Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Karcia
It's My Life
It's My Life
Posty: 105
Rejestracja: 23 czerwca 2013, o 20:22
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Karcia »

Atena Ooooooo, epicko... Aż mi się przypomniało, że jeden pan pchając się do bramy prawie mnie obalił, a kiedy go przepuściłam, wyciągnął rękę po żonę, aby ona też na mnie napierała... Teraz uświadomiłam sobie, że tego wspomnienia nie zamieniłabym na żadne kurtuazyjne: pani wybaczy, że stanę blokując pani wejście i wyciągnę dłoń po mą wybrankę, aby dołączyła do mnie i byśmy razem podjęli żwawy krok w kierunku stadionu. Cudownie było!
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Żebyśmy chyżo pomknęli ku scenie :D Ja żałuję, że nikt nie nagrał nasz bieg na płytę :P
J.J.
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 18
Rejestracja: 16 listopada 2012, o 20:25
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: J.J. »

Jeśli chodzi o mnie to emocje jeszcze nie opadły. To był koncert życia, czekałam na to 20 lat, jakie towarzyszyły mi emocje tego dnia tego nie da się opisać, kiedy znajomi którzy wiedzą o mojej "sympatii" do Bon Jovi pytaja o koncert, to ciężko mi coś powiedzieć, bo osoby które nie są fanami zespołu i tak nie zrozumieją tego co sie wydarzyło, mówie im że było pięknie i tyle. Mam nadzieję że następny koncert w Polsce będzie, i nie bedziemy na niego zbyt długo czekać :)

A tak poza tematem dodam, że dziś w empiku kupiłam termofor, mimo że wcale nie jest mi potrzebny, ale jakoś tak ten haft z czymś mi sie kojarzył:) i jak tu nie kupić:)
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Karcia pisze:Atena Ooooooo, epicko... Aż mi się przypomniało, że jeden pan pchając się do bramy prawie mnie obalił, a kiedy go przepuściłam, wyciągnął rękę po żonę, aby ona też na mnie napierała... Teraz uświadomiłam sobie, że tego wspomnienia nie zamieniłabym na żadne kurtuazyjne: pani wybaczy, że stanę blokując pani wejście i wyciągnę dłoń po mą wybrankę, aby dołączyła do mnie i byśmy razem podjęli żwawy krok w kierunku stadionu. Cudownie było!
To ja muszę powiedzieć, że mam nawet miłe wspomnienia z czekania na wejście, może to kwestia posiadania FT, ale nie pamiętam jakiegoś chamskiego wpychania się do kolejki, ba, nawet dwóch miłych chłopaków przepuściło mnie przodem (pozdrawiam jeśli kręcą się tu gdzieś na forum :) ).
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Atena pisze:No to miałam wrzucić filmik z otwarciem bram, to wrzucam

http://w875.wrzuta.pl/film/8esEtqjwi6m/ ... arcie_bram
:brawo:
Awatar użytkownika
angelaana
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 20:32
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: angelaana »

Jaki spokój i opanowanie tych ludzi, co stali za nami :D
Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle ludzi się pod tą bramą zebrało, zważywszy na to, że jak przyszłyśmy to siedziała tam raptem jedna osoba :lol:
19.06.2013r. - Gdańsk!
My heart beats like a drum! <3
rureres
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 1 marca 2013, o 17:22
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: rureres »

Miracle-BJ pisze:Czy ma ktoś te podziękowania Jaśka w większym formacie? Proszę o zamieszczenie, będę bardzo wdzięczna. :jupi:
Jeżeli o to chodzi to proszę bardzo

https://www.youtube.com/watch?v=7njsZU6yxVs
Mall
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 20:15
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Mall »

Atena pisze:Żebyśmy chyżo pomknęli ku scenie :D Ja żałuję, że nikt nie nagrał nasz bieg na płytę :P
Ja tam płakać z tego powodu nie będę :P Nie pamiętam nic z tego chyżego pomknięcia i za nic na świecie nie chciałabym tego oglądać :D


A ludzie dostojnie kroczący na tym filmiku to chyba na jakimś innym koncercie niż ja byli :D
I believe, with every breath that I breathe
You and me can turn a whisper to a scream...

.:19.06.2013:.
kejt93bub
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 678
Rejestracja: 12 sierpnia 2010, o 14:11
Lokalizacja: Wwa

Post autor: kejt93bub »

Agata BJ pisze:Dorota napisał/a:
A jeszcze jeśli chodzi o Crasha - ktoś z naszej lewej strony (stałyśmy z Gosią w Golden Circle, 2-3 rząd naprzeciwko środka sceny) miał takie wystrzałowe konfetti i jak poleciało to wysoko w górę, to efekt był niesamowity i wywołujący ogólny zachwyt wszystkich stojących w pobliżu. Nie wiem, czy takie bajery można legalnie wnosić na stadion, ale jakby ktoś zastanawiał się nad akcją na następny koncert, to jest to jakiś pomysł.

Wychodzi na to, że to była nasza grupka Konfetti należało do Kejt (kejt93bub), a wystrzelić próbował je chyba każdy z nas bo było to bardzo trudne. W końcu udało się jednemu z panów
Co do legalności, nie było z tym żadnych problemów
Cieszę się, że byłam sprawcą odrobiny radości :D chyba wniosłam na nielegalu, ale przynajmniej efekt był fajny!
Caroline99
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2013, o 08:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Caroline99 »

J.J. pisze:Jeśli chodzi o mnie to emocje jeszcze nie opadły. To był koncert życia, czekałam na to 20 lat, jakie towarzyszyły mi emocje tego dnia tego nie da się opisać, kiedy znajomi którzy wiedzą o mojej "sympatii" do Bon Jovi pytaja o koncert, to ciężko mi coś powiedzieć, bo osoby które nie są fanami zespołu i tak nie zrozumieją tego co sie wydarzyło, mówie im że było pięknie i tyle. Mam nadzieję że następny koncert w Polsce będzie, i nie bedziemy na niego zbyt długo czekać :)

A tak poza tematem dodam, że dziś w empiku kupiłam termofor, mimo że wcale nie jest mi potrzebny, ale jakoś tak ten haft z czymś mi sie kojarzył:) i jak tu nie kupić:)
jakbym o sobie czytała...tylko, ze ja na ich koncert czekałam ponad 20 lat;-)
mam dokłądnie to samo
nie da się opowiedzieć emocji po koncercie
i cały czas ich słucham i ciagle mi mało :))
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

rureres pisze:
Miracle-BJ pisze:Czy ma ktoś te podziękowania Jaśka w większym formacie? Proszę o zamieszczenie, będę bardzo wdzięczna. :jupi:
Jeżeli o to chodzi to proszę bardzo

https://www.youtube.com/watch?v=7njsZU6yxVs

Chodziło mi o zdjęcie, które jest zamieszczone na głównej stronie (to z tablicy), to co Jon napisał i jego podpis :))
BJ - It's my life - Always !
Drex
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Drex »

Atena pisze:Żebyśmy chyżo pomknęli ku scenie :D Ja żałuję, że nikt nie nagrał nasz bieg na płytę :P
Tak, jak zobaczyłem ten pośpiech, to mi się skojarzyło: "taaa... Biegną jak mohery na pogrzeb Kaczyńskiego na Wawelu." :P

My weszliśmy spokojnie jakieś 10 minut po otwarciu bram i nie mieliśmy problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na GC. ;-)
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

ryfka pisze:Ja w ogóle z tego podekscytowania na stadionie zrozumiałam, że Jon mówi, że nieważne, ile jeszcze zagrają koncertów w Polsce, my zawsze będziemy mogli mówić, że byliśmy na tym pierwszym. Dopiero na YT dotarło do mnie, że on się chwali, że "rozdziewiczył" stadion No cóż, cieszył się jak prawdziwy zdobywca, więc może go nie uświadamiajmy
Fakt, dla niektórych taka świadomość jest bardzo istotna, więc skoro tak to go cieszy, to niech sobie myśli, że był tym pierwszym ;)
KM pisze:ja się tym confetti też zachwycałam:) Świetny efekt!

Dorota, czy Ty może jesteś Dorotą z akademika nr 2, za którą wołałam na korytarzu?
A Ty jesteś taką blondynką, z którą spotkałyśmy się później w kolejce przed stadionem i która tłumaczyła nam skąd mamy wziąć numerki? Jeśli tak, to miło, że nas pamiętasz :))

PS. Tak w ogóle to myślałyśmy, że w nocy po koncercie jest tam u Was w akademiku jakieś afterparty, bo ktoś śpiewał It’s my life. Ale okazało się później, że to jakaś noc karaoke w tym barze naprzeciwko :))
KondZik

Post autor: KondZik »

Ok. Ja znowu z tym samym :P
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :D
Na spotted ktoś wrzucił filmik z Gdańska szukając tam kogoś.
Jest tam również owa dziewczyna która siedziała przed otwarciem bram koło mnie na skarpie przy wejściu nr 8.
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... auBsYNekx4

1:55 siedzi dziewczyna w tramposzkach koło blondynki i chłopaka w czerwonej koszulce.

Ktokolwiek zna lub wie kto to jest to prosze o kontakt :P
Sorry za spam, ale musze Ją znaleźć ;]
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Dorota pisze:A Ty jesteś taką blondynką, z którą spotkałyśmy się później w kolejce przed stadionem i która tłumaczyła nam skąd mamy wziąć numerki? Jeśli tak, to miło, że nas pamiętasz :))

PS. Tak w ogóle to myślałyśmy, że w nocy po koncercie jest tam u Was w akademiku jakieś afterparty, bo ktoś śpiewał It’s my life. Ale okazało się później, że to jakaś noc karaoke w tym barze naprzeciwko :))
Tak, jestem tą blondynką :D. Miałam ochotę się tam do Was przejść i zrobić jakieś afterparty, ale ledwo stałam na nogach (wracaliśmy pieszo), a tam na końcu korytarza jakaś męska obstawa była i zwątpiłam :/
No i pewnie, że pamiętam :).
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”