Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
black
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 71
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 16:14
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: black »

BORZE ZIELONY, LEPIEJ BYĆ NIE MOGŁO.
Stałyśmy z koleżanką z lewej strony sceny, pod samym wybiegiem, widziałyśmy wszytko idealnie i udało nam się dotknąć wyciągniętej łapki Jona :D idealna setlista, zagrali w zasadzie wszystko, na czym mi zależało. Bezcenny klimat i atmosfera, koncert przebił moje oczekiwania, po prostu - CUDNIE! Oświadczyny, stanik, flaga :brawo:
Niesamowicie, kto nie pojechał, niech żałuje :P
"And on the 8th day God created rock n' roll!..."
last.fm
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Dziękuję wszystkim fanom, za jedność, którą stworzyliśmy, za ten piękny obraz kulturalnej, dobrze bawiacej się publiczności, który mam nadzieję odbije się echem na cały świat. Powinniśmy byś z siebie dumni za tą atmosferę, która udało nam się tam stworzyć :jupi: !!! Oczywiście to główna zasługa Jona :D !!!! Tak się cieszę że mogłam tam być, przyjechałam sama z drugiego końca Polski i dotarłam i zdobyłam super miejsce prawie przy samej barierce w GC, mega przeżycie, do tej pory znałam ich koncerty z DVD itd, byłam na ich koncercie pierwszy raz w życiu i juz chcę następne.
Akcje fanowskie cudowne!! Gratulacje pomysłodawcom i organizatorom tych akcji :brawo: . Myślę że Jon bym wszystkim bardzo ale to bardzo pozytywnie zaskoczony. to było widać i nikt tego nie może zakwestionować! DZIĘKUJĘ !!!
matyjas
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 11:38
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: matyjas »

Ja również czekałem na Bad of Roses. Na szczęście Always było :)Koncert ogień, nie zapomniane chwile...
LarysaBlanka
It's My Life
It's My Life
Posty: 145
Rejestracja: 2 czerwca 2013, o 16:30
Lokalizacja: Kraków

Post autor: LarysaBlanka »

Było wspaniale! Mega super atmosfera :)) Zarówno zespól jak i My wszyscy byliśmy niesamowici! Oglądając nagrania mogę śmiało powiedzieć, że daliśmy czadu! I jak, to wcześniej już ktoś napisał, też mi się wydaje, że byli zaskoczeni. Boję się, że przeze mnie parę osób mogło ogłuchnąć lub ma zadeptane paluchy ;/ Proszę o wybaczenie! :)) Moja miejscówka znajdowała się po prawej stronie za dwiema osobami od wybiegu i nie dałam rady wyciągnąć dalej ręki do Jona podczas Bad Medicine a podczas Livin' brakowało naprawdę niewiele :P kurcze następnym razem się uda :D ale widziałam idealnie jego twarz, bo akurat się schylił wow :D haha
fin
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fin »

O matko, do tej pory przeżywam to, co działo się wczoraj wieczorem! To był najlepszy koncert na jakim byłam, bez dwóch zdań. Pierwszy raz widziałam, żeby ponad połowa trybun przestała (klaszcząc, ruszając się i śpiewając) calusieńki koncert! A jaki Jon miał wspaniały kontakt z publicznością... Na Wanted Dead Or Alive, popłakałam się ze wzruszenia, co raczej mi się nie zdarza, bo lubię zgrywać twardą babkę. Ogólnie - jestem pod ogromnym wrażeniem, po wyjściu z koncertu jeszcze przez godzinę drżały mi nogi, z resztą do tej pory czuję tamte emocje i nucę w głowie niektóre piosenki. Nigdy tego nie zapomnę i mam nadzieję na następny raz w niedalekiej przyszłości :)

A oświadczyny bardzo, bardzo wzruszające, wymarzone! Fajnie tej parze, chłopak miał świetny pomysł :)
matyjas
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 13 czerwca 2013, o 11:38
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: matyjas »

Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

fin pisze:O matko, do tej pory przeżywam to, co działo się wczoraj wieczorem! To był najlepszy koncert na jakim byłam, bez dwóch zdań. Pierwszy raz widziałam, żeby ponad połowa trybun przestała (klaszcząc, ruszając się i śpiewając) calusieńki koncert! A jaki Jon miał wspaniały kontakt z publicznością... Na Wanted Dead Or Alive, popłakałam się ze wzruszenia, co raczej mi się nie zdarza, bo lubię zgrywać twardą babkę. Ogólnie - jestem pod ogromnym wrażeniem, po wyjściu z koncertu jeszcze przez godzinę drżały mi nogi, z resztą do tej pory czuję tamte emocje i nucę w głowie niektóre piosenki. Nigdy tego nie zapomnę i mam nadzieję na następny raz w niedalekiej przyszłości :)

A oświadczyny bardzo, bardzo wzruszające, wymarzone! Fajnie tej parze, chłopak miał świetny pomysł :)

oświadczyny pewnie żeby było Never Say Goodbye... :D :lol:
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
biletvip
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2013, o 13:12
Lokalizacja: Radom

to jakiś matrix

Post autor: biletvip »

piszecie o tym koncercie a w mediach totalna cisza gadają farmazony o byle czym a o BJ ani słowa normalnie komuna jak za dawnych lat, widocznie Tuskowi nie podoba się ta muza i zaprzyjaźnione media milczą
dobras4
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 16:11
Lokalizacja: Teresin/Warszawa

Post autor: dobras4 »

Było zajebiście!! Niezapomniane przeżycie i spełnienie największego marzenia!! Dzięki wszystkim za cudowną atmosferę :) DALIŚMY CZADU!!!! Polska publiczność jest zajebista a chłopaki wiedzą że mają do kogo wracać i że warto:). Zabrakło tylko blood on blood. ale bylo super, chlopaki dali rade my tez i bylo MEGA!!!!! Energia z koncertu wciąż we mnie siedzi!!:)))) Jestem dumny z nas i chłopaków :)
KondZik

Post autor: KondZik »

Przede wszystkim wielkie dzięki dla Was wszystkich !!
Za świetną zabawe. Nie sądziłem, że te 30tys ludzi zrobi taką impreze :jupi:

I szczególne podziękowania dla Bodzia, Rickiego, Adriana, Frankieg, Agaty i całej reszty (przepraszam, że nie wymienie każdego z osobna ale nie wszytkich kojarze) za prace jaką wykonali, aby wszystko przygotować z akcjami. Świetna robota i wielkie ukłony z mojej strony.
Zespół wróci w następnym możliwym terminie, jestem tego pewien :D
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Post autor: tribe94 »

To było nieziemskie przeżyciu, w dużym stopniu dzięki forumowiczom którzy zaangażowali się w akcje i przywitanie zespołu, było MEGA :D Dzięki Wam i dzięki dla Bon Jovi, że przyjechali i chcą znowu przyjechać. Też myślę, że wrócą, muszą po tym co się działo wczoraj :D
"Everybody's got their cross to bear these days..."
KondZik

Post autor: KondZik »

ps. a jest na forum dziewczyna o ciemnych włosach, w ciemnej koszulce bez rękawów, która stała wraz chłopakiem i dziewczyną przy bramie 8 przed wejście na koncert ? :P
Siedzieliśmy niedaleko siebie na trawiastej skarpie. Pozdrawiam jak gdzieś tutaj jest :))
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Kapitalna zabawa. Szacun dla wszystkich ogarniających akcje, i dla wszystkich szalejących na koncercie :brawo: Ogromne brawa za wspaniała atmosferę, którą urzekliśmy Jona i chłopków

A kiedy Jon wyskoczył z orzełkiem na koszulce... Niby się spodziewałam ale... :o i ta świadomość, że wreszcie są w Polsce...

MEGA emocje !!

Pewnie, że chciałoby się dłużej, albo kilku zmian w setliście...ale coś trzeba zostawić na kolejny koncert BJ w Polsce (oby wkrótce i z Ryśkiem).
Zresztą po pierwszej reakcji na Who Says może Jon zrozumie, że to nie koniecznie dla nas ;]

(Mam zdarte gardło i zakwasy :D)
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Dużo narzekałem przedtem, podejrzewam że na tym koncercie również Jon momentami nie śpiewał czysto. Jestem PEWIEN, że Bobek grał jakby pijany na blachę sikał i setlista mogłaby być dłuższa.. i ciekawsza. Ale powiem szczerze, że nie wyniosłem z PGE ani jednego negatywnego wrażenia! Było po prostu świetnie.

Wszyscy piszą to samo, nie będę się rozpowiadał, powielał, bo komu chce się to czytać? :D Napiszę tylko, że zbieram pieniądze na kolejny koncert w Polsce, KTÓRY ZOSTAŁ NAM OBIECANY ;)
What a beautiful mess..
Cerise
I Believe
I Believe
Posty: 50
Rejestracja: 18 listopada 2012, o 22:37
Lokalizacja: PL

Post autor: Cerise »

Cudowny, niezapomniany koncert !! Wspaniała publiczność! Brak słów, żeby to wszystko opisać. Tyle emocji i wrażeń. Wreszcie spełniło się nasze marzenie! :jupi: Jeszcze do nas wrócą! :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”