Kto pyta, nie błądzi.

Możesz tutaj zadać dowolne pytanie odnośnie zespołu.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Ja dziś widziałam w stacjonarnym empiku tylko wersję zwykła za 42.99 :(
Awatar użytkownika
Little Runaway
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 24 stycznia 2013, o 04:06
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Little Runaway »

Sorry, nie wiem gdzie się z tym pytaniem wbić...ale czy ktoś wybiera się na koncert do Wiednia? Poszukuję też info czy będzie można wnieść na obiekt prosty aparat fotograficzny? bo ewentualny depozyt może sporo kosztować, jeśli w ogóle zrozumiem co ochrona do mnie mówi...
"I'll never grow up and I'll never grow old ..."

Vienna 17/05/2013
Gdańsk 19/06/2013
Prague 24/06/2013
christinee
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 10
Rejestracja: 17 lipca 2011, o 18:57
Lokalizacja: z Bielska-Białej

Post autor: christinee »

ja zamówiłam wcześniej na empik.com wersję deluxe za 63,99 i wczoraj po południu ją odebrałam (była punktualnie tak jak obiecali 12.03). Na razie po pierwszych odsłuchach wstrzymuję się z opinią.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Little Runaway pisze:Poszukuję też info czy będzie można wnieść na obiekt prosty aparat fotograficzny? bo ewentualny depozyt może sporo kosztować, jeśli w ogóle zrozumiem co ochrona do mnie mówi...
Z pytaniem o aparat radzę zwrócić się bezpośrednio (np. drogą mailową) do organizatora koncertu we Wiedniu. Tylko wtedy będziesz mieć pewność.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w podobnej kwestii zwróciłem się do organizatora koncertu w Gdańsku i bez problemu uzyskałem odpowiedź.
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

Nie wiem czy ja coś pomyliłam czy mi się coś pomieszało, ale czemu na stronie głównej dalej odmierzany jest czas do wydania płyty WAN! :papa:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Miracle-BJ pisze:Nie wiem czy ja coś pomyliłam czy mi się coś pomieszało, ale czemu na stronie głównej dalej odmierzany jest czas do wydania płyty WAN!
Spokojnie, Bodzio jest ostatnio trochę zalatany (a tylko on może to zmienić), ale obiecał to usunąć także na pewno zegar zniknie w najbliższym czasie.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

Frankie pisze:Spokojnie, Bodzio jest ostatnio trochę zalatany (a tylko on może to zmienić), ale obiecał to usunąć także na pewno zegar zniknie w najbliższym czasie.
to może pójść za ciosem i wywalić 'aktualnie gramy'?
Awatar użytkownika
Little Runaway
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 24 stycznia 2013, o 04:06
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Little Runaway »

Tomker pisze:
Little Runaway pisze:Poszukuję też info czy będzie można wnieść na obiekt prosty aparat fotograficzny? bo ewentualny depozyt może sporo kosztować, jeśli w ogóle zrozumiem co ochrona do mnie mówi...
Z pytaniem o aparat radzę zwrócić się bezpośrednio (np. drogą mailową) do organizatora koncertu we Wiedniu. Tylko wtedy będziesz mieć pewność.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w podobnej kwestii zwróciłem się do organizatora koncertu w Gdańsku i bez problemu uzyskałem odpowiedź.
Dzięki za podpowiedź (napiszę). rozumiem też że z Gdańskiem żadnego przełomu-nie wniosę... :(
Hiena
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 94
Rejestracja: 23 maja 2011, o 20:00
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Hiena »

Tomker pisze:
Little Runaway pisze:Poszukuję też info czy będzie można wnieść na obiekt prosty aparat fotograficzny? bo ewentualny depozyt może sporo kosztować, jeśli w ogóle zrozumiem co ochrona do mnie mówi...
Z pytaniem o aparat radzę zwrócić się bezpośrednio (np. drogą mailową) do organizatora koncertu we Wiedniu. Tylko wtedy będziesz mieć pewność.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że w podobnej kwestii zwróciłem się do organizatora koncertu w Gdańsku i bez problemu uzyskałem odpowiedź.
A jak brzmiała odpowiedź?
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

szczerze powiedziawszy nie pamiętam już całości, ale na pewno fragment brzmiał:
"Zgodnie z decyzją managementu artysty na koncert grupy Bon Jovi nie będzie można wnosić żadnych aparatów fotograficznych."
Czy decyzja się zmieni czas pokaże, warto jeszcze z tydzień przed koncertem dopytać.

W praktyce oznacza to zabawę w kotka i myszkę, bo będą tacy którzy wejdą przez bramki z aparatem na własną odpowiedzialność. Mnie w każdym razie zakaz grupy Bon Jovi (no bo chyba mają wpływ na decyzję swojego "managamentu, no nie?) nastroił na zostawienie aparatu w domu. Aż tak nie zależy mi na ich zdjęciu, a za skromną pamiątkę wystarczy fotka strzelona komórką.
Bart
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 26 stycznia 2012, o 13:44
Lokalizacja: Polska

Post autor: Bart »

Hej. Ostatnio myślałem sobie o tym, że ostatni solo album Richiego jest dowodem na to, że on się nie zmienił - to jest ciągle TO, to jest brzmienie jak 80' , 90'...natomiast albumy Bon Jovi...no ciężko porównać np New Jersey czy Keep The Faith z Circle czy WAN, to w moim odbiorze jak zupełnie inny zespół. Sambora mówi o tym, że czuje się ograniczony, że to nie jest do końca jego sposób robienia muzyki, ale szanuje całkowicie, że to Jon jest liderem.

Pytanie mam jedno : czy jest jakiś wywiad, w którym on tłumaczy jak to wgl funkcjonuje, dlaczego to się tak zmieniło i dlaczego on mimo to, nadal chce być członkiem tego zespołu, a nie panem samym dla siebie.

pozdr.
Awatar użytkownika
Little Runaway
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 24 stycznia 2013, o 04:06
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Little Runaway »

Hej!
poszukuję info jak w praktyce wygląda zapisanie się do JBJ Backstage. Opłata za kartę (jaki rodzaj), korzyści z tego płynące, na jak długo jest takie zobowiązanie i jakie są koszta. Może ktoś mnie uświadomi lepiej zanim się w coś wkopię ... można pisać na priv-z góry dzięki
"I'll never grow up and I'll never grow old ..."

Vienna 17/05/2013
Gdańsk 19/06/2013
Prague 24/06/2013
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Little Runaway pisze:Hej!
poszukuję info jak w praktyce wygląda zapisanie się do JBJ Backstage. Opłata za kartę (jaki rodzaj), korzyści z tego płynące, na jak długo jest takie zobowiązanie i jakie są koszta. Może ktoś mnie uświadomi lepiej zanim się w coś wkopię ... można pisać na priv-z góry dzięki
Nie warto ;)

Opłacałoby się jedynie aby kupić bilet na koncert w przedsprzedaży na backstage, ale takich biletów nie ma od dawna.
Awatar użytkownika
Little Runaway
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 24 stycznia 2013, o 04:06
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Little Runaway »

Ok,dzięki :) ja jestem podatna na takie reklamy... Myślałam ze będę miała dostęp do większej ilości zdjęć z koncertów i takie tam,bo coś na ten temat mi się o uszy obiło. Pozdrawiam!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Little Runaway, najlepiej spytaj osób zarejestrowanych. Tacy z reguły mają pod avatarami napis BSWJBJ # z numerkiem. Z tego co pamietam np Bodzio ma coś takiego.

P.S. Co nie znaczy, ze Bartek Ci dobrze nie doradził :cfaniak:
Ale możesz jeszcze od innych wyciągnąć zdanie na ten temat :)
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2013, o 11:26 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zadaj pytanie (Q&A)”