When we were beautiful

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

When we were beautiful

Post autor: Frankie »

To jest podobno oficjalna okładka filmu dokumentalnego, który ma za jakiś czas trafić do sprzedaży.

Obrazek

Myślałem, że słowo "we" w języku angielskim oznacza liczbę mnogą.....
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Na okładce jest Jon pewnie dlatego ze jest liderem,głową zespołu...ale uwazam ze powinien byc cały zespół na okłoadce,to jest troche nie sprawiedliwe bo przeciez to nie tylko Jon tam jest......
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Frankie pisze:Myślałem, że słowo "we" w języku angielskim oznacza liczbę mnogą.....
no tak we= jon , gitara i jego ego :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

W tym zespole "we" zawsze było bardzo umowne ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

No ja jednak mam nadzieję, że jednak zmienią okładkę na inną, która będzie przedstawiać cały zespół, a nie tylko Jon'a. Zepewne są to moje pobożne życzenia i pewnie jestem naiwna, bo skoro ten film opowiada historię zespołu to ja nie rozumiem dlaczego na okładce jest sam Jon? No ja rozumiem, że jest liderem i szefem zespołu ale to nie musi oznaczać, że reszta zespołu jest mniej ważna, bo przecież tak nie jest. Dlatego uważam, że na okładce powinien być cały zespół, a nie sam Jon. To jest moje skromne zdanie na ten temat.
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie ocenia sie trewści po okładce. Nawet tak dobrej okładce. Zdjęcie jest kapitalne. Przedstawia wejscie na stadion i jest to zrobione super. To, ze nie ma tam zespołu... a czyn 1 albumie był zespół? To powiedzmy, że okładka jest nawiązaniem po 25 latach do 1 albumu ;P Mi się podoba, chociaż ten napis mógłby być może inny trochę (kolorystyka), ale zobaczymy jak to na żywo wygląda.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Pewnie i tak film będzie głownie o Jonie a o reszcie małe wzmianki, ewentualnie o Ryśku troszke, wiec okładka przedstawia zawartość.
Obrazek
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Adrian pisze:To, ze nie ma tam zespołu... a czyn 1 albumie był zespół? .
NIe było - ale za to okładka KTF to jeden z najfajniejszych symboli rock'n'rollowej przyjaźni. Potem i z okładkami i albumami bywało różnie...
Od lat w BJ jest tendencja promowania płyt i singli facjatą Jona.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

bartekbb23 pisze:
Frankie pisze:Myślałem, że słowo "we" w języku angielskim oznacza liczbę mnogą.....
no tak we= jon , gitara i jego ego :D
:D :D to jest piękne a okładka fatalna, ale poczekamy na to co w środku.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

sobol_77 pisze:okładka KTF to jeden z najfajniejszych symboli rock'n'rollowej przyjaźni
Tak..Szkoda, ze na tyle krótkotrwałej, że niedługo potem ubyło nam Aleca w składzie.. :whoeva:
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

okładka jest do bani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolorystyka fajna ogólnie pomysł tez ale spieprzona tą postacią która weszła po schodach na górę i jeszcze z gitarą - to ma być symbol zespołu ? przeciez on jest wokalistą a nie solówkarzem...

Adrian wiesz co Cię różni od reszty forumowiczów ?
Gdyby John wywalił Ryśka Dawida i Tikosława i na ich miejsce wstawił tego murzyna co gra na afrykańskich garach Bandierę i jakiegoś klawisza z Dżersejskiego więzienia to Ty i tak byś uważał że się niewiele zmieniło i jest fajnie bo egoistyczny blondas zapyla w mikrofon.

Jak trzeba to trzeba dobrze mowic o Jonie i zespole, ale jak cos jest beznadziejne to po prostu trzeba to powiedziec a nie na sile przekonywac siebie i innych ze jest spoko - bo to nie jest na miejscu, ze po 25 latach wspólnego grania tak olewać resztę zespołu... On sam powinien widzieć ze coś jest nie tak z tą okładką i nie mów mi, że jest inaczej, bo jak ja mam do kogoś szacunek to go nie pomijam... chłopaki powinni powiedziec Jon weź se sam juz ten film nakręć a nam daj swiety spokój

Prawda jest taka, że Rysiek jest zbyt delikatny gdyby mial charakter Slasha (który kopnął w dupę Axla i wrócił do Velvet i z byłego wokalisty GNR śmieje sie pół świata) to by nagrał teraz jakiś własny krążek mógłby spokojnie osiągnąć sukces, bo choć jest starawy, ale głos nie złużyty na gitarze tez wymiata wziął by sobie Tica i Dawida i byłby git.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Wszystko fajnie. Ale tylko Jasiek ma kontrakt z wytwornia. TYLKO on. Reszta ekipy przez 25 lat jest na JEGO uslugach. Poczytajcie, poszukajcie, nawet Rychu o tym mowi w wywiadzie.
Kolejna sprawa to, ze moze wydawca chcial tylko Jona na okladke. Fakt faktem to nie jest normalne ale znajac realia patrzy sie na to tez troche inaczej.
Taka sama sytuacja byla w zespole The Calling - niby fajny zespolik a tak naprawde kontrakt mial tylko Alex Band a reszta to byl dodatek do niego.

I odczepcie sie w koncu od Adiego - chcecie mu cos powiedziec to na PW bo niedobrze sie robie z tymi waszymi klotniami tutaj.
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

Wszystko fajnie. Ale tylko Jasiek ma kontrakt z wytwornia. TYLKO on. Reszta ekipy przez 25 lat jest na JEGO uslugach. Poczytajcie, poszukajcie, nawet Rychu o tym mowi w wywiadzie.
To, że moja żona i dziecko są w większości na moim utrzymaniu to nie znaczy, że mam nie mieć do nich szacunku i pomijać ich na zdjęciach rodzinnych.
A jeżeli ten zespół właśnie to łączy - tylko i wyłącznie pieniądze to 75 procent wywiadów i np dziękowanie publiczności po koncertach trzymając się za ręce okładka Keep the Faith i wiele innych rzeczy istotnych dla Bon Jovi to stek bzdur i nic więcej bo to ne jest klimat rock'n'rollowy...

Co Ty wyjeżdżasz z jakims Callingiem interesuje mnie mój zespół a nie jakieś inne jakby interesowały mnie inne to bym nie wchodził na to forum.[/quote]
...and just only rock...
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

TheRock pisze:On sam powinien widzieć ze coś jest nie tak z tą okładką
No wlasnie!! Kurcze, facet mnie wkurzyl, bo bez przesady, watpie zeby wydawcy zadali samego JB na okladce do filmu o zespole!! po co?? Niefajnie.
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

When we were beautiful

Post autor: teken020 »

Nawet nie ma pewności że to oficjalna okładka, więc po co te dyskusje? Ja z moją opinią wstrzymam się do momentu potwierdzenia jaka okładka będzie.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”