Wspólny wyjazd do Drezna

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Do wszystkich chętnych na wyjazd z Wrocławia z shortcut.
Ruszyła już możliwość rezerwacji przejazdu z Wrocławia. Rezerwacja jak i koszt przejazdu dostępne po adresem
http://www.shortcut.pl/bilety-przejazd- ... -2011.html
Marzena_BL
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 18:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marzena_BL »

Hej, ja też pisałabym się na wyjazd z Wrocławia, ale nie mam jeszcze biletu :( Doradźcie, gdzie kupić.... Najchętniej Golden Circle....

[ Dodano: 2010-12-05, 09:26 ]
Znalazłam na niemieckim eventimie, ale dobił mnie koszt wysyłki - prawie 35 Euro!!!! :o
Czy ktoś będzie jeszcze zamawiał? Czekam na odpowiedź z shortcut - oni mają za 499zł.... Ma ktoś jakieś inne propozycje! Sorki za tyle pytań, ale jestem zielona w tej materii......
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Fakt koszt przesylki na eventimie jest niezly ;) Mozesz ewentualnie zamowic z kims i podzielic koszty przesylki. W shortcut poki co juz nie maja na Golden biletow i z tego co mi wiadomo jest też lista rezerwowych. Pozdrawiam!
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Marzena_BL
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 18:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marzena_BL »

Dzięki za info mała-mi :)
Czy jest ktoś chętny do kupna???? ja mogę zamówić... ale chciałabym to zrobić jak najszybciej....
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Ale spróbuj z shortcut, bo mi sie udało kupic Golden jakies 3 tygodnie temu, a później na stronie juz byla informacja, że sprzedaż wstrzymana. Natomiast teraz na powrót widzę, że jest opcja rezerwowania Golden, wiec albo shortcut zamówił kolejną "porcję" albo ludzi, ktorzy zarezerwowali zrezygnowali/nie zapłacili.

Btw. Kto się w końcu zabiera z nimi z Wrocławia? :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Marzena_BL, ktoś już tutaj wcześniej polecił sklep z Jeleniej Góry - Demo Music (Demomusic.pl). Ja też tam kupiłam bilety GC za 114euro, a przesyłka to tylko 24zł. W tydzień masz bilety, z tego co się orientuję, to oni są pośrednikiem - zamawiają z eventimu i później wysyłają do zamawiającego. Moim zdaniem najkorzystniejsza opcja. Polecam i powodzenia :)
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Nie chce tutaj nikogo degradować, ale strona internetowa tego sklepu z Jeleniej Góry co najmniej nie budzi mojego zaufania, pozdro :))
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
Marzena_BL
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 18:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marzena_BL »

Dzięki za info. Czekam dziś na odpowiedź z shortcut, bo maila wysłałam im w sobotę wieczorem. Przy okazji zapytam ile mają osób chętnych na wyjazd z nimi i dam Wam tu znać jak to wygląda. Ja napewno szukam transportu z Wrocławia.
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

Strona jak strona, ja u nich zamówilem Kiss w Ostravie -- stojący na płytę na tydzień przed koncertem ( bo wczesniej były niby wyprzedane ) jak sie tylko pojawiły, to mi własciciel tego sklepu w 3 dni bilecik załatwił, pozniej zamówiłem tam Guns N Roses, no i teraz Bon Jovi na Goldena. W tamtym tygodniu miałem przykre zdarzenie bo zamówiłem bilet na Iron Maiden, a po paru dniach dostałęm info ze zawalił niemiecki pośrednik i biletu nie ma, ale spoko, dziś dostałem kasę z powrotem ( cóz nie zawsze sie udaje ). Ale ocenianie kogoś na podstawie witryny uważam za niesprawiedliwe, to jest zwykły sklep muzyczny, który dodatkowo pomaga fanom w zdobyciu biletów na zagraniczne koncerty, bo dzieki połozeniu geograficznemu lezy przy Czesko-niemieckiej granicy. Wiec inwestowanie w jakąs wypasioną strone www jest chyba bezcelowe. Grunt ze profesjonalna obsługa - i nie mam w tym zadnego interesu, aby reklamowac demo -- bo sam jestem z górnego ślaska i własciciela na oczy nie widziałem -- po prostu sprawnie załatwiona wysyłka :)
Livin' On the Prayer
Marzena_BL
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 18:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marzena_BL »

Hej, bilet zamówiony :jupi: powinien być najpóźniej pod koniec przyszłego tygodnia. Co do wyjazdu z shortcut z Wrocławia potrzeba 16 osób, żeby ten wyjazd się odbył. Pewnie się tyle uzbiera, ale dopiero w przyszłym roku, bo teraz mało kto o tym myśli....
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

Ha ! a dziś sobie zamówiłem Goldena do Wiednia w demo :) :) :) bo akurat są dostepne :) Kurde słucham kapeli ponad 20 lat i nigdy ich nie widzialem, a w przyszłym roku zobacze i to 2 razy :) :) :) Marzenia się spelniają :)
Livin' On the Prayer
Marzena_BL
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 18
Rejestracja: 4 grudnia 2010, o 18:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marzena_BL »

thorgal_30 ale Ci zazdroszczę :PPPP że aż dwa razy zobaczysz !! Ja jak narazie jadę tylko do Drezna, ale bilet kupiłam też przez Demomusic i jestem bardzo zadowolona z kontaktu z nimi i załatwioenia całej sprawy, do końca przyszłego tygodnia powinnam mieć bilet :jupi: A w shortcut bilet mialam mieć dopiero w lutym :o napewno do tego czasu zastanawiałabym się, czy napewno go mam, a teraz jest spokojna i szczęśliwa, że moje marzenie się spełni...
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

No ja w shortcucie zamówiłem Iron Maiden i tez musze do lutego czekać na bilet ( martwi mnie to troche - bo zupełnie inaczej jest trzymac to cudenko juz w łapkach ) -- ajak u Ciebie z transportem do Drezna ??? Bo w sumie jest taka firma z okolic Krakowa Skaw - Tour ( byłem z nimi na Guns N Roses ) i sie zastanawiam czy nie dac im znac.. jak sie zbierze ludków z Krakowa, Katowic i Wrocka to by sie autokar lub busa 20-sto osobowego chyba uzbierało :)
Pozdrawiam
Livin' On the Prayer
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Może faktycznie ocenianie kogoś po witrynie nie jest zbyt sprawiedliwe, ale nie jestem w stanie inaczej zweryfikować. Przynajmniej nie byłam wcześniej - teraz widzę, że jest kilka zadowolonych osób ze współpracy, więc moje poglądy się nieco ociepliły :)) Ogolnie wolę zachować ostrożnosc, bo się raz nacięłam na internetowych oszustów :zniesmaczony:

Co do wyjazdu z jakimś przewoźnikiem to w sumie liczę na shortcut, ale Twoja propozycja thorgal_30 też jest niezła :D Ja generalnie mogę jechać z Wrocławia albo Katowic. No i fajnie gdyby wyjazd był nieco wczesniej - ponoć Drezno jest dosyć urokliwym miastem :)
Jeszcze apropos biletu to z tego co wiem, czeka już na mnie w rodzinnym miescie, jutro jadę, więc zobaczę na własne oczy :D Zamawialam z shortcut w każdym razie. Pozdro!

thorgal_30 - ile dałeś za Golden do Wiednia z Demo? Kusi mnie to trochę :P
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
thorgal_30
It's My Life
It's My Life
Posty: 162
Rejestracja: 2 listopada 2010, o 11:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: thorgal_30 »

426 zeta, były tansze niz na Drezno :) :P :) ale to trzeba sobie pilnowac na oeticket.com , ja codziennie sprawdzałem i jak tylko si e pojawiły dostępne to telefon i zamówione, i zeby było smieszniej to sie okazało ze ten Pan ma dostęp do systemu takowego, ze jemu bilet na Wiedeń na Golden pozwala wydrukować. Natomiast zwykły uzytkownik na eventim.pl ma wyłaczone bilety Golden na wiedeń , i jak sie pojawiły dostępne na stronie austriackiej wszedłem na Polską strone i dupa nie było, kliknałem na mapkę i pokazało ze sa dośtępne, jednak próba dodania do koszyka zakonczona fiaskiem. Stąd szybki telefonik i juz jutro będe miał bilecik w dłoni :)

Co do wyjazdu, z shortcutem nigdy nie jechałem ale na pewno są sprawdzeni bo za poważna firma, tylko ze no Oni raczej kierunek Wawa, Pożnań, no i ostatnio Wrocek obśługują. Natomiast SKaw Tour i Koldecure robią wyjazdy ze górnego ślaska , co akurat mi jest na ręke. No i trasa Kraków-Katowice-Wrocław-Drezno to taka optymalna mi sie wydaje dla ludzi z południa Polski, jak by sie zebrała grupa ludzi z biletami i zdecydowanych na wyjazd busem to można by temat SKaw-Tourowi zarzucić. Ale to jeszcze ho ho ho ijeszcze ho raz czasu , moze w marcu wiecej ludzi bedzie z biletami i sie cos wymysli :) A moze zdam do tego czasu prawko i juz sie własnym pojazdem karne hehe ;-)

Pozdrawiam
Livin' On the Prayer
ODPOWIEDZ

Wróć do „The Circle Tour 2010 / Open Air Tour 2011”