Ryszard i jego garderoba XD.

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Ryszard i jego garderoba XD.

Post autor: Twisted Sister »

?eby nie było kolejnego tematu o oczkach/włoskach/nosku/czymkolwiek innym należącym do Ryszarda (XD), zakładam temat o ciuszkach jego XD.

A więc-jak Waszym zdaniem ubiera się Rychu?

Bo jeśli o mnie chodzi... cóż... z jednej strony te kowbojskie kapelusza, długie płaszcze które uwielbiam... taki image z 'Wanted' (wiem, wiem, zatrzymałam się na latach 80 ^^)... no a z drugiej debilne flagi albo te spodnie z Hyde Parku 2003, za które nie wiem jak inni, ale chętnie bym Sambosia zastrzeliła *-*.
Ślepakami, żeby nie było wątpliwości *-*.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

szczerze mówiąc to Rychu czasem się lepiej od Jona ubiera :PPPP. też lubię te jego płaszczyki skórzane <zresztą sama podobny niedawno kupiłam>, a co do kapeluszy, to powiem że uwielbiam wszelakie nakrycia g?owy no i kapeluszki są w porzo :brawo:
każdy czasem ma garderobiane wpadki, ale ogólnie to <lol>
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

To zależy kiedy i na jakie okazje się ubiera.Ma super eleganckie ciuchy, które mi się podobają.Te zwyczajne na co dzień też są w porządku.Ale jak czasami włoży coś na koncert to odpadam.Patrz przykład:

Obrazek
Marynarka czy tam jak kto woli koszula jak u cyrkowego konferansjera.Zazwyczaj oni takie noszą

A długi skórzany płaszcz i kapelutek to jest to :lol: :lol: :lol:
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ubiór Rysia z tego zdjęcia wcale mi nie przeszkadza. Przeciwnie - jest dość oryginalny ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

Agata BJ pisze:Ubiór Rysia z tego zdjęcia wcale mi nie przeszkadza. Przeciwnie - jest dość oryginalny ;)
no szczerze mówiąc, to masz rację, choć mnie się bardziej spodnie Jona spodobały :lol: - super wypasione. w ogóle to to fajnie tu wygląda <ten czas, te włosy, ten ubiór> :brawo:
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli już o spodniach mowa to te tutaj - jonowe, mało widać. Ja natomiast, jak już gdzieś pisałam, szaleję na punkcie tych ryszardowych z ery KTF z ponaszywanymi różami :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agata BJ pisze:Jeśli już o spodniach mowa to te tutaj - jonowe, mało widać. Ja natomiast, jak już gdzieś pisałam, szaleję na punkcie tych ryszardowych z ery KTF z ponaszywanymi różami :D
Ojjj tak, ja też ^-^. Natomiast odpadają wszelkie flagi ;) .
A 'cyrkowe' wdzianko Ryszarda też mi nie przeszkadza-w zestawie z Ryszardem wydaje się nawet interesujące XD.
Poza tym Jon też takie nosił-miał podobne na konferencji prasowej w 1986 roku, co dokumentuje "SWW Videos" :P .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Jak dla mnie te spodnie wyglądają, jak uszyte z firanki, ale może to po prostu takie moje zboczenie ;). Rychu też mi jakoś wybitnie w tej marynarce nie przeszkadza, ma zresztą serię podobnych "a la Jacobs", więc już się zdążyłam przyzwyczaić ;)

Za to nie mogę zrozumieć jego ostatniej mody na ubiór "na cebulkę" - rozumiem, gdyby BJ występowali na Syberii pod gołym niebem, ale taki ubiór do zamkniętej sali jest dla mnie nieuzasadniony :lol:
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

CRUSHynka pisze:Jak dla mnie te spodnie wyglądają, jak uszyte z firanki, ale może to po prostu takie moje zboczenie ;). Rychu też mi jakoś wybitnie w tej marynarce nie przeszkadza, ma zresztą serię podobnych "a la Jacobs", więc już się zdążyłam przyzwyczaić ;)

Za to nie mogę zrozumieć jego ostatniej mody na ubiór "na cebulkę" - rozumiem, gdyby BJ występowali na Syberii pod gołym niebem, ale taki ubiór do zamkniętej sali jest dla mnie nieuzasadniony :lol:
Chodzi Ci zwłaszcza o Amsterdam 2005?... Ojjj tak, Ryszard zdrowo tam przesadził z tyloma warstwami :lol: . Facet najwyraźniej nie pamięta, że trzyma w rękach instrument bądź co bądź elektryczny, podłączony do prądu, a my kiedyś wskutek tego doczekamy się na koncercie BJ spięcia XD.
Spięcia z Rychem w roli głównej, niestety *-*.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja natomiast, jak już gdzieś pisałam, szaleję na punkcie tych ryszardowych z ery KTF z ponaszywanymi różami :D
A kto nie?? :D
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

mojim zdaniem on sie super ubiera ma dobre wyczucie smaku czy to garnitur czy plaszcze. ja lubie jego styl sma w skorze chodze.
i tyle sie wypowiem hehe .. jest mojim ulubionym facetem w srod bj. .
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

:)

Post autor: BonJovianka »

Ogólnie garderoba Ryśka mi się podoba, nie licząc paru ciuchów np. bluzka, którą mozecie zobaczyć jak już klikniecie u góry na "Richie" żeby sobie o nim osobno pooglądać. To własnie tam ma taką bluzkę jakby conajmniej od żony pożyczył ... :P (Opis: czarna, a rękawy w biało czarne paski poziomo - ukośne :P z takiego lekkiego materialu) To nie za bardzo mi się podoba, ale trzeba mu przyznać, że nie wygląda w tym najgorzej. A te płaszczyki i kapelusze ... no to odlot i spodnie z różami z ery "Keep The Faith" też wymiękam. W sumie podoba mi się jeszcze jego skórzana kutka, którą ma na sobie teledysku do "Ballad of youht" (nie tylko na jednym, ale daję przykład) i często go widuję na zdjęciach w takich koszulkach na baardzo cienkich ramiączkach ... :) To też są fajne, albo koszulki ze znaczkiem "Peace" albo napisem "Elvis" :) Też pocieszne :)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Co do tych koszulek-jak to kiedyś ujęła moja przyjaciółka "najwspanialsze w nich było to, że więcej odkrywały niż zakrywały" XD.
A spodnie z różami z ery KTF (chociażby z Evening With.... ) podobają się wszystkim i tyle ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”