okej, niech Wam będzie :mrgreen: .
Nie generalizuj, ja tak nie powiedziałam :P ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agata BJ pisze:
Twisted Sister pisze: Niniejszym kończę moje wypowiedzi w tym temacie, bo i tak dla Was BJ istniałoby bez gitary Richa, klawiszy Dave'a i perkusji Tico... ale bez ząbków Jona never. Okej, niech Wam będzie :mrgreen: .
Nie generalizuj, ja tak nie powiedziałam :P ;)
Okej-uściślam ;) :P .
Wszystkich Was, którzy wypowiedzieli się powyżej XD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Mnie osobiscie nie przeszkadza, ze to Jon zawsze jest na pierwszym planie. Moze ( a raczej napewno) dlatego, ze lubie go najbardziej ze wszystkich chlopakow z Bon Jovi. Nie ujmuje jednak zaslug wszystkim czlonkom zespolu, ale on jest przeciez liderem....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”