Greatest Hits

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Hehe. Droga Agatko ;) To nie pierwszy raz gdy slucham snippetow nowych piosenek BJ. Uwierz mi, ze te "piosnki" nie maja nic w sobie co mogloby mnie zainteresowac. Oczywiscie, mozliwe, ze ktoras z nich posiada wyczesane w kosmos solo ktorego tak sie domagam. Ale zobacz, ze (i tu przyklady :P ) Any Other Day czy chociazby Superman Tonight przesluchane w 30sekundach, ktore nawet nie mialy refrenow, juz mi sie podobaly i czulem w tych piosenkach potencjal ktory sie potwierdzil po wydaniu wersji pelnych :))

A tutaj jest nyndza.....zawsze przymykalem oko jesli cos zwiazenego z BJ mi sie nie podobalo ale ile moge to robic? To nadal jest moj ukochany zespol i ponownie, po uslyszeniu o koncercie w Polsce (jak na zarcie z 1 kwietnia :D ) zbieglbym po schodach becząc i krzycząc do matki, ze BJ przyjezdzaja ;) Nie zmienia to jednak faktu, ze nie podoba mi sie to co robia. Ida na latwizne, gdzie kazdy fan i tak kupi i pochwali ich nowe wyczyny bo to w koncu BJ. :whoeva:
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Po 30s na pewno można stwierdzić, że jest ciekawie :P Nie mówię, że dobrze, ale nie mówię też, że źle :P Jeśli pójdą tym torem, to może na nowej płycie ukaże się tytuł ft.Justin Bieber :D
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kowal11 »

juz nie przesadzajcie,to sa utwory typowo w ich stylu,nie odkrywcze,zwykle utwory bon jovi jakich wiele znamy.takie przyjemne po rockowe utwory i tyle na ten temat.naweet w radiu jak zapowiadali nowego singla to powiedzieli ze moda sie zmienia a bon jovi nadal graja w tym samym stylu.przyjemny pop rock dla ucha a wy chcecie jakis mega ambitnych utworow,poza jedna plyta these days nigdy ich nie bylo i nie bedzie
KondZik

Post autor: KondZik »

What do you got? jest również jako propozycja do listy przebojów w radiu złote przeboje.
Ja codziennie głosuje na zetce ciekaw jestem jak bedzie w sobote czy chociaz wejdzie na liste.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Buahahahahahahahahahahahahah.............................

Polecam tzw el padako bonito disco siempre "No apologies" w wykonaniu disco bandu Bon Jovi. Snippet tego genialnego mixu spiewanego przez DJ Jona B.J. do odsluchania na FB.

Czekam na euforie w wykonaniu zwolennikow dyskotekowego BJ ;)

Ale najwazniejsze, ze okladka jest w deche, cool, chwyta za jaja i nie puszcza.
Przynajmniej koszulki beda w deche. :whoeva:

Jon, Richie, Tico, Dave - powiedzcie mi prosze, co do jasnej chol*** Wami kierowalo? :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa:

Pozostaje mi sluchac genialnej WDYG jako najlepszego nowego kawalka.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ludzie ale numer posłuchajcie od 3 do 13 sekundy a potem zaspiewajcie do tego

when your worlds crashing down like you've lost every round stand your grounds and ring the bells of freedom - maksymalny autoplagiat...

ale poza tym - MI SIę PODOBA!!!

nie jest to BJ moich marzeń, ale jest to kawałek, który może zaistnieć w mediach :D

Tak czy inaczej z tym bells of freedom to masakra, jak to przesłuchałem pierwszy raz to poczułem się jakbym słuchał dobrze mi znaną piosenkę :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Szczerze to wam się cholera nie dogodzi. Rockowy HAND- źle, Country Lost Highway- źle, Rockowe The Circle- źle, pomijam Crusha i Bounca, bo choć i tu głosów krytyki nie brakowało, to jakoś nie jedziecie ich tak bardzo jak innych dokonań ostatnich. Jon się wkurzył i zrobił to na co miał ochote, piosenki chwytliwe, nie rockowe specjalnie za bardzo, ale dobre. I właśnie w takich chwilach cieszę się, że nie jestem zaszufladkowany tylko w rocku ;]

Wg mnie No apologises i This is love, this is life, mogą być jakimiś tam hitami, dostrzeżonymi u nas o ile, Jon nie zadrwi znowu z kręcenia klipów.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Wyrzucam Cie z teamu Scrooge :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No ale Bart, mi się podoba, pewnie dlatego, że uważam Bells Of Freedom za jedną z niewielu perełek po 2000r. Oby dali to na singla :D (co do plagiatu to nikt poza fanami się nie połapie :P)

[ Dodano: 2010-09-17, 21:23 ]
PePe pisze:Wyrzucam Cie z teamu Scrooge :D
Najpierw Eveno, teraz Ty? Bunt na pokładzie xD
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

:D Stary ale dla mnie Bells of freedom to jedna z najlepszych piosenek z HANDa. Ten nowy kawalek bylby moze dobry gdyby nie slyszalna elektronika ( :whoeva: ) i to nieustajace rum pum pum pum ;)
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

PePe pisze:gdyby nie slyszalna elektronika
Zauważyłam że teraz większość artystów pcha w elektronike ;/ z różnymi skutkami :whoeva:
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

No to tak, przeczytałam wszystkie Wasze posty, które napisaliście na te 22 strony, momentami to mi się śmiać chciało ale dobrze kończę na tym. :D Przesłuchałam parędziesiąt razy tę piosnkę i wg. mnie fajna, wpada w ucho jednakże wielkiego hitu, na miarę It's my life czy LOAP nie będzie, za miętka ;P. Tak się zastanawiałam na czym polega różnica między starym a nowym BJ , bo niektórzy z Was tu pisali że lata 80 czy 90 to było to, te płyty NJ KTF i inne to było coś, jednak od LH do już same badziewie, no to ja posłuchałam tak jednej piosenki z TD i jednej z LH i dla mnie różnica polega na tym że Jon po prostu 10 lat temu mocniej darł papę, a LH no to już tak ciszej, coraz ciszej.... ale to wszystko zależy od gustu. Mi się podobają bardziej płyty z ery 2000 i dalej. Przyjemnie sie czyta posty Jarka, wie chłopak co pisze :) Co do okładki GH to tak: prosta ale mająca charakter Bon Jovi z lat 90 i oto chodziło. Co do innych piosenek to się wypowiem jak zdobędę całe GH :D
P.S. z tym Who say... to przesadzili, już by dali nie wiem Welcome... :whoeva:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

ewaika789 pisze:Mi się podobają bardziej płyty z ery 2000 i dalej
no wreszcie ktoś komu też się podobają :D
ewaika789 pisze:P.S. z tym Who say... to przesadzili, już by dali nie wiem Welcome... :whoeva:
Ale to Greatest Hits, a nie Best Of :) I co by nie mówić, WHo says było większym hitem od welcome, co by nie mówić zamiast we werent born to follow powinno być Make a memory, bo to większy hit był : ) Wiem powtarzam się pewnie :)
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

-.-


Forum BJ dzieli sie niczym Polska ostatnimi czasy. Zostawic krzyz!!!!!!!!!!!! Zabrac krzyz!!!!!!!!!!


Wybaczcie, ze mi sie nowe badziewie nie podoba. Serio. Przepraszam Was, ze mam troche inny gust i oczekuje troche wiecej od zespolu ktory potrafil tak genialnie grac ;]
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

bartekbb23 pisze:no wreszcie ktoś komu też się podobają
Mi także się podobają płyty po 2000 roku,no może poza The Circle
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”