Wspólny wyjazd do Drezna

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sylabka
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, o 20:32
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: sylabka »

Hejka
Chciałam się tylko zameldować że T :) rójmiasto też będzie w Dreźnie. Moje marzenie się spełni. Dostałam bilety na rocznicę ślubu od męża. Mam miejsca siedzące - nie wiem czy dobre, ale cóż lepsze to niż nic. Pozdrawiam
Sylabka
sonoaga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 30 października 2010, o 18:43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: sonoaga »

Rezerwowałam dzisiaj miejscówki w autokarze do Drezna z Warszawy. Okazuje się, że brakuje im jeszcze 7 osób aby wyjazd doszedł do skutku.
Może ktoś z was będzie zainteresowany ?
Cena 189 zł
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

A z jakiej firmy przewozowej rezerwowalas? Bo ja z Shortcut i co prawda z Poznania, ale zrobilam to miesiac temu i byl ten sam tekst, ze 7 osob brakuje jeszcze, wiec cos mi sie wydaje, ze jednak bedzie trzeba sie tam dostac na wlasna reke ;]
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
andrzej
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 16 marca 2011, o 12:56
Lokalizacja: z okolic warszawy

wyjazd z Warszawy

Post autor: andrzej »

Dziś dostałem wiadomość od Shortcut, że żeby wyjazd z Warszawy doszedł do skutku potrzeba min 20 osób. Brakuje im na dziś 5 osób. Szkoda by było stracić dojazd.
Kto jest z okolic W-wy niech się pisze.

[ Dodano: 2011-05-05, 08:59 ]
Może jest ktoś kto ma wolne miejsca i szuka chętnych z okolic Warszawy?
Andrzej
Estrella
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 20
Rejestracja: 26 listopada 2010, o 20:43
Lokalizacja: Radom

Post autor: Estrella »

Ja jestem szesnasta(czyli brak 4 osób), ale nie ukrywam, że zabezpieczyć się trzeba, więc dołączam się do pytana Andrzeja czy ktoś przypadkiem nie ma wolnych miejsc....
Mam nadzieję, że zbierze się komplet i razem grupą pojedziemy na koncert :D

Myśleliście może o jakimś przedkoncertowym spotkaniu? ;>
22.07.2011r. - Wiedeń, Austria

BON JOVI nic dodać nic ująć... energia, emocje, elektryzujący głos...
sonoaga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 30 października 2010, o 18:43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: sonoaga »

hmmm... całkiem ciekawa propozycja :)

[ Dodano: 2011-05-05, 15:14 ]
mała-mi pisze:A z jakiej firmy przewozowej rezerwowalas? Bo ja z Shortcut i co prawda z Poznania, ale zrobilam to miesiac temu i byl ten sam tekst, ze 7 osob brakuje jeszcze, wiec cos mi sie wydaje, ze jednak bedzie trzeba sie tam dostac na wlasna reke ;]
naturalnie z Shortcut,- przepraszam wydawało mi się że zamieściłam tą informację.
Rzeczywiście również obawiam się, że wyjazd może nie dość do skutku więc lepiej przygotować sobie plan awaryjny.

[ Dodano: 2011-05-05, 15:21 ]
Odnośnie spotkania, to całkiem ciekawa propozycja :)
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

spokojnie, jak my się dopiszemy to dojdzie do skutku ;P
tylko powiem co nas powstrzymuje - do tej pory wymajmowaliśmy sami busa i dojeżdżaliśmy sobie jak nam pasowało, czyli raniutko 8-9 na miejscu.
Teraz koleżanka rozmawiala z shortcut i oni jej powiedzieli, że w Dreznie mamy być najwcześniej o... 14! Co nas mało urządza, bo z doświadczenia wiem, że jeśli chce się mieć dobre miejsca to jednak warto tam zająć kolejkę wcześniej. Tym bardziej że akurat na Drezno wszyscy mamy normalne GC bilety, nie fanclubowe.
Jednak pan w Shortcut-cie dodał też, że da się dojechać tam wcześniej, jeśli grupa się na to zgodzi...
Shortcut planuje to tak konkretnie:
(...) planowany start z Warszawy to
2.30 - 3.00 w nocy, Poznan ok.8.00 - Drezno ok.13/ 14-stej.


Czyli trzeba by ich przekonać by zamiast w środku nocy to wyjechać ok. 21 z Wawy, co wydaje mi się dużo lepszym pomysłem choćby dla tych co do Wawy muszą dojechać! (łatwiej i bezpieczniej przecież na tą 21szą niż na 3cią).

Ponieważ nie mam dostępu do każdego z aukokaru, jedynie do osób na forum, więc piszę tutaj - czy pasował by Wam wyjazd wcześniej? Zawsze to łatwiej będzie negocjować jeśli więcej osob byłoby za.
Jest też opcja że zamiast przez Poznań można jechać przez Wrocław - ale to już nieco trudniej, zależy ile osób się gdzie zbierze.

Czy każdy kto się zgadza mógłby wysłać maila w tej sprawie, ślicznie proszę?
w sprawie rezerwacji:
bart@shortcut.pl

Nawet Wam napiszę, żeby tylko przekleić ;)
"Dzień dobry!
Zarezerwowałam wyjazd do Drezna na koncert Bon Jovi 10ego czerwca 2011.
Według organizatora w miejscu docelowym powinniśmy być około godzxiny 13-14 - słyszalam jednak, że jest możliwośc przesunięcia wyjazdu z Warszawy na wcześniejszą godzinę i przyjazd do Drezna na godzinny poranne, najpóźniej 9 rano?

Pozdrawiam,
podpis"

---edit--- dodana odpowiedź Shortcut
Ostatnio zmieniony 5 maja 2011, o 14:07 przez ekoper, łącznie zmieniany 1 raz.
sonoaga
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 9
Rejestracja: 30 października 2010, o 18:43
Lokalizacja: warszawa

Post autor: sonoaga »

Odnośnie spotkania, to całkiem ciekawa propozycja :)

[ Dodano: 2011-05-05, 15:29 ]
ekoper pisze:spokojnie, jak my się dopiszemy to dojdzie do skutku ;P
tylko powiem co nas powstrzymuje - do tej pory wymajmowaliśmy sami busa i dojeżdżaliśmy sobie jak nam pasowało, czyli raniutko 8-9 na miejscu.
Teraz koleżanka rozmawiala z shortcut i oni jej powiedzieli, że w Dreznie mamy być najwcześniej o... 14! Co nas mało urządza, bo z doświadczenia wiem, że jeśli chce się mieć dobre miejsca to jednak warto tam zająć kolejkę wcześniej. Tym bardziej że akurat na Drezno wszyscy mamy normalne GC bilety, nie fanclubowe.
Jednak pan w Shortcut-cie dodał też, że da się dojechać tam wcześniej, jeśli grupa się na to zgodzi... Podejrzewam, że trzeba by było wtedy wyjechać w nocy/b.wcześnie nad ranem.
Ponieważ nie mam dostępu do każdego z aukokaru, jedynie do osób na forum, więc piszę tutaj - czy pasował by Wam wyjazd wcześniej? Zawsze to łatwiej będzie negocjować jeśli więcej osob byłoby za.
Jak najbardziej TAK
wcześniej planując wyjazd samochodem nastawiałam się właśnie na wyjazd w nocy

[ Dodano: 2011-05-05, 15:34 ]
Scrooge pisze:Ile za sztukę?
powiedzmy 400 zł za sztukę, bilety kupowałam po 110 euro.
andrzej
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 16 marca 2011, o 12:56
Lokalizacja: z okolic warszawy

wyjazd z Warszawy

Post autor: andrzej »

Jestem otwarty na każdą godzinę wyjazdu.
Pytanie do Ekoper.
Skoro macie najświeższe informacje z Shortcut i są otwarci na godzinę wyjazdu to co wam powiedzieli żeby w jaki sposób potwierdzić im nasz wybór.
Zrozumiałem też, że masz zamiar z kimś zapisać się na wyjazd z W-wy z Shortcut?
Andrzej
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Re: wyjazd z Warszawy

Post autor: ekoper »

andrzej pisze:Jestem otwarty na każdą godzinę wyjazdu.
Pytanie do Ekoper.
Skoro macie najświeższe informacje z Shortcut i są otwarci na godzinę wyjazdu to co wam powiedzieli żeby w jaki sposób potwierdzić im nasz wybór.
Zrozumiałem też, że masz zamiar z kimś zapisać się na wyjazd z W-wy z Shortcut?
czołem,
zmieniłam swojego posta powyżej, trochę więcej wyjaśnień jest.
co prawda nie powiedzieli w jaki sposób mamy to załatwić, ale jak zrozumielismy to dali do zrozumienia, że ok, jeśli więcej osob się zgodzi na to - dlatego opcja wysłania maili w swoim imieniu lub grupy (jeśli dla kogoś rezerwowaliście - podpiszcie maila imieniem każdej osoby z grupy) wydaje się najlepsza.
Tak, jeśli nie załatwimy sobie busa z Wrocka to zostanie nam ta opcja z Shortcutem - wtedy z Wawy dołączyłyby do mnie tylko dwie koleżanki.

[ Dodano: 2011-05-05, 16:48 ]
a czy ktoś z Was jedzie z wyjazdownią?
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ja mam wykupiony wyjazd z Shortcut z Poznania, ale z tego co widzę jest on zagrożony... chyba też tam jutro zadzwonię, mógłby ktoś podać nr? Mi ogólnie jest bez różnicy, czy będę jechał z Wawy czy z Poznania, więc gdyby była taka możliwość i coś bo to mogło zmienić to mógłbym zmienić swoje miejsce wyjazdu z Poznania na Wawę...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Scrooge pisze:Ja mam wykupiony wyjazd z Shortcut z Poznania, ale z tego co widzę jest on zagrożony... chyba też tam jutro zadzwonię, mógłby ktoś podać nr? Mi ogólnie jest bez różnicy, czy będę jechał z Wawy czy z Poznania, więc gdyby była taka możliwość i coś bo to mogło zmienić to mógłbym zmienić swoje miejsce wyjazdu z Poznania na Wawę...
to nie ma różnicy, bo to jest ten sam autokar, oni z Wawy jada przez Poznań.
Ale dostaliśmy nową wiadomośc z Shortcut - że jednak nie ma możliwości zmiany wyjazdu na tą 21, bo coś tam blabla, że musiałoby być drożej, bo blabla, możemy sobie wybrać między 2.30 a 3 w nocy, cóż za wspaniałomyślny wybór. Więc niech się wypchają.
Wyjazdowania za to mówi, że oni sa dla nas a nie odwrotnie, więc czas wyjazdu na 100% zależy od grupy, są też tańsi, choć z Poznania nie z Wawy. Więc jak nie uda nam się znaleźć innej opcji to decydujemy się na wyjazdownię.
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Cześć :)) ja jadę z Wyjazdownią, bo tam powiedzieli, że z godziną wyjazdu dopasują się do nas, a zależy mi żeby w Dreźnie być rano. Wpłaciłam już zaliczkę, wczoraj pisłałam do nich maila kontrolnego, ale nie dostałam odpowiedzi. Mam nadzieję, że ta firma to nie jest jakaś ściema ;) jutro tam zadzwonię :)
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Edyta pisze:Cześć :)) ja jadę z Wyjazdownią, bo tam powiedzieli, że z godziną wyjazdu dopasują się do nas, a zależy mi żeby w Dreźnie być rano. Wpłaciłam już zaliczkę, wczoraj pisłałam do nich maila kontrolnego, ale nie dostałam odpowiedzi. Mam nadzieję, że ta firma to nie jest jakaś ściema ;) jutro tam zadzwonię :)
dokładnie, nam to samo powiedzieli, co mi sie podoba. Nie ściema, bo dziś z nimi rozmawialiśmy, będzie dobrze :D
My się wstrzymujemy do jutra, bo czekamy jeszcze na odpowiedz jednej znajomej.

a jeszcze inaczej - kto nie zapłacił i chciałby dołączyć do busa 8-osobowego z Wawy lub Wrocławia - cena to ok. 200zł?
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Ja jade z Shortcuta z Poznania i juz chcialam wysyłać im maila z prośbą o przesunięcie godziny, ale widzę, że nie ma się co fatygować. Scrooge jak będziesz już coś wiedział od nich to daj znać tutaj please.
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”