Poszukuje piosenki!

Dyskusje na temat poszczególnych piosenek.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Kenwood
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 4 września 2009, o 21:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poszukuje piosenki!

Post autor: Kenwood »

Witam! Nie jestem jakimś fanem Bon Jovi ale znalazłem to forum bo dostaje już ostro szału. Ostatnio w radiu (RMFfm) słyszałem kawałek który wg. mnie gra owy zespół.

Nie pamiętam słów tylko mogę powiedzieć że piosenka była chyba akustyczna a w refren był podzielony na dwa takty. Tego pierwszego nie pamiętam... Potem było śpiewanie na tzw. bezdechu ze zmienianiem tonacji. Na prawdę nie mam pojęcia jak to opisać... umiem tylko zanucić ewentualnie.

Zrobie tak że duże litery oznaczą głośniejszą tonację a małe niską...


Ty dy dy dy Ty dy dy dy Ty dy dy dy Dy Dy Dy Dy Dy, Ty dy dy dy Ty dy dy dy Ty dy dy dy Ty Dy Dy Dy.... coś w ten deseń... Błagam o pomoc!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Oh obawiam się, że w ten sposób raczej Ci nie pomożemy...
Nie kojarzysz żadnych słów? Nawet jednego? To by był już jakiś trop.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Zapewne Livin On A Prayer ;) bo najczesciej wlasnie ten kawałek można spotkać ;)) wpisz sobie w youtube i sprawdz czy to ten :)

I według mnie to trochę za mało Ty dy dy
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Zrobie tak że duże litery oznaczą głośniejszą tonację a małe niską...


Ty dy dy dy Ty dy dy dy Ty dy dy dy Dy Dy Dy Dy Dy, Ty dy dy dy Ty dy dy dy Ty dy dy dy Ty Dy Dy Dy.... coś w ten deseń... Błagam o pomoc!
:D :D :D :D :D :D :D

Możesz powtórzyć refren? bo chyba się zgubiłam :D :D :D

Hmmm a może to było It' my life.... bo to taki sam banalny tekst :D

No dobra, jakieś słowo chociaż jedno jedyne z tej piosenki? (tylko nie pisz "live" bo to będzie jeszcze trudniejsze pytanie :D )

Zakładając, że to na pewno bylo BJ to w rmf/fm to poszukaj sobie takich utworów jak:

Always
It's my life
Livin on a prayer
Wanted dead or alive
We werent born to follow
You Give Love a Bad Name
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

najczesciej w rmf puszczaja wlasnie Livin on a prayer, It's my life i ostatnio We weren't born to follow.. mysle z to ktoras z tych ;)

[ Dodano: 2009-09-05, 09:45 ]
albo Keep the faith
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

A mi się wydaje (po tym opisie, bezdechu itd) to to może być Bad Medicine. Ale ta piosenka na RMFie to raczej na pewno niemożliwe. W każdym razie sprawdź tą piosenkę, jeśli to nawet nie ta, bo jest fajna :D
jaszek
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 25 czerwca 2009, o 20:58
Lokalizacja: ssf

Post autor: jaszek »

Moze to I'll be there for you...
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

jaszek pisze:Moze to I'll be there for you...
Tej to nie puszczają w RMF :)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

w rmf puszczają tylko livin on a prayer i it's my life, może ostatnio we weren't born to follow, nic innego tam na 99% nie spotkacie, no chyba, że w audycji Marcin Jędrycha, więc wybór jest już bardzo mocno okrojony.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

bartekbb23 pisze:w rmf puszczają tylko livin on a prayer i it's my life, może ostatnio we weren't born to follow, nic innego tam na 99% nie spotkacie, no chyba, że w audycji Marcin Jędrycha, więc wybór jest już bardzo mocno okrojony.
Zapomniałeś o Always...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Scrooge pisze:bartekbb23 napisał/a:
w rmf puszczają tylko livin on a prayer i it's my life, może ostatnio we weren't born to follow, nic innego tam na 99% nie spotkacie, no chyba, że w audycji Marcin Jędrycha, więc wybór jest już bardzo mocno okrojony.


Zapomniałeś o Always..
nie zapomniałem, Always nie leci w rmf..... to ci mogę na 100% powiedzieć, wypadło z obiegu niestety, był okres pod koniec tamtego roku, że słuchałem sobie non stop rmki nawet zarywałem niektórze noce żeby usłyszeć always i nie puszczali, tak se wkręciłem, w dzień od 5tej do 24 non stop, przez blisko 3 miesiące i nie puścili, więc jak dla mnie always tam nie leci, chyba że coś sie zmieniło.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

We wtorek czy środę jechałem samochodem i leciało na rmf fm Always (ostatnio słucham tylko rmf bo czekam na WWBTF - tak jak wielu z nas) ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Scrooge pisze:We wtorek czy środę jechałem samochodem i leciało na rmf fm Always (ostatnio słucham tylko rmf bo czekam na WWBTF - tak jak wielu z nas) ;)
no to może się zmieniło, no i gratuluję, na 3 miechy nie usłyszałem, mocno nadwyrężając swoje zdrowie.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Bartekbb23 myślałem, że kwestię z Always w RMF FM wyjaśniłem Tobie na gg. Uwierz mi, nie dalej jak trzy dni temu słyszałem w RMF FM "Always" :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

no i po co to ciagniesz frank? napisałem, że może się zmieniło teraz oficjalnie i po co to dalej ciagnąć... a co do ciebie i gg to nie byłeś mi w stanie powiedzieć kiedy słyszałeś ostatnio, napominałeś tylko dawne studenckie czasy kiedy leciało, nie mówiłeś nic 3 dni temu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Piosenki”