BBC Radio 2 - Koncert

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Po przesłuchaniu nowych kawałków śmiało przychylam się do słów Jona - smart record.
Z jednej strony Amen i Fighter - naprawdę dobrze napisane, dojrzałe rzeczy. Liczę tylko na głos na miarę możliwości Jona, taki naprawdę dobracowany. Wtedy będzie cudo.

A co ro reszty - skoro Richie nie ma pomysłu na to jak grać i co grać to co robimy? Podgłaśniamy Davida - i bardzo sprytnie (smart record po raz drugi). David/Tico tworzą świetne brzmienia które Sambora tylko doprawia swoją klasycznie rockową gitarą (która na szczęście nie dominuje). Za to Bobby robi coraz ciekawsze rzeczy (zdaje się że gra slidem główny motyw z Water??).

Jon - czy to aż taki problem utrzymać swój głos w jako tako stałej kondycji? Nie wiem, ale mam nadzieję że chociaż próbuje i będzie w miarę przewidywalnie dobry na trasie.

I wogóle coś czuje że czeka nas w studyjnych nagraniach dużo świetnej zabawy - mam na myśli brzmienia które stworzą.

Pamiętacie Brokenpromiseland na żywo? Jak było kiepsko. A przecież to świetny song.
Dlatego ten koncert uważam za obiecujący.

Richie mi się nie podoba - gra ciężko, nieprecyzyjnie, męcząco - nudno.
Na plus David i Tico - bombowo!!
I Bobby robi dużo fajnej roboty, mówcie co chcecie.
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

Dand to nie jest tak, że ktoś akurat Ciebie specjalnie atakuje. Sam dziś stwierdziłeś, że może zbyt negatywnie reagujesz na nowe piosenki przy pierwszym przesłuchaniu i co za tym idzie swoje zdanie wyrażasz na gorąco na forum, a to rodzi reakcję, np. kikusi, mnie czy jeszcze kilku innych osób. A następnego dnia stwierdzasz, że jednak te utwory nie są takie złe i wychodzi na to, że nerwowa atmosfera wcale nie była potrzebna :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Tylko,że ja wcale ostro nie oceniałem a jedynie argumentowałem elementy, które mi sie nie podobają ( oprócz kwestii Army ) a w zamian za to dostałem jakies puste teksty zaczepki. Dobra, zreszta nieważne już.

I'm with you nie odsłuchałem bo jeszcze zaraz sie okaże,że w marcu niemal nic nowego nie usłysze ;p Tylko te wasze opinie kuszą...

Widze,że sie pojawiają opinie,że studyjne wersje będą jeszcze lepsze ale ja to sie ich właśnie obawiam. Teraz słyszeliśmy żywe instrumenty a przy produkcji Shanksa możemy znowu usłyszeć ścianę bliżej nieokreślonego dźwięku. Mam jednak nadzieje,że nie będzie tak źle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Pamiętacie reklamę z JBJ, z perfumami Unplugged? W tle leci I'm With You. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=m_vmdct180k
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

LOL przecież to sie przynajmniej pół roku temu pojawiło. Od kiedy ta płyta jest już gotowa ? ;p
W takim razie dziwne,że dopiero 26 marca wychodzi...
Obrazek
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Dand pisze:LOL przecież to sie przynajmniej pół roku temu pojawiło. Od kiedy ta płyta jest już gotowa ? ;p
W takim razie dziwne,że dopiero 26 marca wychodzi...
Gdzieś czytałem kiedyś, że płyta była już gotowa, zanim Richie skończył nagrać AOTL. ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

W sumie to fragment What About Now znaliśmy już jakiś rok temu... ;)

I'm With You, swoją drogą, świetne. Pierwsza piosenka, która chwyciła mnie od razu, i czekam na wersję studyjną. Po tym fragmencie z reklamy wnioskuję, że będzie nieco szybsza od wykonania z wczoraj, co mnie cieszy ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

właśnie słucham 9-tkę IRA-y. Poziom takiej "dziewiątki" nieosiągalny dla takiej legendy jak Bon Jovi - śmiechu warte, a może nawet nie śmiechu tylko ciężkiego płaczu. Ja naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć jak niektórym z Was mogą jarać te nowe gnioty od naszego ukochanego zespołu. W porównaniu do takiego HANDA, który uwielbia np. Adrian, te nowe piosenki to jest żenada i wstyd dla tej kapeli ja nawet nie wiem jak mam opisać słowami to gówno.

Adrian! gdyby nagrali teraz coś w rodzaju HANDA to bym był w niebo wzięty. Ja jednak w ogóle nie czaję jak komuś komu podoba się "czerwona płyta" może pisać, że nowe songi są na poziomie.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

A moją dzisiejszą piosenką dnia jest zdecydowanie Army of one. Póki co moja ulubiona z nowych.

I'm with you własnie słucham, słaba jakość trochę mi przeszkadza... jeszcze nie wiem, co o niej sądzić.
KondZik

Post autor: KondZik »

I'm with You świetne jak dla mnie. Czekam na lepszą jakość lub jutro jak to zagrają.

Grzesiek nie zgodze się że gra źle, gra nudno bo taka muzyka że nie ma riffów a praktycznie jest tylko przygrywanie lub tło no i solówki które są niezłe conajmniej. Tak to Bobby gra na slidzie. Richie na akustyku w Amen fajnie brzmi. W I'm with U również.

The Rock mam 9 na półce i w życiu się nie zgodze :PPP Tam masz ze 3 góra 4 kawałki niezłe. Reszta to nieporozumienie chwilami.
Zresztą co do samej Iry to potwierdza swoje granie jak taki Gadowski napisał Szczęśliwą. Gniot nad gniotami. I porównanie do BJ dla mnie śmieszne totalnie. I od razu mówie że znam całą twórczość Iry i uwielbia(łem) ten zespół.

[ Dodano: 2013-01-25, 20:29 ]
I'm with You czyste lata 90, I LOVE IT !!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

KondZik pisze: I'm with You czyste lata 90, I LOVE IT !!
Też uwielbiam! Tak myślałem, że Ci się spodoba piosenka. :P Mam nadzieję, że jutro ją zagrają. Jutro o 20:30 zapowiada się kolejny wieczór z BJ. :) Może zagrają coś nowego? Może Pictures Of You? ;)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: :)

Post autor: Adrian »

TheRock pisze: Adrian! gdyby nagrali teraz coś w rodzaju HANDA to bym był w niebo wzięty. Ja jednak w ogóle nie czaję jak komuś komu podoba się "czerwona płyta" może pisać, że nowe songi są na poziomie.
Bo widzisz ja oceniam płyte samą w sobie. Nie porównuję różnych styli do siebie. Jak oceniam płytę Eminema to nie oceniam jej pod kątem rockowości New Jersey. To dla mnie 2 odrębne byty. Czerwony jest genialny w swojej kategorii i WANow zapowiada się świetnym albumem w SWOJEJ kategorii. Album Ryśka sobie oceniłem na 8/10, Hand ma u mnie oczywiście 11/10. Jednak jakbym miał Ryśka album oceniać pod kątem tego co jest (i mnie urzeka) na HANDzie to dałbym mu jakieś 5/10. Mam nadzieje, że rozumiesz. Słucham bez żadnych oczekiwań i oceniam to co mam. Czy jest to POP, Country, Metal czy Indie Rock to każdy album oceniam w swojej kategorii.

I podoba mi się na tym co do tej pory usłyszałem to co Grzesiek powiedział. Róznorodność. I każda piosenka wpadła mi w ucho! Rano nuciłem "Never Give Up", potem "Does Anybody Want, does anybody want...", potem "I'm With You" a wracając do domu o dziwo refren "That What The Water Made Me". Dla mnie zapowiada się solidny album i az tego co widzę lepszy niż Circle, ale to muszę usłyszeć wersje finalne i wszystkie piosenki.
KondZik

Post autor: KondZik »

Smolek pisze:
KondZik pisze: I'm with You czyste lata 90, I LOVE IT !!
Też uwielbiam! Tak myślałem, że Ci się spodoba piosenka. :P Mam nadzieję, że jutro ją zagrają. Jutro o 20:30 zapowiada się kolejny wieczór z BJ. :) Może zagrają coś nowego? Może Pictures Of You? ;)
Musimy kiedyś piwko strzelić :P
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

KondZik pisze: The Rock mam 9 na półce i w życiu się nie zgodze :PPP Tam masz ze 3 góra 4 kawałki niezłe. Reszta to nieporozumienie chwilami.
[/i] ][/size]
Wyjmij te stopery z uszu... Ta płyta IRA-y nie jest ich szczytem szczytów, ale w porównaniu do plumkajek z WAN to arcydzieło !

Nie daj mi odejść - to jest ballada, a nie te pościelówy od Johna.

Powoli zaczynam myśleć, że ten nowy wytwór BJ co niektórym działa na podświadomość. Jakieś "sektarialne" te piosenki.
...and just only rock...
KondZik

Post autor: KondZik »

Adrian w skrócie zmierzasz do tego że BJ grają ciągle coś innego.
Sam kiedyś o tym gdzieś pisałem, że to coś innego niż np takie AC/DC (skrajnie odmienny przypadek podaje). AC/DC zawsze to samo podaje swoim fanom więc nie traci ich i raczej nie sięga po nowych. BJ to inna bajka. I'm with You jest dla mnie rockowe i brzmi świetnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”