Gdańsk Multicam DVD

Gdańsk, 19 czerwca 2013 r., PGE Arena

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szakal88
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 30 grudnia 2009, o 16:06
Lokalizacja: Legnica/Wrocław

Post autor: szakal88 »

A oprócz youtube, wrzucicie to na jakiś serwis hostingowy lub torrent?
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

Cokolwiek zostanie zadecydowane to ja chcę znaleźć się na liście :)
krzyu
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 5 marca 2010, o 22:25
Lokalizacja: Starachowice

Post autor: krzyu »

Odnośnie legalności (a raczej nielegalności :P) - to oczywiście rozumiem, ale też mogłaby się tu wypowiedzieć osoba bardziej "oczytana" (np. jakiś student prawa).

I czy np. nie dałoby się tego ominąć jakimś zgrabnym napisem, że wszelkie prawa należą do BJ blablabla i płyta nie ma charakteru komercyjnego, w sensie nie generuje zysków - czy coś w tym stylu ;)

I kasa tak czy tak Wam się należy - więc jakbyście po symbolicznej złotówce od kopii dostali dla siebie to nikt by na pewno nie miał nic przeciwko :D
Awatar użytkownika
mr.bluesman
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mr.bluesman »

krzyu pisze:I kasa tak czy tak Wam się należy - więc jakbyście po symbolicznej złotówce od kopii dostali dla siebie to nikt by na pewno nie miał nic przeciwko :D
Fani raczej nie mieliby nic przeciwko, ale Urzędowi Skarbowemu mogłoby się to nie spodobać :D
Luqe
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2013, o 18:11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Post autor: Luqe »

Na wstępie witam wszystkich forumowiczów :) Nie jestem właścicielem, ale pracuję w drukarni, mógłbym popytać ile kosztowałby wydruk takiej książeczki ze zdjęciami. Tylko potrzeba wyselekcjonować określoną ilość zdjęć dobrej jakości i przygotować projekt druku.
"...I'd rather die than fade away"
Awatar użytkownika
Martixx
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 280
Rejestracja: 21 lutego 2012, o 21:05
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Martixx »

Ja też się zapisuję :)
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Świetnie to wygląda :brawo: Nie mogę się doczekać jak będzie gotowe, koniecznie chcę to mieć !
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

jestem również chętny, a co do legalności, mój tata jest adwokatem i do tego tematu odnosi się tak
"jeśli nie narusza to niczyich praw (chodzi o zespół) to jest to legalne"

zróbmy fajne DVD , mówie wam, z książeczką, z kolorową płytą, z tekstem z tyłu "że jest to zrobione dla fanów i jak ktoś wyżej mówił żadnej komercji w tym nie ma" :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Podziwiam Was wszystkich, którzy poświęcają swój czas na pracę nad tym projektem. Okładka wygląda super :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Skopaliście tyłki tą akcją ;)
It's my life!
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Luqe pisze:Na wstępie witam wszystkich forumowiczów :) Nie jestem właścicielem, ale pracuję w drukarni, mógłbym popytać ile kosztowałby wydruk takiej książeczki ze zdjęciami. Tylko potrzeba wyselekcjonować określoną ilość zdjęć dobrej jakości i przygotować projekt druku.
Witamy :)

Na początek poprosimy o odpowiedź na standardowe pytanie dla wszystkich nowych forumowiczów: Alec czy Hugh? :D

A wracając do DVD, to jestem w kontakcie z bardzo dobrą drukarnią w moim mieście, ale może okazać się że u Ciebie będzie taniej, więc sprawdź ile kosztowałby wydruk takiej książeczki (coś jak ta w MSG DVD) i okładki w nakładzie 50 lub 100. W razie czego mogę podać ich dokładne parametry.
Din_Winter pisze:A i jesli mialaby byc jakas ksiazeczka czy cos to mam kilka na prawde dobrych zdjec, dajcie tylko znac ;)
Jak masz dobre fotki to ślij na priv, dzięki ;)
szakal88 pisze:A oprócz youtube, wrzucicie to na jakiś serwis hostingowy lub torrent?
Wrzucimy ;)
MartinTexas
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 10:45
Lokalizacja: Legnica

Post autor: MartinTexas »

Widzę, że praca idzie pełną parą. Miesiąc ledwo mija, a praca wre. Mam jedno pytanie - bo trochę nagrałem aparatem fotograficznym i telefonem (kilka utworów z głównej części i dużą część bisów) - czy jeszcze zbieracie materiały i można coś wysłać, czy zbieranie zakończone?

Jak tak to chętnie coś podeślę, może być przez internet, a nawet na płycie mogę pocztą przesłać tylko dajcie znać czy jeszcze się przyda? :chat:
Luqe
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 15 lipca 2013, o 18:11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta

Post autor: Luqe »

Damned pisze: Na początek poprosimy o odpowiedź na standardowe pytanie dla wszystkich nowych forumowiczów: Alec czy Hugh? :D
Zdecydowanie Alec, pasował jak nikt do wizerunku zespołu w tamtym okresie i razem z chłopakami dawał czadu, Hugh jest bardzo spokojny, nawet jak na basistę :P
Damned pisze: A wracając do DVD, to jestem w kontakcie z bardzo dobrą drukarnią w moim mieście, ale może okazać się że u Ciebie będzie taniej, więc sprawdź ile kosztowałby wydruk takiej książeczki (coś jak ta w MSG DVD) i okładki w nakładzie 50 lub 100. W razie czego mogę podać ich dokładne parametry.
Podaj parametry, bo nie mam tej książeczki :/ Rozmiar, ilość stron, oprawa szyta, czy klejona, gramaturę i rodzaj papieru jak znasz ;)
"...I'd rather die than fade away"
Awatar użytkownika
Agatita
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 27
Rejestracja: 30 czerwca 2013, o 09:12
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: Agatita »

MaziejCK, Ja również dołączam się do listy chętnych!
It's My Life !
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Luqe pisze:Podaj parametry, bo nie mam tej książeczki :/ Rozmiar, ilość stron, oprawa szyta, czy klejona, gramaturę i rodzaj papieru jak znasz ;)
Parametry:

- książeczka (broszura) szyta rozmiar 119x185 mm, papier 130g, 4 strony + okładka, zadruk CMYK
- okładka rozmiar 275x185 mm, papier 130g, zadruk CMYK jednostronnie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”