Eks żonka Rycha wstawiona i naćpana czy to możliwe!!!!!

Forum ogólne

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

O dżizas, od razu spisujecie to dziecko na straty.
Nikt tego nie powiedział. Owszem Richie został zatrzymany w obecności Avy przez policjantów za jeżdżenia po pijaku. Czyli już coś jest nie tak i to bardzo nie tak.
Zresztą na najnowszym DVD maja być wyjaśnione kulisy alkoholowych problemów Richa i jego uzależnienia od środków przeciwbólowych.. Dla mnie osobiście nie jest to sytuacja normalna i nie chciałbym, aby kiedyś moje dzieci widziały jak sie faszeruje tabletkami albo upijam alkocholem.
Ale owszem może być gorzej - kokaina, i inne narkotyki.
Adrian jak zwykle przesadzasz...
Fani są po to by wspierać ... i wg mnie dlatego Rysiek śpiewał wiele razy these days.
Tak, ale zaraz po odśpiewaniu po raz pierwszy TDays Richie został złapany przy prowadzeniu samochodu po pijaku z 2ma dziewczynkami z tyłu. Czyli widocznie nie pomaga mu śpiewanie piosenki "These Days".
Niech robi co chce, ale powinien coś z soba zrobić.
Nie wiem czego się tak czepiłeś Richa ... koncert w Puerto Rico 2007 pokazał jak ubogie jest Bon Jovi bez Sambory.
Dla mnie wręcz przeciwnie koncert pokazał, że Richie nie jest niezastąpiony. Bandiera pokazał się z zaskakująco dobrej strony na tym koncercie (a później jeszcze raz na DVD LH też się z dobrej strony pokazał).
Owszem do Sambory mu wiele brakuje, ale zespół z Bandierą brzmiał o dziwo dobrze.

Solówki Bandiery brzmiały bardziej "surowe" takie wręcz czasami bardziej rockowe. Sambora swoje solówki ma niektóre za bardzo "dopieszczone". U Bandiery brak dopieszczenia mi sie bardzo podobał.

Przykłąd:
http://pl.youtube.com/watch?v=3T-vcQk3I ... re=related

Samborze życzę jak najlepiej. Niech wyda tą swoją długo oczekiwaną płytke i nowym zapałem niech się weźmie do roboty, bo na nowej płycie powinny się znaleźć dłuższe solówki o mocnym rockowym brzmieniu.
BJbart
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 24 września 2005, o 06:59
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: BJbart »

Adrian pisze:
O dżizas, od razu spisujecie to dziecko na straty.
Solówki Bandiery brzmiały bardziej "surowe" takie wręcz czasami bardziej rockowe. Sambora swoje solówki ma niektóre za bardzo "dopieszczone". U Bandiery brak dopieszczenia mi sie bardzo podobał.

Przykłąd:
http://pl.youtube.com/watch?v=3T-vcQk3I ... re=related

Rozumiem, ze ten przykład to żart ;-) Jak na Jam Session w klubie muzycznym Jantar... Czekam na inny przykład, z lepszym dźwiękiem, gdzie piosenka będzie zagrana równo, a Bandiera nie będzie chciał być Frusciante ;-)

Ale to może w innym temacie...

A co do nowinek z PUDELKA i tym podobnych - ludzie, szanujmy się...
"i pokój będzie ostatnim słowem historii"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Rozumiem, ze ten przykład to żart ;-) Jak na Jam Session w klubie muzycznym Jantar... Czekam na inny przykład, z lepszym dźwiękiem, gdzie piosenka będzie zagrana równo, a Bandiera nie będzie chciał być Frusciante ;-)
NIe to nie żart, tylko przykład, ze czasami przydałoby się wpleść surowy rock do twórczości Bon Jovi a nie wszystko dopieszczać.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Adrian pisze: Niech robi co chce, ale powinien coś z soba zrobić.

:D LOL masz zupełną rację ...
Sambora ma swój styl ... jest rozpoznawalny a Bobby to taki muzyk jak Hugh - dać mu nuty i zagra wszystko z nut a ludzie bedą mu bili brawo bo sie nie pomylił


A żeby zrozumiec i oceniac człowieka ktory jest na dnie ... musiałbyś się tam sam znaleźć.
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

no to tak to jest jak się czyta plotki na Pudelku albo innym Lansiku :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Sambora ma swój styl ... jest rozpoznawalny a Bobby to taki muzyk jak Hugh - dać mu nuty i zagra wszystko z nut a ludzie bedą mu bili brawo bo sie nie pomylił
Z tym się zgadzam. Sambora to coś więcej niż gitarzysta aczkolwiek dla mnie Bobby spisał się w Puerto zaskakująco dobrze. Uważałem go za gorszego gitarzystę.

To samo jest z Hugh. Alec dla mnie to coś więcej niż basista a Hugh to "tylko" świetnej klasy i super wyszkolenia basista.

Ale jak to mówią to że skończysz najlepsze muzyczne studia nie oznacza, że będziesz dobrym muzykiem, bo to coś trzeba mieć w sercu a nie wyćwiczone.
A żeby zrozumiec i oceniac człowieka ktory jest na dnie ... musiałbyś się tam sam znaleźć.
Miałem z takimi ludźmi do czynienia i mam nadal dlatego nie skreślam Sambory. Chciałbym jednak, aby wziął się w garść bo żal patrzeć na jego wybryki.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

jak dla mnie Boby nie pokazal nic w Puerto Rico i ... jakby nie było koncert był o nazwie "someone's missing" ;) i sam Jon powiedział ze to był jednorazowy wybryk :D
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Miejmy nadzieję że występ Bobby'ego okazał się,jednorazowym wyskokiem.Z szacunkiem dla niego,musi się dużo jeszcze uczyć żeby osiągnąć poziom gry Richie'go.
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

jovi pisze:jak dla mnie Boby nie pokazal nic w Puerto Rico i ... jakby nie było koncert był o nazwie "someone's missing" ;) i sam Jon powiedział ze to był jednorazowy wybryk :D
Zgadzam się z tym w 100%. Oglądałam kiedyś występy cover bandów na youtube i bardziej podobała mi się gra tych nieznanych gitarzystów niż Bandiery. Choć rozumiem, że on całymi dniami nie ćwiczy solówek Ryśka i miał mało czasu na przygotowanie się do koncertu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Richie Sambora”