Greatest Hits

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

jovi pisze:
jovizna pisze:
jovi pisze: Dziękuję za pozdrowienia oraz Pani Moderator powinna wiedzieć co to offtopic ;)
:) Nie jestem panią moderator :) spadłam z piedestału rok temu.
Na pocieszenie Pippo obstawił mnie w jakże ciekawym i rozwijającym dziale "Gry i zabawy" :D łajdak.

BON JOVI SIę SKOńCZY?O! BUM! BUM! BUM!
Jednego fana mniej to zawsze wiecej miejsca w pierwszym rzędzie ;)

ZAPOMNIJ! :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ale będziesz w Gdańsku, tak? :P Bo ja w Chorzowie :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Dobrze, to ja koczuję w ?odzi.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Właściwie to ja też mogę pokoczować w ?odzi - tam przynajmniej nie będę koczował sam ;) Ale gdzie ten koncert będzie? Na stadionie Widzewa, ?KSu, czy może jakiś exclusive event w Atlas Arenie? :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Ale będziesz w Gdańsku, tak? :P Bo ja w Chorzowie :P
Za daleko. Nie chce mi się tyle jechać :P
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Mam biwak pod Atlas Areną, ale przeprowadzka w razie czego pod inny może mieć miejsce. :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

po What You Got byłem sceptycznie nastawiony do nowych songów. Jednak reszta utworów zapowiada się pasjonująco.
Jak ktos napisał na You Tube coś w stylu It sounds like real Bon Jovi to ja się z tym zgadzam... Niektórzy nazywają autorów tych utworów Def Bon Jovi, ale o to trzeba by zapytać Sobola.

Tak czy inaczej okazuje się, że nawet fanom się nie dogodzi - kombinują - Lost Highway, The Circle - źle! Nowe songi przypominające Livin czy It's my life - źle... dziwne.
Mnie tam się to będzie podobać wolę takie coś niż nic, chyba że Ryszard nawali z solówkami i powiem Wam, że często docenia się coś lub kogoś dopiero jak coś lub ktoś przestaje istnieć. Więc wolę takie songi niż nici z pentelką.
...and just only rock...
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Re: :)

Post autor: Scrooge »

TheRock pisze:Nowe songi przypominające Livin
Pomijając mój stosunek do tych nowych piosenek, to w tym momencie przesadziłeś ;)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Na Facebook'u slyszalem fragmenty tych nowych kawalkow pare tygodni temu... Teraz na Amazonie... Tak sobie przesluchalem kilka razy... Oczywiscie poczekam na pelne wersje i wstrzymam sie z ostateczna opinia ( chociaz i tak juz ja znam- niestety...)

I jeszcze raz cos napisze... Szanuje fanow, ktorzy odnajduja w nowych piosenkach cos ekscytujacego i swiezego.... Naprawde... To oznacza, ze jest czesc ludzi, ktora uwielbia nowe dokonania BJ... Super! Rozumiem tez ludzi ( do ktorych sam sie zaliczam) troche rozczarowanych nowym obliczem zespolu...

DLA MNIE sa to po prostu TYLKO kolejne piosenki... DLA MNIE styl BJ zostal wypracowany i zapoczatkowany na albumie SWW... Potem mielismy NJ- przepiekna kontunuacje, KTF, TD... To jest dla mnie esencja BJ... Crush byl udanym powrotem od strony marketingowej, Bounce- no PRAWIE udanym powrotem do korzeni ( kilka lat temu bylem naprawde zachwycony ta plyta...) A potem... Kolejne wydawnictwa...

Teraz BJ... Dla mnie to taki czekoladowo-podobny stwor... Z dawnej "slodyczy" pozostala nazwa... A prawdziwy smak gdzies zginal... Tyle moich subiektywnych odczuc... Co nie znaczy, ze nowe kawalki nie zamieszkaja w moim domu.... A i owszem... Na chwile... Jak juz wiele razy pisalem...

Acha... Ja tam nigdzie Def Leppard nie slysze w tych nowych kawalkach... A moze nawet chcialbym- uwierzcie mi... Kto sluchal ostatniego albumu DL, ten wie...
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

ROCKSTAR pisze: Acha... Ja tam nigdzie Def Leppard nie slysze w tych nowych kawalkach... A moze nawet chcialbym- uwierzcie mi... Kto sluchal ostatniego albumu DL, ten wie...
Ja mam ten album na półce - i naprawdę go cenię, pisałem wielokrotnie na forum o tej płycie, jednak w większości mojego zdania nikt nie podzielał, Bon Jovi zawsze musi być przecież lepsze...
Ogólnie podzielam Twoje odczucia odnośnie nowych dokonań BJ - starszych tym bardziej.

TheRock, wrcając do porównań najnowszych kompozycji BJ do Def Leppard - owszem, coś w tym jest, ale raczej do numerów z "Euphorii", której nienawidzę, podobnie miękka, papkowata i po prostu nijaka. Dla odmiany najświeższa DL "Songs from the Sparkle Lounge" bije dokonania BJ z ostatnich lat o głowę, szczególnie te "bestówkowe"...
(o takim otwieraczu ja "Go" BJ mogą tylko pomarzyć, podobnie jak o porywającym refrenie choćby z "Nine Lives" czy rock'n'rollowej szybkości i zadziorności z "Bad Actress"...).
Mam nadzieję, że nie czytają tego moi kumple z forum DL... bo gdybym do dziś nigdy nie słyszał ani BJ ani DL i dostał ich dwie ostatnie płyty, byłbym pewnie fanem Def Leppard...
Ostatnio zmieniony 17 października 2010, o 09:56 przez sobol_77, łącznie zmieniany 1 raz.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

sobol_77 pisze:
ROCKSTAR pisze: Acha... Ja tam nigdzie Def Leppard nie slysze w tych nowych kawalkach... A moze nawet chcialbym- uwierzcie mi... Kto sluchal ostatniego albumu DL, ten wie...
Ja mam ten album na półce - i naprawdę go cenię, pisałem wielokrotnie na forum o tej płycie, jednak w większości mojego zdania nikt nie podzielał, Bon Jovi zawsze musi być przecież lepsze...
Ogólnie podzielam Twoje odczucia odnośnie nowych dokonań BJ - starszych tym bardziej.

TheRock, wrcając do porównań najnowszych kompozycji BJ do Def Leppard - owszem, coś w tym jest, ale raczej do numerów z "Euphorii", której nienawidzę, podobnie miękka, papkowata i po prostu nijaka. Dla odmiany najświeższa DL "Songs from the Sparkle Lounge" bije dokonania BJ z ostatnich lat o głowę, szczególnie te "bestówkowe"...
(o takim otwieraczu ja "Go" BJ mogą tylko pomarzyć, podobnie jak o porywającym refrenie choćby z "Nine Lives" czy rock'n'rollowej szybkości i zadziorności z "Bad Actress"...).
Mam nadzieję, że nie czytają tego moi kumple z forum DL... bo gdybym do dziś nigdy nie słyszał ani BJ ani DL i dostał ich dwie ostatnie płyty, byłbym pewnie fanem Def Leppad...
A ja szczerze zycze BJ takiej epickiej ballady jak "Love" a Samborze chociazby solowki jak w " Tomorrow" ( juz z "Go" nie bede sie wychylal...)

I nie ma w tym nic cynicznego, zaczepnego czy sarkastycznego z mojej strony...

Po prostu chcialbym powrotu kapeli, ktora rozumiala i chciala grac ROCKA- bo ja od BJ popu nie chce...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

No Apologies będzie świetne.
Dlatego też nie przekreślam do końca nowego BJ bo zawsze jednak przynajmniej jedna perełka się pojawia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Ciężko cokolwiek oceniać po tych krótkich fragmentach, ale sądze że to tylko kolejne piosenki - taki sobie standard. Sądząc po długości tych utworów, wszystkie w granicach oczywiscie 3:30 do 3:50, panowie nie zaprezentują nic nowego, kolejny schemat, pewnie dużo wokalu Jona pokrzykującego jakieś bezsensowne hej hej, albo woo woo i takie tam a mało fajnego grania, z solówkami i riffami trwającymi nie dłużej niż 5 może 10 sekund, jeśli w ogóle takowe bedą...

Co do reszty zawartości płyty całkiem ok, ale wyrzucił bym In These Arms, Who Says You Cant Go Home, Blood On Blood. W zamian wrzucił bym tu Hey God, Everyday, może Living In Sin...no i do diabła gdzie jest Dry County??
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Daroo pisze:W zamian wrzucił bym tu Hey God, Everyday, może Living In Sin...no i do diabła gdzie jest Dry County??
Dokładnie brak Sin i County to jakieś mega nieporozumienie, tym bardziej, że to były single :|
EVENo

Post autor: EVENo »

Dokładnie brak Sin i County to jakieś mega nieporozumienie, tym bardziej, że to były single :|
Daroo pisze:In These Arms
JW. Moje ulubione utwory z NJ i KTF. Brak Everydaya też nie bardzo zrozumiały.

W ogóle to lepiej będzie samemu wypalić płytę, okładke w Paintcie zrobić (nie mówie, że ta jest zła), trackliste w Notatniku napisać. I dopisać "Produced by Pan Spinacz". A potem najlepiej podejść do Jona i spytać o autograf na płycie. Minę miałby nieziemską :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”