Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Tomker pisze:
Mona Tozzi pisze:widok kogoś innego na miejscu Richiego będzie torturą. Wydaje mi się, że inni powinni te uczucia uszanować...
Celne. Ale może jest też tak: mieli przyjechać do nas przyjaciele/rodzina/znajomi, cieszylismy się bardzo, ale nagle okazało się, że jedna z najważniejszych osób nie może, a w zamian dojedzie ktoś kogo nie akceptujemy... Mimo wszystko nie zamknąłbym drzwi przed pozostałymi... Rozumiesz?
Rozumiem. Ale myślę, że w metaforycznej sytuacji, którą przywołałeś: jeśli nasz przyjaciel miałby poważne kłopoty to albo wizyta pozostałych w ogóle nie doszłaby do skutku (przekładamy spotkanie, pozostali zostają na miejscu by go wspierać), albo spotykamy się, ale nie udajemy, że nic się nie stało, przeciwnie - koncentrujemy się na nieobecnym. Chyba, że celem spotkania miał być luźny brydżyk, a powody absencji są błahe: wtedy jest ważne tylko, żeby liczba się zgadzała. Jak chcę tylko pograć, a nie spotkać się z długo niewidzianymi przyjaciółmi przy brydżu, to obecność zamiennika nie będzie mi przeszkadzać.
Tyle metafora.

W tej konkretnej sytuacji nie ma co bić piany. Każdy reaguje inaczej w oparciu o te strzępki informacji, które są nam dostępne. Kluczem jest to, o czym wielokrotnie sam wspominałeś, że nie wiemy nic o powodach absencji Ryśka, a sam zespół/Jon nie sprawia wrażenia przybitego tym faktem.

Wszyscy jesteśmy w tym miejscu sieci, bo kochamy ten zespół
Więc nie licytujmy się, kto bardziej i jak "prawdziwy" fan powinien się zachować w obliczu zaistniałej sytuacji.

Wracam do słuchania albumów BJ
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Dokładnie Michał, to tak jakby na koncert Def Leppard nie przyjechał Phil albo Sav ... U nich jakoś problemów personalnych nie ma... ale to wątek o którym możemy porozmawiać na phorum def leppard :)

Wracając do tematu, wczoraj właściwie żartobliwie poruszyłem wątek zrobienia specjalnych koszulek. Dzis w nocy (zgadnijcie kto mi sie śnił...) doszedłem do wniosku, że ja jednak zrobie sobie koszulke "Richie Sambora - WANTED..." . Koszulka neutralna - bez rozstrzygania o tym kto lub co jest powodem nieobecności Richiego. Ot tak, koszulka manifestująca moje niezadowolenie, mój smutek, moje stracone marzenie (a było nim właśnie usłyszenie i ZOBACZENIE RS na żywo)
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ava na Twitterze przed chwilą....

Wishing things could go back to the way they used to be <


;/
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Ricky Skywalker pisze:Ava na Twitterze przed chwilą....

Wishing things could go back to the way they used to be <


;/
No powiedzcie, czy jeśli ten tweet dotyczy sytuacji w Bon jovi, to nie oznacza to dla Was, że "personal matters" to istna propagandowa ściema?!
"Pokażmy wszystkim, że everything's fine , obowiązuje nas zakaz prania publicznie naszych brudów, więc ciemny lud sie nie domyśli, że RS i JBJ mają na pieńku. Niechaj myślą, że to odwyk albo CUŚ . Koncerty z Philem i tak są na poziomie, więc żeby nadborić brak RS, JBJ pokręci więcej pupcią i powie, że wszyscy się za RS modlą" :P
Troche jak w przypadku komuny...system sie wali, ale pokażemy, żeśmy silni :/
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ricky Skywalker pisze:Ava na Twitterze przed chwilą....

Wishing things could go back to the way they used to be <

Ta gówniara jest już irytująca. Raczej nie radziłbym się sugerować tym co pisze.
Najpierw nagrywa wideo w aucie do piosenki Trouble, potem cały świat Bon Jovi dopisuje do tego teorie, że to w stronę Jona, że to zmowa jej i Rycha, żeby coś w ten sposób przekazać, a ona parę dni później nagrywa wideo, w którym bezczelnie wyśmiewa wszystko.

Ona żyje w swoim świecie, raczej niewiele ją obchodzą problemy fanów Bon Jovi, czy samego Bon Jovi.
Antistar
It's My Life
It's My Life
Posty: 126
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 20:16
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Antistar »

widze zmierzch ansamblu ktory mi towarzyszy od 25 lat.
ale...zanim to nastapi zamierzam sie dobrze bawic na nadchodzacych koncertach majac w dupie to. czy Jon wydymal Richiego czy tez byl to fakt odwrotny .
2001 Wieden
2003 Erfurt
2003 Wieden
2010 Londyn
2010 Londyn
2011 Wiedeń
2013 Sofia
2013 Gdańsk
2013 Praga
KondZik

Post autor: KondZik »

Richie przerwał swoją trase, to pewnie było spowodowane słabą sprzedawalnością biletów w USA, to chyba najbliższa prawdzie opcja.
Na trasie wyglądał chyba dobrze, tak mi się wydaje.
Ale coś tutaj ciągle jest nie tak...
Jon miał dać mu wykonać jego kawałki również, a tak się nie stało.
Tłumaczyłem sobie to tym, że Jon jak z twórczością zespołu patrzy co się sprzedaje w danym miejscu, więc jak już to Richie ale w Europie. No ale... nawet every road nie wykonał, nawet nie zaśpiewał kawałka jak be there które zawsze się zdarzały na trasach, nawet ostatnich. Wszystko to może detale, ale...
A sytuacja z Richiem schodzącym po schodach i Jonem żartującym jest mi nieznana.
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

KondZik pisze: nawet nie zaśpiewał kawałka jak be there które zawsze się zdarzały na trasach, nawet ostatnich
http://www.youtube.com/watch?v=InQzLJJAUWU
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
KondZik

Post autor: KondZik »

Mona Tozzi pisze:
KondZik pisze: nawet nie zaśpiewał kawałka jak be there które zawsze się zdarzały na trasach, nawet ostatnich
http://www.youtube.com/watch?v=InQzLJJAUWU
A tak !! Chyba już nie myśle. Masz racje. Przepraszam za wprowadzanie w błąd. Dzięki
arturos
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 101
Rejestracja: 20 września 2005, o 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: arturos »

W nowym teledysku do what about now jakoś mało widać Ryśka, pewnie już wtedy było coś na rzeczy, oceńcie sami :
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... -88lY2GlxE
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Z tym tweetem Avy jest pewnie tak jak mówi Bartek. Po prostu zerwała z chłopakiem albo kieszonkowe zostały obcięte, hehe... :D
Ale zobaczymy, może odpisze tym ludziom co się dopytują o co jej chodzi...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
KondZik

Post autor: KondZik »

Wcześniej wrzuciła zdjęcie z Heather i że za kimś tam tęskni, czy tęsknią i to chodziło o jakiegoś jej kumpla chyba. Więc bardziej na to stawiam.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

cała ta tajemniczość, te wyszukiwanie ukrytych przesłań , to wszystko co się teraz dzieje idealnie by pasowało do filmu kryminalnego :D

Tajemnica z Jersey.... :D
tytuł do bani ale nie chce mi się myśleć, sami wymyślcie lepszy, i do wszystkich którzy płaczą i mają zamiar odpuścić sobie nadchodzące koncerty, będzie dobrze, trzeba być dobrej myśli i wierzyć że wszystko się zmieni (a obstawiam że w trakcie trasy Richie przerwie milczenie) , mówie wam , nie denerwujcie się, nie sprzedajcie biletów (bo w tym zacofanym kraju ludzie są za głupi żeby docenić taką muzykę jak BJ i i tak ich nie sprzedacie)

!!!KTF!!!
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
TheAnswer
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, o 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: TheAnswer »

Pamiętacie ten wpis Richiego na Twitterze o tym, czy ktoś słuchał Forgiveness Street? Jak dla mnie mogło coś oznaczać; kilka dni później został odwołany jego udział we wszystkich koncertach amerykańskiej trasy...

http://www.youtube.com/watch?v=lg8-wiFGMVs

Chyba warto wsłuchać się w tekst...

A jeszcze te ''I ain't quitting I'm just splittin for a while'' w You Can Only Get So High
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Wstałam, za chwilę wyjeżdżam, a na nic nie mam ochoty. Wmawiam sobie, że jest promyk nadziei, ale we mnie on gaśnie. Każdy z nas poszczególnego członka zespołu różnie wartościuje z różnych względów. Dla mnie Richie jest ważną częścią zespołu, charyzmatyczną. Myślę sobie o Wanted, Blood on Blood bez donośnego "so young"... Jakiś czas temu pokazałam znajomej koncert BJ, która w takiej muzyce nie siedzi i jest totalnym laikiem, na widok Jona i Richiego stwierdziła, "oni są jak bracia". Nie dopytałam co miała na myśli, ale teraz chodzi mi to po głowie. :whoeva: Ucięliby te spekulacje, najwyższy czas, liczę na to. Nie wiem dlaczego mamy takiego pecha, pierwszy koncert :(
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”