Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Zablokowany
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ludzie, spokojnie, póki nie zobaczę zdjęcia na którym jest Phil w Danii albo jego na scenie bd wierzyć że Richie wróci, koniec, to na serio może być powalony plan chłopaków żeby nas psychicznie wykończyć
Din Winter. Bez urazy- ale powalone są takie pomysły, że ktoś mógłby specjalnie wysłać Philla jako swojego rodzaju jajko niespodziankę, albo człowieka na zwiady, żeby zobaczył jak to jest w Danii. Oczywiście byłoby miło, gdyby to był powalony pomysł, ale ich już na takie rzeczy nie stać.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

a czy ja mówię że Phil tam jest? może on ma po prostu zmylić ludzi zdjęciami i tekstami że już jest w Danii, a w rzeczywistości może właśnie leży z żoną w łóżku :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Kama97
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 570
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kama97 »

Din_Winter pisze:
Kama97 pisze:Pierwszy tweet z lotniska jest z przed 23 minut, więc przed chwilą dolecieli. W ciągu tych 23 minut zdążył wstawić 5 zdjęć :P
no właśnie, ale zobaczcie, czy Phil jest na którymś z zdjęć? nie, moze to część ich planu, trzymają Ryśka w ukryciu, a Phil utrzymuje że to on bd grać, to ma nawet sens.... :D
Jeżeli zdjęcie gitary jest z Danii ( a gitara jest w kolorach duńskiej flagi ) to w dole widać buty :P
10.06.2011 - Drezno
27.07.2011 - Barcelona
19.06.2013 - GDAŃSK, moje miasto !
05.07.2013 - Londyn
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Post autor: madm »

Din_Winter pisze:a czy ja mówię że Phil tam jest? może on ma po prostu zmylić ludzi zdjęciami i tekstami że już jest w Danii, a w rzeczywistości może właśnie leży z żoną w łóżku :D
Gdyby leżał z żoną w łóżku to z pewnością miałby ciekawsze rzeczy do roboty niż tweetowanie ;)
It's my life!
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Ja to chyba nawet gdy zobaczę Phila na scenie, dalej będę wierzyć, że może do 19tego Rysiek doleci, a co mi tam :D
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Kama97 pisze:
Din_Winter pisze:
Kama97 pisze:Pierwszy tweet z lotniska jest z przed 23 minut, więc przed chwilą dolecieli. W ciągu tych 23 minut zdążył wstawić 5 zdjęć :P
no właśnie, ale zobaczcie, czy Phil jest na którymś z zdjęć? nie, moze to część ich planu, trzymają Ryśka w ukryciu, a Phil utrzymuje że to on bd grać, to ma nawet sens.... :D
Jeżeli zdjęcie gitary jest z Danii ( a gitara jest w kolorach duńskiej flagi ) to w dole widać buty :P
w kolorach tak, wzór nie ten sam :D , ale to na serio tak może być, co ja jestem jedynym powaleńcem wierzącym do końca w naszego idola? ludzie, albo jak to Jon mówi : "Help me up boys" albo "Help Me Tico bejbe :D " :D
KEEP THE FAITH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

hehe widzę że niektórzy nie rozumieją że Phil albo Richie zwykle lecą z LA, Californii a zespół leci z NY. Dlatego zespół wciąż leci a Phil już jest. Natomiast Richie mógłby być w każdej chwili gdyby chciał. Widać na razie nie chce. Albo nie może...
Są jakieś plotki, że ktoś tam mówił że w Anglii ma być. Hehe, co nam innego pozostaje? Potem jest Slane. Jak nie wróci to trudno, będzie tragedia i owszem Damned trzeba organizować hołd dla Sambory żeby Jon wiedział że my tu o nim nie zapomnimy...
Żeby nie było tak że będą sobie bookować kolejne koncerty na całym świecie jak gdyby nic się nie stało...Otóż stało się...
Jak w Gdańsku Ryśka nie będzie to czekam na Hyde Park o którym wspominał. Jak go tam nie będzie to Ryśka już nie będzie na tej trasie i trzeba się modlić żeby nie odszedł z zespołu na zawsze(co już może być faktem ale o tym nie wiemy)...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Din_Winter pisze:(...) co ja jestem jedynym powaleńcem wierzącym do końca w naszego idola?
Niepoprawnym optymistą :D

Wszystko to nie idzie w dobrym kierunku, jestem ciekawa kiedy Richie ogłosi zwycięzców konkursu, bo trwa to długo, czy w ogóle się odezwie bardziej sensownie. To już czas, to już czerwiec.
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Kurcze, a może jednak???????????????
Ostatnio zmieniony 6 czerwca 2013, o 07:05 przez angela, łącznie zmieniany 1 raz.
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Magnum
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:46
Lokalizacja: 128 km from New Jersey!

Post autor: Magnum »

angela pisze:A to czytaliście:
http://www.gigwise.com/ne...ne-castle-owner

Kurcze, a może jednak???????????????
A ty ten temat czytasz?
02.03.2008 - Philadelphia
24.03.2010 - Philadelphia
19.06.2013 - GDAŃSK
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Magnum pisze:
angela pisze:A to czytaliście:
http://www.gigwise.com/ne...ne-castle-owner

Kurcze, a może jednak???????????????
A ty ten temat czytasz?


sorry, nie ten link mi sie wkleił....
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
KondZik

Post autor: KondZik »

Wg mnie na 45% Richie odejdzie z zespołu.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

KondZik pisze:Wg mnie na 45% Richie odejdzie z zespołu.
Jak tak się stanie, to wolałbym, żeby BJ zakończyli działalność, i niech sobie Jon solową karierę robi ( z Bobbym, Philem z kim tam sobie chce), bo nie wyobrażam sobie, żeby jakaś płyta studyjna BJ nie byłaby z Richiem..
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Mam nadzieję, że aż tak źle jednak nie będzie..
Jeśli Richie odejdzie, to będzie koniec zespołu. Jasne, zostaną ludzie, dla których zmiana gitarzysty nie będzie miała znaczenia, ale ja nie wyobrażam sobie ich płyty bez Richiego.

Może po prostu muszą sobie zafundować kolejną kilkuletnią przerwę? Przedtem pomogło, może teraz też się sprawdzi...
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
KondZik

Post autor: KondZik »

Jak dla mnie najmniej Richiego jest na WAN i LH i to słychać. Najgorsze płyty tego zespołu w moim odczuciu. Już to nierówne The Circle jest dla mnie bardziej z jajem i o czymś.
Bez Richiego Jon nigdzie nie zajedzie i mam nadzieje, że dobrze o tym wie.
Ale... też Richie powinien wiedzieć, że jesli chce jeszcze się liczyć gdzieś na świecie i dawać koncerty dla dziesiątek tysięcy fanów co podobno uwielbia to bez BJ może sobie o tym pomarzyć.
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”