Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Dand pisze:
Frankie pisze:W Empiku można już zamawiać THINFS. Skusiłem się na wersję deluxe edition. Vinyl będzie u nich dostępny od 25 listopada.
http://www.empik.com/this-house-is-not- ... 1,muzyka-p
Tylko 15 utworów ? Słaby ten nasz deluxe. Niemcy maja 18, tyle co Japończycy.
Liczyłem na to, że uda się kupić niemiecką wersję w polskim sklepie, ale wygląda na to, że tym razem mają swoje ekskluzywne super-wydanie.
Niemiecka wersja deluxe jest dostępna za 12 euro na Amazonie... Wolałbym jednak wspomóc polski wynik sprzedaży, bo u nas każda sprzedana kopia jest na wagę złota :D
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: monjovi »

Dand pisze:
Frankie pisze:W Empiku można już zamawiać THINFS. Skusiłem się na wersję deluxe edition. Vinyl będzie u nich dostępny od 25 listopada.
http://www.empik.com/this-house-is-not- ... 1,muzyka-p
Tylko 15 utworów ? Słaby ten nasz deluxe. Niemcy maja 18, tyle co Japończycy.

Są też ceny tych nowych vinyli, These Days za 136,99zł
http://www.empik.com/these-days-bon-jov ... 6,muzyka-p

a Bounce za...79.99 zl.
http://www.empik.com/bounce-bon-jovi,p1 ... 5,muzyka-p

ok już widze o co chodzi, 5 płyt jest na 1 nośniku i jest tańsza a 6 jest na dwóch.
Ceny winyli aż tak nie odstraszają, myślałam, że będzie gorzej, 79 zł zazwyczaj kosztują dopiero po przecenie ;) To już wiem co chce na urodziny :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Studia Dźwiękowe Damneda przedstawiają przedsmak przed przyszłotygodniowym streamem:

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=MgJVeSoc9-Y[/BBvideo]
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: teken020 »

btw jak obecnie prezentuję się skala wokalna jbj ? Kiedyś pod F5 podciągał. na Crushu C#5 wyciągnął. ciekaw jestem ile teraz daje radę
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

Z tego co dostaliśmy do tej pory, występy live, + Wasze opinie i innych oraz odczucia własne wskazują, że THINFS nie będzie doskonały, i nie bardzo dobry, ani nawet dobry, ale taki ok., przyzwoity. To będzie taka bonjovska zupa wieloskładnikowa zawierająca mix tego co mieliśmy od HAND, LH, TC, BB po WAN. Na szczęście płycie chyba najbliższej będzie do czegoś pomiędzy handem a kółkiem z tym, że jakościowo to będzie raczej dużo gorsze od obydwu . Najważniejsze, że THINFS będzie lepsze od Lost Highway i WAN. To jest argument, żeby go nawet teraz zamówić.

Według mnie na scenie dużo sympatyczniejsza wydaje się być koneksja między Johnem Bongiovi i Philem aniżeli Shanksem. Wydaje mi się, że Johnny bardzo lubi Phila, a on szanuje Johna, Davida i Tico. Sądzę, że mogłoby z tego wyjść jeszcze coś dobrego dalej, jeżeli Shrink nie będzie się aż nadto wpie.....ł ani Jasiek NIE STRACI głosu. Pan X jest dużo luźniejszy na scenie niż Shanks, gra z wielką swobodą, a wynika to z tego, że jest przynajmniej o dwie klasy lepszym gitarzystą. Pan S. jest bardzo ostrożny, skupiony często patrzy na struny. Żuje gumę pewnie ze stresu. Ale niech tam... jest z kolei dużo lepszy od Bandiery, no i co by nie było wymyślał ostatnio te gitary dla Bon Jovi. Mam jednak nadzieję, że JEŻELI będzie następna płyta to Phil będzie "pisał" gitarę w całości.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Adrian »

TheRock pisze:Z tego co dostaliśmy do tej pory, występy live, + Wasze opinie i innych oraz odczucia własne wskazują, że THINFS nie będzie doskonały, i nie bardzo dobry, ani nawet dobry, ale taki ok., przyzwoity. To będzie taka bonjovska zupa wieloskładnikowa zawierająca mix tego co mieliśmy od HAND, LH, TC, BB po WAN. Na szczęście płycie chyba najbliższej będzie do czegoś pomiędzy handem a kółkiem z tym, że jakościowo to będzie raczej dużo gorsze od obydwu . Najważniejsze, że THINFS będzie lepsze od Lost Highway i WAN. To jest argument, żeby go nawet teraz zamówić.
Tutaj dochodzimy do dziwnej sytuacji, bo na JTalku, który często mocno hejtuje współczesne bon jovi to album przez 70-80% określany jest po tych singlach + wykonania live jako najlepszy po 2000 roku lub gorszy jedynie od jakiegoś 1 albumu.
U nas widać jednak mocne skrzydło Ryśkowe, które mocno krytykuje nowy album. Większość to osoby, które jarają się nawet wykonaniami Ryska gdzie brzmi jak amatorski cover band, ale BJ pojadą dla zasady za wszystko. Myślę, że łatwo wyłapać taką zależność patrząc na 2 tematy - o albumie i o ostatnich dziełach Ryśka. Ktoś tam w temacie również poruszył tą kwestie.
Oczywiście nie wsadzam wszystkich do jednego wora i nie odbieram prawa do tego co się komu podoba a co nie. U co niektórych to podejscie do BJ/Ryska jest diametralnie różne i mocno przerysowane w moim odczuciu. I w tej kwestii JTalk mnie szokuje na ten moment ;)

Póki co z tego co słyszałem album ma szanse u mnie wskoczyć do top3 najlepszych albumów po 2000 roku. Przebić HAND i Crusha będzie ciężko bo to dla mnie razem z NJErsey 3 ulubione albumy BJ. A jako, że lubię współczesne klimaty to produkcja mi odpowiada no i mix jest dobry. Najlepsza produkcja i mix od czasu Lost Highway.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
mellono
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 17 marca 2011, o 09:35
Ulubiona płyta: od NY do DA
Lokalizacja: Katowice/ Bielsko-Biała

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: mellono »

Adrian pisze: Póki co z tego co słyszałem album ma szanse u mnie wskoczyć do top3 najlepszych albumów po 2000 roku.
U mnie podobnie aczkolwiek po 1995 (nie licząc solowego DA 1997). :)
So you want to be a cowboy,
Well you know it's more that just a ride...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Dand »

Adrian pisze: U nas widać jednak mocne skrzydło Ryśkowe, które mocno krytykuje nowy album. Większość to osoby, które jarają się nawet wykonaniami Ryska gdzie brzmi jak amatorski cover band, ale BJ pojadą dla zasady za wszystko. Myślę, że łatwo wyłapać taką zależność patrząc na 2 tematy - o albumie i o ostatnich dziełach Ryśka. Ktoś tam w temacie również poruszył tą kwestie.
Mnie najbardziej wkurza,że trzeba być po czyjejś stronie i nie można zachwalać jednego i drugiego. Mi nawet już ciężko jest dyskutować o czymś w Ryśkowym temacie, a i coraz trudniej o BJ, bo nie ma normalnej rozmowy tylko od razu na to co się napisze jest kontra. Nie można rozmawiać normalnie o muzyce bo zaraz pojawiają się osoby, które muszą bronić JBJ bądź RS uznając,że ten co napisał posta o muzyce też musi być w jakimś obozie. Słabe to. Też już odpuszczam bo po co mam narzekać na brak solówek w płycie This House skoro zaraz będę wsadzony do dyskusji o tym ile tych solówek jest na Aftermath.

Ogólnie mam wrażenie,że jestem w mniejszości ale pier*ole to i uwielbiam dokonania Ryszarda, podoba mi się WAN i pewnie spodoba też This House, a Knockout jest super.
:dupa:
Obrazek
Awatar użytkownika
mellono
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 17 marca 2011, o 09:35
Ulubiona płyta: od NY do DA
Lokalizacja: Katowice/ Bielsko-Biała

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: mellono »

Dand pisze: Ogólnie mam wrażenie,że jestem w mniejszości ale pier*ole to i uwielbiam dokonania Ryszarda, podoba mi się WAN i pewnie spodoba też This House, a Knockout jest super.
:dupa:
Dołączam się zatem do tej mniejszości (exc. WAN podoba mi się w 50%) :)
So you want to be a cowboy,
Well you know it's more that just a ride...
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

Adrian, no i po co znów zaczynasz? Po jakiego grzyba stosunkując :)) się do mojej wypowiedzi zaczynasz temat jakiegoś wyimaginowanego konfliku Ryśkowców i nie-Ryśkowców. Prowokujesz. Ta wypowiedź ani w gramie myśli nie dotyczyła jego! Masz jakąś alergię na ten temat? Z jednej strony ubolewasz, a drugiej strony jarasz się nim, bo się można z nudów z kimś poprztykać. Ten temat jest już chu...o nudny i daremny.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3523
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: prezes1 »

Miałem delikatnie odpowiedzieć ale już to pięknie zrobił TheRock i Dand.
Nieustanne prowokacje i ataki, dzielenie ludzi na pół jak w tej naszej cholernej ojczyźnie...Smutne to i tyle...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Adrian »

Panowie bez spiny. Nie był to żaden atak tylko ocena rzeczywistości naszej forumowej. Mi to nie przeszkadza że wejdą do tematu tego 2-3 osoby i powiedzą że Jon to obecnie g***wno a zaraz w temacie Ryska bedą się podniecać utworem w którym fałszuje, zapomina teksty albo nie działa mu talk-box. Sami sobie odpowiedzcie czy nie ma takich osób. Nie mówie tutaj o was w tym momencie bo np podejście prezesa do nowego BJ mnie pozytywnie zaskakuje od dłuższego czasu.

Ja uważam podobnie jak Dand że można pochwalić zarówno BJ za nowe kompozycje, to że zespół świetnie brzmi na żywo jak i przy okazji pochwalić że Rysiek wykonał kawał dobrej roboty na istatnim koncercie.
Nie pidzieliłem wszystkich tylko wskazałem jednostki co są stronnicze przez co odbiór tego albumu jest u nas taki jak podał TheRock a na JTalku o niebo lepszy.

Jesteśmy dorośli i nie ma co się obrażać ;)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Dand »

mellono pisze: Dołączam się zatem do tej mniejszości (exc. WAN podoba mi się w 50%) :)
hehe nie no mi też przecież nie w 100%, nie zapędzajmy się ;p

Skupmy sie lepiej na tym,że Phil podał dalej tweet Moniki, mała rzecz ale fajnie ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3523
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: prezes1 »

Obrażanie się jest mi obce, jestem tylko b.nerwowy... :)
Podejście do albumu mam takie ponieważ, co zawsze podkreślałem, Jon i Richie są dla mnie równie ważni i nie zostawię ani jednego ani drugiego. Co nie znaczy że mam mieć klapki na oczach i nie widzieć co czasem wyprawiają...
Czekam na nowe piosenki Ryśka i tylko takowe mnie interesują. Komentować innych rzeczy nie zamierzam.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
mellono
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 17 marca 2011, o 09:35
Ulubiona płyta: od NY do DA
Lokalizacja: Katowice/ Bielsko-Biała

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: mellono »

Dand pisze: Skupmy sie lepiej na tym,że Phil podał dalej tweet Moniki, mała rzecz ale fajnie ;p
Chyba przeoczyłem to info, jeśli było wcześniej :o ... Rewelka! A jaki tweet chodzi? :)
So you want to be a cowboy,
Well you know it's more that just a ride...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”