BBC Radio 2 - Koncert

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

KondZik pisze: Musimy kiedyś piwko strzelić :P
Jestem na tak. :) Kiedyś trzeba. ;)

PS. Już taką piosenkę jak I'm With You z przyjemnością bym posłuchał w Gdańsku, w odróżnieniu od BWC, ale nie oszukujmy się BWC będzie na każdym koncercie jak Follow podczas The Circle Tour.. Więc w Gdańsku też na pewno będzie.
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2013, o 19:49 przez Smolek, łącznie zmieniany 1 raz.
KondZik

Post autor: KondZik »

TheRock pisze:
KondZik pisze: The Rock mam 9 na półce i w życiu się nie zgodze :PPP Tam masz ze 3 góra 4 kawałki niezłe. Reszta to nieporozumienie chwilami.
[/i] ][/size]
Wyjmij te stopery z uszu... Ta płyta IRA-y nie jest ich szczytem szczytów, ale w porównaniu do plumkajek z WAN to arcydzieło !

Nie daj mi odejść - to jest ballada, a nie te pościelówy od Johna.

Powoli zaczynam myśleć, że ten nowy wytwór BJ co niektórym działa na podświadomość. Jakieś "sektarialne" te piosenki.
Z dnia na dzień ok, jest rock i siedzi riff.
Mój Bóg najlepszy kawałek na płycie.
To co na zawsze radiowe pitolenie jak WAN
Szczęście kiedyś lubiłem ale nie nazwe tego dobrym graniem, najwyżej średnim, jedna przygrywka wiosny nie czyni.
Dobry czas bez komentarza.
Nie daj mi odejść < Amen , mimo że lubiłem Nie daj mi odejść ale nie przesadzajmy, jak na nasz rynek b dobra ballada i tyle.
Żyje jak to obecna Ira bez szału w sumie o niczym
Dlaczego nic przyjemny popowy kawałek do radia
Druga miłość przeciętna balladka, pomysł na tekst ok sam kawałek przepada w nicości
Apetyt całkiem niezłe zakończenie ale gdzie tu masz cieższe granie niż BJ ?

Lepsza Ira już jest na Ogień. Zresztą po co ja to pisze...

[ Dodano: 2013-01-25, 20:51 ]
Razem z kumplem słuchaliśmy wczoraj i stwierdziliśmy że bardzo fajnie bass chodzi. Hugh świetnie brzmi, naprawde niedoceniamy tego gościa. Wg Nas.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: :)

Post autor: TheRock »

Adrian pisze:
TheRock pisze: Adrian! gdyby nagrali teraz coś w rodzaju HANDA to bym był w niebo wzięty. Ja jednak w ogóle nie czaję jak komuś komu podoba się "czerwona płyta" może pisać, że nowe songi są na poziomie.
Bo widzisz ja oceniam płyte samą w sobie. Nie porównuję różnych styli do siebie. Jak oceniam płytę Eminema to nie oceniam jej pod kątem rockowości New Jersey. To dla mnie 2 odrębne byty. Czerwony jest genialny w swojej kategorii i WANow zapowiada się świetnym albumem w SWOJEJ kategorii. Album Ryśka sobie oceniłem na 8/10, Hand ma u mnie oczywiście 11/10. Jednak jakbym miał Ryśka album oceniać pod kątem tego co jest (i mnie urzeka) na HANDzie to dałbym mu jakieś 5/10. Mam nadzieje, że rozumiesz. Słucham bez żadnych oczekiwań i oceniam to co mam. Czy jest to POP, Country, Metal czy Indie Rock to każdy album oceniam w swojej kategorii.
W sumie to masz rację, owszem, ten album może być niezły w swojej kategorii, ale w kategorii Bon Jovi to shit.
...and just only rock...
KondZik

Post autor: KondZik »

Smolek pisze:
KondZik pisze: Musimy kiedyś piwko strzelić :P
Jestem na tak. :) Kiedyś trzeba. ;)

PS. Już taką piosenkę jak I'm With You z przyjemnością bym posłuchał w Gdańsku, w odróżnieniu od BWC, ale nie oszukujmy się BWC będzie na każdym koncercie jak Follow podczas The Circle Tour.. Więc w Gdańsku też na pewno będzie.
Otóż to...
Ogólnie wracam wieczorem do mieszkania wchodze na forum robiąć "żarcie" a tu coś gadacie o I'm with U, sprawdzam... mmmm I love it :D Avon faktycznie :P

[ Dodano: 2013-01-25, 20:55 ]
TheRock pisze:
Adrian pisze:
TheRock pisze: Adrian! gdyby nagrali teraz coś w rodzaju HANDA to bym był w niebo wzięty. Ja jednak w ogóle nie czaję jak komuś komu podoba się "czerwona płyta" może pisać, że nowe songi są na poziomie.
Bo widzisz ja oceniam płyte samą w sobie. Nie porównuję różnych styli do siebie. Jak oceniam płytę Eminema to nie oceniam jej pod kątem rockowości New Jersey. To dla mnie 2 odrębne byty. Czerwony jest genialny w swojej kategorii i WANow zapowiada się świetnym albumem w SWOJEJ kategorii. Album Ryśka sobie oceniłem na 8/10, Hand ma u mnie oczywiście 11/10. Jednak jakbym miał Ryśka album oceniać pod kątem tego co jest (i mnie urzeka) na HANDzie to dałbym mu jakieś 5/10. Mam nadzieje, że rozumiesz. Słucham bez żadnych oczekiwań i oceniam to co mam. Czy jest to POP, Country, Metal czy Indie Rock to każdy album oceniam w swojej kategorii.
W sumie to masz rację, owszem, ten album może być niezły w swojej kategorii, ale w kategorii Bon Jovi to shit.
Album ? Znasz z niego 6 utworów ? Nie chce mi się liczyć ale myśle, że mniej niż połowe. Więc pozdro za ocenianie
Na Bouncie masz 4 kawałki które robią z tego albumu Hard rockowy (już nieważne kto lubi ten album). A pozostałe są od popowych radiówek po pościelówki. Ale gdyby były 12 takie kawałki jak Hooke me up czy Bounce to by się tak nie doceniało. Nie może być taki album
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2013, o 20:00 przez KondZik, łącznie zmieniany 1 raz.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

KondZik pisze:
Z dnia na dzień ok, jest rock i siedzi riff.
Mój Bóg najlepszy kawałek na płycie.
To co na zawsze radiowe pitolenie jak WAN
Szczęście kiedyś lubiłem ale nie nazwe tego dobrym graniem, najwyżej średnim, jedna przygrywka wiosny nie czyni.
Dobry czas bez komentarza.
Nie daj mi odejść < Amen , mimo że lubiłem Nie daj mi odejść ale nie przesadzajmy, jak na nasz rynek b dobra ballada i tyle.
Żyje jak to obecna Ira bez szału w sumie o niczym
Dlaczego nic przyjemny popowy kawałek do radia
Druga miłość przeciętna balladka, pomysł na tekst ok sam kawałek przepada w nicości
Apetyt całkiem niezłe zakończenie ale gdzie tu masz cieższe granie niż BJ ?

Lepsza Ira już jest na Ogień. Zresztą po co ja to pisze...

[ Dodano: 2013-01-25, 20:51 ]
Razem z kumplem słuchaliśmy wczoraj i stwierdziliśmy że bardzo fajnie bass chodzi. Hugh świetnie brzmi, naprawde niedoceniamy tego gościa. Wg Nas.
No, to tym bardziej myślę, że ta płyta (WAN) ma w sobie jakieś szatańskie przesłanie. Słuchajcie jeszcze jej więcej, to w zimę będziecie chodzili w sandałach i mimo woli wpłacicie całe swoje oszczędności na konto Johna.
...and just only rock...
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

i'm with you jest genialne - chwyciło mnie...
tak naprawę to moim zdanie niektóre z tych piosenek to powrót do lat 90-tych.
Left to me od razu skojarzyło mi się z Someday, What about now poczatek jak w Garageland. Water jest zaje...ste, nie chce się ode mnie odkleić.
Naprawdę myślę że płyta będzie super.
Mam nadzieję że będzie jakaś fajna power ballada, coś w stylu Always, save the world czy This Ain't A Love Song .
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Takich pozytywnych emocji i opinii jak przy I'm With You, nie widziałem od dawna przy żadnej nowej piosence BJ. :) I'm With You naprawdę pokazali, że potrafią jeszcze nagrywać świetne piosenki!
KondZik

Post autor: KondZik »

what's left on me słysze tam Bruce'a ale to nie jest zły kawałek, przeciętniak taki

[ Dodano: 2013-01-25, 21:07 ]
Bass w water... mmm

[ Dodano: 2013-01-25, 21:12 ]
Irytuje mnie slide w What's left on me, meczy i meczy to. Wiem że Bobby głównie takie rzeczy umie ale no kurde... ile mozna
missiorek
It's My Life
It's My Life
Posty: 140
Rejestracja: 9 października 2010, o 09:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: missiorek »

zakochałam się w tym That's What the water made me :whoeva: :whoeva:
EVENo

Post autor: EVENo »

Na te I'm With You zrobiliście mi niezły apetyt, ale i tak niewiele piosenek dostaje na tyle pozytywne opinie, bym śmiał myśleć, że WAN dogoni poziomem nawet Bounce. Trwam w nieświadomości aż do premiery, nie ugnę się :P

Co do "9", o której narodziła się tu dyskusja - na świeżo uważałem ją za lepszą nawet od Cyrkla, ale z czasem zaczęła z nim przegrywać. Nie mniej jednak kawał niezłej muzyki, tylko głos Gada w refrenie Z dnia na dzień jest straszny :whoeva: No i jest tam ten Dobry czas, o którym wspominałem po premierze BWC, który na płycie wypada znacznie lepiej niż jako singiel, którego generalnie nie da się słuchać. Wyraz "który" zaliczył combo.
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Post autor: M.J. »

I'm With You jest wspaniałe.
Rozłożyło mnie na łopatki, tak jak za pierwszym (i drugim, i trzecim, i milionowym) odsłuchaniem rozłożyło mnie These Days.
Ten refren, ta muzyka, ten przyzwoicie brzmiący wokal, te ciarki na plecach, to przeszywające mnie zimno pomimo nałożenia dwóch swetrów...
Dowód, że można. THEY CAN.
Kupię tę płytę dla tej piosenki.
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

I'm with you - jedyna piosenka, która mnie ruszyła z Bon'iastych nowości. Kapitalna, 10/10. Zakładając że studyjnie będzie jeszcze lepsza to stawiam ją na równi z Bed of Roses czy I'll be there for you. Brawo!
Ostatnio zmieniony 25 stycznia 2013, o 22:03 przez madm, łącznie zmieniany 1 raz.
It's my life!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Skoro wszyscy są na "tak", to widocznie problem tkwi we mnie a nie w BJ :)
Ogólnie jestem pogodzona ze zmianami jakie nastały w zespole przez ostatnie lata, ale mimo wszystko ogarnia mnie niekiedy poczucie wstydu, gdy słucham tych prymitywnych tekstów napisanych przez Jona zapewne w ciągu jednego tygodnia. Nachalne powtarzanie bejbi mejbi majd mi itd. WTF.
Oglądanie "Krecika" z bratankiem dało mi wczoraj więcej satysfakcji niż ten koncert, no ale coż... jak już wspomniałam - winę biorę na siebie. Nie idę z duchem czasu.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

KondZik pisze: To w sumie nie było do Ciebie tyle co do innych osób, które wchodzą na chwile, skrytykują krytykujących ( :P ) i zero argumentów i tyle.
Adrian za mnie świetnie wszystko argumentuje. Po co mam powielać Jego słowa :)) Kiedyś wspomniałam , że podpisuję się rękami i nogami pod tym co pisze ( no może oprócz tego,że HAND jest dobra płytą , a z nowości moim Nr 1 jest WTWMOM, a nie Army :P )
Awatar użytkownika
KM
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 680
Rejestracja: 11 marca 2006, o 22:48
Lokalizacja: Toruń

Post autor: KM »

Boże, na chwilę Was samych zostawić i miliardy postów nie przeczytanych!!!

Jestem na świeżo po pierwszym podejściu i mówcie co chcecie - kocham chyba wszystkie ich piosenki gdzie jest "Baby", więc na razie - jak missiorek i chyba Pepe - That's What the water made me!!! to dla mnie jedyneczką:) tu jest jakaś tam wichurka/wiaterek ;p

Coś tam sobie więc na płytce spokojnie upatrzę :) mogę spać spokojnie i żyć radośnie - nie tylko wspomnieniami o In These Arms Argentina '93 :P
20.05.2008 - Leipzig
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”