Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Zgadzam się z przedmówcą :)) póki co zabrakło słów... muszę się pozbierać... wielkie brawa dla tych dzięki którym powstało to dzieło :brawo: jeszcze raz dzięki !!
BeJotka
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 27 kwietnia 2013, o 16:28
Ulubiona płyta: TD
Lokalizacja: Świętochłowice,Śląsk

Post autor: BeJotka »

Bardzo, Bardzo Wam wszystkim Dziękuję za to, ze mogę to przeżywać ponownie. Jesteście CUDOWNI Wy, którzy w jakimkolwiek stopniu się przyczyniliście do powstania tego CUDA !! :brawo: zobaczyłam dopiero ok 30 minut i już muszę napisać wam jakie to na mnie zrobiło wrażenie :o Jak tylko włączyłam od razu miłe zaskoczenie (mam na myśli Santa Fe), a potem wyjście Jona i flaga i cała reszta. Robiłam stop klatkę i kilka razy oglądałam reakcję Jona na flagę ;) Patrzę, patrzę i nie mogę się napatrzeć, wyłapuję tyle momentów, które zapamiętałam zupełnie inaczej niż teraz oglądam, naprawdę jakbym ponownie tam była. Myślałam, że to będzie "zlepek" filmików (przepraszam), a tu takie wspaniałe cudo wyszło, i obraz i dźwięk jest mega. Gratuluje wspaniałych efektów i wielki SZACUN dla pracy, którą w to włożyliście. :brawo: :brawo: :brawo: Wracam dalej do oglądania i szukam momentów które znów mnie zaskoczą :jupi: chyba dziś nie usnę z emocji.
:tancze: :bj: :tancze:
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

krzyu pisze:TO JEST TO!!! - Brawo Panowie, niech Wam Bóg wynagrodzi w czym sobie tylko życzycie :P - no i Ricky czekamy na audio :D
Jak napisałem w dedykowanym wątku - poniedziałek. Jeszcze trwa podkręcanie. Już aktualna wersja trochę się różni od tej z filmu ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

I po raz setny muszę napisać, że kawał świetnej roboty. Właśnie skończyłam oglądanie i tak jak na stadionie tak teraz nie wierzę, że to się skończyło.
Dziękuję!
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Brawo. Mimo paraliżującego bólu głowy, wytrwałem do końca - nie żałuję.
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Co klika minut filmik mi się zacina - pewnie przez ilość osób, które go oglądają i jego wielkość - ale dzięki temu mogę dodać jeszcze, że....

:brawo:

Wyszło znacznie lepiej, niż się spodziewałam! Super to złożyliście, montaż po prostu fenomenalny! Ścieżka dźwiękowa też mi się podoba, bo czuć w niej klimat koncertu - krzyk tłumu i śpiew publiczności tak, jak kiedy się tam jest. Na koncertach oficjalnych nie ma tego klimatu przez czyszczenie dźwięku. Dla mnie to coś specjalnego :)

To niesamowite, jak można zobaczyć to samo z różnych ujęć... Wszystkie wspomnienia wracają i też mi się łza w oku kręci.

Odwaliliście kawał świetnej roboty i jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI PANOWIE!!!!! Dziękuję też wszystkim, którzy nagrywali i przesłali swoje filmiki. Mam wyrzuty sumienia, że egoistycznie gapiłam się na scenę zamiast więcej kręcić, ale emocje wzięły górę i co chwila wylatywało mi z głowy, żeby trzymać komórkę nad głową i rejestrować :whoeva:

Film jest po prostu boski! Nie mogę doczekać się wersji DVD :D

I na koniec jeszcze jedno....


:bj: !!
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
krzyu
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 5 marca 2010, o 22:25
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: krzyu »


TO JEST TO!!! - Brawo Panowie, niech Wam Bóg wynagrodzi w czym sobie tylko życzycie :P - no i Ricky czekamy na audio :D
Jak napisałem w dedykowanym wątku - poniedziałek. Jeszcze trwa podkręcanie. Już aktualna wersja trochę się różni od tej z filmu ;)
Jasne - dlatego napisałem czekamy ;D - i spokojnie, i tak każdy będzie katował przez weekend video ;)

Pozdrawiam i pełen emocji kładę się spać :)
paula
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 31 lipca 2013, o 18:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: paula »

Już po wieczornym seansie, wrażenia niesamowite! Jakbym znowu tam była i to wszystko jeszcze raz przeżywała! Naprawdę udane wideo, dobra robota! Wielkie dzięki! : )
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Skończyłam oglądać po raz drugi- I'm speechless right now !! Thank you :))
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Panowie cóż mogę rzec... Kocham Was za ten film prawie tak samo jak wokalistę tego cudownego zespołu!

Thank You Thank You Thank You !!!

p.s Niespodziewanie hitem wieczoru został utwór (You Want to) Make a Memory :D :D :D
Awatar użytkownika
Agatita
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 30 czerwca 2013, o 09:12
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: Agatita »

Świetna robota! Bijemy pokłony! i WIELKI SZACUN DLA WAS!
It's My Life !
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

mst pisze:
Damned pisze:
szakal88 pisze:A będzie oryginalny plik 720p na jakimś serwisie hostingowym? Bo nie jestem fanem kompresji YT
Wszystko będzie, ale na razie tylko YouTube ;)
Pobrać plik w 720p z youtube to nie problem. Wystarczy Internet Download Manager.
Ustawia się jakość 720p i klika się Download this video.
Wiem że nie problem, tylko jak pisałem, nie jestem fanem kompresji Youtube, filmy HD przesyłane na Youtube, są przez ten serwis dodatkowo kompresowane, aby mniej miejsca zajmowały, więc jak mam możliwość to wolę położyć ręcę na oryginalnym pliku, który był na ich serwer wrzucony.
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

MEGA WSPANIAŁA PRODUKCJA

mi sie płakac zachciało bo dni w Gdańsku były ostatnimi szczęśliwymi w moim życiu. Po powrocie z koncertu dowiedziałam się że moją teściową zabrano do szpitala na onkologię od tamtej pory
tylko muzyka daje jakąś odskocznię :( Dzięki wielkie za to wspaniałe nagranie.
Jovka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 63
Rejestracja: 21 czerwca 2013, o 12:45
Lokalizacja: Rawicz

Post autor: Jovka »

O rany...Jestem w szoku, że wyszło tak pięknie!!!!!
Łezka kręci się w oku, wspaniała robota, coś pięknego!!
Panowie, jesteście WIELCY!!
Dziękuję :brawo:
Believe that the sun will shine tomorrow...
Madziara
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 3 lutego 2013, o 17:03
Lokalizacja: Żary

Post autor: Madziara »

Wspaniała robota!!! :D
Wielkie dzięki dla Wszystkich, dzięki którym to cudo powstało :brawo:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”