Gdańsk 19.06.2013!

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Chyba wszystko już zostało napisane w tym temacie :D Tak żywiołowa reakcja polskiej publiczności była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, a niby nie ma u nas zbyt wielu fanów :P Bawiłem się wyśmienicie choć jak dla mnie bardzo brakuje Rysia :( Kiedyś tam pisałem, że Sambora w BJ nie jest tak jak Richards w Rolling Stonsach, ale po tym co zobaczyłem jednak zmieniłem zdanie... Wiadomo Phil gitarzystą jest bardzo dobrym i dobrze, że jest tam razem z nimi, bo z samym Bobbym to by była tragedia, no ale Sambory nigdy nie zastąpi...
No i mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócą (oby z Ryśkiem), a po reakcji Jona i jego miłym zaskoczeniu na widok żywiołowości polskiej publiki myślę, że przy kolejnej trasie znów rozważą przyjazd do Polski :D
No i podziękowania dla KondZika za zajęcie mi i mojej siostrze miejsca przy wybiegu :D
KondZik

Post autor: KondZik »

misiek_93 pisze:Chyba wszystko już zostało napisane w tym temacie :D Tak żywiołowa reakcja polskiej publiczności była dla mnie ogromnym zaskoczeniem, a niby nie ma u nas zbyt wielu fanów :P Bawiłem się wyśmienicie choć jak dla mnie bardzo brakuje Rysia :( Kiedyś tam pisałem, że Sambora w BJ nie jest tak jak Richards w Rolling Stonsach, ale po tym co zobaczyłem jednak zmieniłem zdanie... Wiadomo Phil gitarzystą jest bardzo dobrym i dobrze, że jest tam razem z nimi, bo z samym Bobbym to by była tragedia, no ale Sambory nigdy nie zastąpi...
No i mam nadzieję, że jeszcze do nas wrócą (oby z Ryśkiem), a po reakcji Jona i jego miłym zaskoczeniu na widok żywiołowości polskiej publiki myślę, że przy kolejnej trasie znów rozważą przyjazd do Polski :D
No i podziękowania dla KondZika za zajęcie mi i mojej siostrze miejsca przy wybiegu :D
Nie przesadzaj nic wielkiego nie zrobiłem :P
Po prostu miło było bawić się obok siebie :) I fakt, gitary są troche ciszej kiedy nie ma Richiego, miałeś racje.
Pozdrowienia również dla całej ekipy ze Śląska, przypadkowo ale szczęśliwie jak w Dreźnie staliśmy obok siebie.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

KondZik pisze:ekipy ze Śląska
Właśnie! Dane mi było stać przy bramie nr 10 z jakimiś ludźmi ze Śląska i dopiero po koncercie w drodze powrotnej myślałam, dlaczego się nie zapytałam, czy są tutaj, na forum. A więc, jesteście? :))

[ Dodano: 2013-06-21, 16:54 ]
Możecie mówić, że wyolbrzymiam, ale ja tam z mojego GC widziałam łzy w oczach Jona, kiedy zobaczył flagę :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Mrsadler1997
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 6 maja 2012, o 16:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Mrsadler1997 »

Dla mnie to było niezapomniane przeżycie. Szczerze się wzruszyłam i łezka spłynęła po policzku kiedy David zaczął śpiewać In These arms. O tym marzyłam i przez cały koncert po prostu nie dowierzałam,że akurat w tym monecie spełnia się moja jak i wasze marzenie ;). Niestety mało osób widziałam z forum i prawa strona Goldena troszkę dalsza wydawała mi się troszkę drętwa,ale pomijając ten fakt to do teraz czuje bóle w łydkach od skakania ;). Co było warte. I słowa Jona, o tym,że tam musieliśmy czekać i wgl. najpiękniejsze słowa pod słońcem.
I Phil, który godnie dla mnie zastępuje Sambore. Ma swój styl grania,ale dla mnie Phil dawał z siebie wszystko co mógł i dla mnie zyskał w oczach.
Oczywiście jak wy wszyscy ,tak i ja trzymam Jona za słowo,że wpadną do nas i pomyśli o nas od razu jak będzie następna trasa. I tym razem z Ryśkiem ;).
Pozdrawiam was kochani :3.
Awatar użytkownika
adanuta
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 5 października 2006, o 15:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adanuta »

mi łezka popłynęła jak tylko zobaczyłam BJ na scenie (właściwie, to całe morze łez) :-) nie wszyscy byli w stanie to zrozumieć (byłam na trybunach) ;)Bardzo żałowałam, że nie byłam w DC, albo chociaż w GC. Liczę, że jeszcze nadarzy się okazja naprawić błąd. :))
KondZik

Post autor: KondZik »

Też bardzo chciałem żeby Dave zaśpiewał i udało się :jupi: :jupi: !!
Ah... JA CHCE JESZCZE RAZ !! :D
Melaverde
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 3 sierpnia 2010, o 19:17
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Melaverde »

Koncert MEGA!!!!
Porównując do Drezna - to stwierdzam, że nie ma do czego porównywać:)
Jon ciągle uśmiechnięty, widać, że mu się u nas spodobało:)! I bardzo twarzowo mu w naszych barwach narodowych:)!!
Flaga - super - swoje trzy grosze w jej trzymaniu dorzuciłam:)) (jak ktoś by miał nagraną reakcję Jona na flagę - tak z bliska :) to byłabym wdzięczna za udostępnienie :) chciałabym to zobaczyć:)

Teraz tylko trzymać Jona za słowo - i do zobaczenia na następnym koncercie!
Oby jak najszybciej:)!!!!!

PS
Piękna sprawa koncert! Łzy w oczach i emocje na maxa i do tego ...
http://imageshack.us/photo/my-images/812/o71g.jpg/

Też pytam - jakim sposobem/cudem ??:)
Jinx
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 11:09
Lokalizacja: Radom

Post autor: Jinx »

ej no bez jaj! :D jak się udało koledze zdobyć autograf?! : )
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Kto z Was wnosił do DC pudła z opaskami?
Chciałabym wiedzieć jak na forum nazywają się ludzie, z którymi tam rozmawiałam, pytałam się o flagę i wzięłam opaski do rozdawania w DC :)
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

jacy dziarscy ludzie w fanklubowych koszulkach, podbili do mnie i kolegów na przystanku pod dworcem, krzycząc: 'JARO-SŁAW!"?
Why so serious?
kubas782
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 6 marca 2013, o 19:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kubas782 »

imp pisze:Bergman wrzucił zdjęcia
http://www.tourphotographer.com/g/20130619_gdansk
Jak zwykle nie zawiódł. Moja reakcja na to zdjęcie klik
O_o
KondZik

Post autor: KondZik »

Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

KondZik pisze:http://www.tourphotograph...63_3_68#photo_s

Still better than Polish Rep. :D :P
hehe;)
to skupienie u Jona :D

i David w tle...rzeczywiście wygląda jakby się zastanawiał czy nie zwiewać :lol:
aerofan
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 20 czerwca 2013, o 15:45
Lokalizacja: Poznań

Post autor: aerofan »

KondZik pisze:http://www.tourphotographer.com/p/20130 ... 68#photo_s

Still better than Polish Rep. :D :P
Bo ja wiem, średnie te foty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”