Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

aerofan pisze:
KondZik pisze:http://www.tourphotographer.com/p/20130 ... 68#photo_s

Still better than Polish Rep. :D :P
Bo ja wiem, średnie te foty.
Zgaduję, że nie chodziło mu stricte o zdjęcie, a o to, że tak czy siak jest lepszy od polskiej reprezentacji w piłce nożnej ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
werx :)
It's My Life
It's My Life
Posty: 247
Rejestracja: 7 maja 2012, o 16:45
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: werx :) »

Ja chce jeszcze raaaz taki koncert, oby wrócili i to jak najszybciej ;]
Kingaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2013, o 13:56
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kingaa »

Witam wszystkich fanów! :p Wciąż nie mogę uwierzyć w to ,że byłam na koncercie BJ :) Jestem prze szczęśliwa , że dane mi było tam być :D Mi tylko szkoda,że nie zagrali I'll be there for you, ale mam nadzieję,że wkrótce znowu zawitają do Polski i zagrają ten utwór :) Ciągle oglądam zdjęcia i nagrania z koncertu, było tak cudownie... nawet nie umiem wyrazić tego jak fantastycznie tam było :)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Thalion pisze:Kto z Was wnosił do DC pudła z opaskami?
Chciałabym wiedzieć jak na forum nazywają się ludzie, z którymi tam rozmawiałam, pytałam się o flagę i wzięłam opaski do rozdawania w DC :)
Pudło niósł Bodzio i Ricky. Obok Byłem ja, Pepe i chyba rolesky o ile dobrze kojarzę.

Reakcja Jona na flagę!
https://www.youtube.com/watch?v=y35V0QSGU9c
Na samym początku Jon wskazuję palcem na flagę, potem otwiera ręce, a jak zaczyna się przenoszenie flagi na górę to bije brawo ;D
btw
https://www.youtube.com/watch?v=y35V0QSGU9c
Kopani piłek szkoda, że nie całe, ale w każdym bądź razie piłka na końcu poleciała prosto w moje ręce ;D
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Adrian pisze:piłka na końcu poleciała prosto w moje ręce ;D
Ty szczęściarzu. Złapać piłkę, która miała kontakt z butem Jona. Dogmat czy tam relikwia :D
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2013, o 17:09 przez alniac, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Czy ktoś przed koncertem został zaczepiony przez kobietę, która chciała zrobić zdjęcie do portalu (chyba) serialowo? Chciałabym tę fotę, a nie pamiętam dokładnie o jakiej stronie Ona mówiła.
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

Ja się nie będę rozpisywał, było porostu cudownie i nigdy nie zapomnę tego przeżycia :)) Pokazali kawał dobrego rocka, a reakcje polskiej publiczności bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Do tego ten genialny humor Jona - uśmiech mu z twarzy nie schodził :)
No ale ja nie o tym żeby rozpisywać się o jednym z najlepszych dni mojego życia, chciałem się Was zapytać czy ktoś może zrobił zrzut ekranu tego twitta w podziękowaniu za bycie świetną publicznością? bo go usunęli, a fajnie by było go mieć na pamiątkę, ma ktoś i będzie taki wspaniały i się podzieli? ;)
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Ja mam. Jak wrócę do domu za godzinę czy półtorej, to podeślę :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

alniac pisze:
Adrian pisze:piłka na końcu poleciała prosto w moje ręce ;D
Ty szczęściarzu. Złapać piłkę, która miała kontakt z butem Jona. Dogmat czy tam relikwia :D
:hahaha:
Awatar użytkownika
ts
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 16:39
Ulubiona płyta: Crush
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ts »

To super, z góry dziękuję i cierpliwie czekam :))
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

ts pisze: No ale ja nie o tym żeby rozpisywać się o jednym z najlepszych dni mojego życia, chciałem się Was zapytać czy ktoś może zrobił zrzut ekranu tego twitta w podziękowaniu za bycie świetną publicznością? bo go usunęli, a fajnie by było go mieć na pamiątkę, ma ktoś i będzie taki wspaniały i się podzieli? ;)
Proszę;)
Obrazek
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Adrian pisze:
Thalion pisze:Kto z Was wnosił do DC pudła z opaskami?
Chciałabym wiedzieć jak na forum nazywają się ludzie, z którymi tam rozmawiałam, pytałam się o flagę i wzięłam opaski do rozdawania w DC :)
Pudło niósł Bodzio i Ricky. Obok Byłem ja, Pepe i chyba rolesky o ile dobrze kojarzę.
Dzięki! :)
Miło było chwilkę pogadać, pomóc w rozdawaniu i mówieniu co i kiedy robić z opaskami. Szkoda, że nie było czasu dłużej porozmawiać, ale i tak fajnie było Was zobaczyć i zidentyfikować :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ok, nie było pytania :P
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2013, o 23:05 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Wszystko praktycznie już zostało tutaj przez Was napisane, ale dorzucę jeszcze od siebie, że jestem mega, mega najszczęśliwsza na świecie!!! :jupi:
Do tej pory jestem jeszcze w szoku i nie wiem kiedy to minie, ale cały czas w moim sercu jest ten nieziemski koncert. Publiczność najlepsza na świecie, akcje fanowskie genialne zwłaszcza z flagą. Jon w koszulce coś pięknego no i ta jego radość, zadowolenie i uśmiech przez cały czas naprawdę najszczerszy jaki widziałam.
Ja mam obolałe ręce, nogi, zanik głosu do tej pory i wspaniałe wspomnienia. Darłam się w niebogłosy, śpiewałam i tańczyłam ile tylko sił. Byłam na prawej trybunie (stojąc przodem do sceny) i nie wiem co działo się za mną, ale koło mnie ludzie szaleli. Tak naprawdę to nie wiem jak opisać to uczucie jak tam byłam po prostu radość, spełnienie marzenia na które czekałam tyle lat. Mam wszelką nadzieję, że Jon dotrzyma słowa i będzie mi dane jeszcze raz usłyszeć BJ w PL razem z Ryśkiem oczywiście, a nawet i bez (oby nie). Oczywiście były łzy wzruszenia . Pierwsze tryskające łzy jak wyszli na scenę i zaczęli, później jak zobaczyłam Jaśka w koszulce, następnie na Always i już do końca bo wiedziałam, że już wszystko się skończyło. Wracałam i łzy ciekły mi po plecach na myśl, że BYŁAM TAM i że nie wiem, kiedy znowu ICH zobaczę i usłyszę live. Piszę tak chaotycznie ale naprawdę nie umiem nawet tego ogarnąć co czuję.
Dobra kończę, bo łzy znowu kapią na klawiaturę. :beksa:
Dlaczego takie piękne chwile tak krótko trwają!? Nie wiem ile jeszcze będę przeżywać ten koncert tak emocjonalnie, ale to jest silniejsze ode mnie. Pragnę jeszcze raz przeżyć taki wieczór.
Tak więc moi kochani pokazaliśmy całemu światu jak potrafimy się nieziemsko bawić. Bądźmy z siebie dumni i poczekajmy do następnego koncertu, a będzie jeszcze bardziej zajebiście!
Powtórzę po raz milionowy, że kocham Bon Jovi i jest The Best ! :brawo:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

alniac pisze:
Adrian pisze:piłka na końcu poleciała prosto w moje ręce ;D
Ty szczęściarzu. Złapać piłkę, która miała kontakt z butem Jona. Dogmat czy tam relikwia :D
;D ale wiesz no... od razu ją odrzuciłem, aby się inni też bawili ;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”