Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: teken020 »

ten siwy pan powinien zaprzestać występowania na żywo. nie dość że śpiewa takim nochem ze słuchać się nie da, to jeszcze nie daje rady i omija połowe wersów refrenu. a grali tylko jedną piosenkę? Jeszcze ten statyw, jakiś taki za wysoki, jony taki malutki przy nim że wieszać sie na nim może. Ooo i kogo ja tam widzę. Mistrza produkcji szenksa. widać taki zajebisty z niego producent że nikt go nie chce, to się chłopak przylepił to jona. a że ostatnimi laty sprzedaż albumów jest tak mała że działka którą dostawał szenk, nie wystarcza do pierwszego. to i se dorabia na występach live, bo teraz tylko tam idzei zarobić.

ps. a gdzie jest boby bandera? co się z nim stało? nie widzę go tam. W sumie to może i jest tam, ale moje oko nie zdążyło go wychwycić gdyż po kilku sekundach tego show zamknąłem przeglądarkę z wrażenia

ps2. i te akrobatyczne pozy jona, szczególnie na starcie piosenki.. Jakby tak wyciszyć dzwięk i włączyć jakiś kawałek heavymetalu to nawet by pasowało
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: kowal11 »

Wesoła opowieść
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1587
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

teken020 pisze:ten siwy pan powinien zaprzestać występowania na żywo. nie dość że śpiewa takim nochem ze słuchać się nie da, to jeszcze nie daje rady i omija połowe wersów refrenu. a grali tylko jedną piosenkę? Jeszcze ten statyw, jakiś taki za wysoki, jony taki malutki przy nim że wieszać sie na nim może. Ooo i kogo ja tam widzę. Mistrza produkcji szenksa. widać taki zajebisty z niego producent że nikt go nie chce, to się chłopak przylepił to jona. a że ostatnimi laty sprzedaż albumów jest tak mała że działka którą dostawał szenk, nie wystarcza do pierwszego. to i se dorabia na występach live, bo teraz tylko tam idzei zarobić.

ps. a gdzie jest boby bandera? co się z nim stało? nie widzę go tam. W sumie to może i jest tam, ale moje oko nie zdążyło go wychwycić gdyż po kilku sekundach tego show zamknąłem przeglądarkę z wrażenia

ps2. i te akrobatyczne pozy jona, szczególnie na starcie piosenki.. Jakby tak wyciszyć dzwięk i włączyć jakiś kawałek heavymetalu to nawet by pasowało
Dzięki, że napisałeś to za mnie.

Dodam tylko, że kilkakrotnie czytałem tutaj posty typu "Oby w studyjnej wersji tego nie zepsuli". No cóż, THINFS i KO pokazują, że na żywo to brzmi zupełnie, ale to zupełnie, omójbożejakbardzo zupełnie inaczej. W necie zobaczymy, że się starają, że nagrywają dynamiczne kawałki, a na scenie... co to ma być? Odegrane tylko po to, żeby odegrać.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
kowal11
It's My Life
It's My Life
Posty: 116
Rejestracja: 31 października 2009, o 09:46
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: kowal11 »

wydaje mi sie ze wy sami nie wierzycie w to co piszecie
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: yanni »

https://www.youtube.com/watch?v=Den67h3ryhw
A tu mamy Scars On This Guitar na akustyku :-)
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Adrian »

Na żywo THINFSale, BATomorrow, Knockout czy We Don't Run muzycznie wymiata. Zespół brzmi świetnie. Problemem jest oczywiście słabszy wokal Jona, ale na żywo zapewniam, że odczucia są inne. Chórki nadrabiają niedociągnięcia Jona. Uważam, że zespół obecnie jest w kapitalnej formie z tego co widziałem i oglądając te filmiki z chęcią przeżyłbym to co Damned.

A co do słabszego wokalu Jona. Mam nadzieję, że to przejdzie. Na szczęście wersje albumowe są dla mnie super.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1587
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

Adrian pisze:Na żywo THINFSale, BATomorrow, Knockout czy We Don't Run muzycznie wymiata. Zespół brzmi świetnie. Problemem jest oczywiście słabszy wokal Jona, ale na żywo zapewniam, że odczucia są inne. Chórki nadrabiają niedociągnięcia Jona. Uważam, że zespół obecnie jest w kapitalnej formie z tego co widziałem i oglądając te filmiki z chęcią przeżyłbym to co Damned.

A co do słabszego wokalu Jona. Mam nadzieję, że to przejdzie. Na szczęście wersje albumowe są dla mnie super.
No właśnie, te chórki w telewizji brzmią tak debilnie słabo, że to ciężko pojąć. Przy tym, co BJ jest w stanie od czasu do czasu odj*bać nie byłbym w stu procentach przekonany, czy na żywca brzmi to lepiej, ale... no chyba musi.

Tak czy siak oboje się zgadzamy z tym, że wokal Bon Jovi, bez którego nie byłoby Bon Jovi (if you can fuckin' believe) jest zły. Nie mam mu tego za złe, bo przy tego typu karierze trudno jest tak grać latami bez sztucznych wspomagaczy, ale osobiście hajsu bym na to nie wydał. Nie takiego hajsu, jaki oni oczekują.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: teken020 »

patrzą przez pryzmat lat 80-90 to dzis jon jest karykaturą samego siebie. ale odcinając sie od przeszłości to i tak jest słaby. Jak bym dziś po raz pierwszy usłyszał bonjovi na żywo, nawet nie zwróciłbym na ten zespół uwagi, a jona jako wokaliste bym ocenił nijako. jakiś siwy dziadyg coś tam stęka. ani w tym poweru, ani wirtuozerii wokalnej, a i barwa głosu mdła. Wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie; czy jeśli ktoś inny nagrałby takie albumy jakie nagrał bj przez ostatnie 8 lat, to czy zwróciłbym na taką muzyke uwagę? ja na pewno nie. Fakt że obejrzałem do końca nowy teledysk, to tylko ze względu na semtyment do BJ. jeśli byłby to jakiś inny zespół, wyłączyłbym to po 5 sekundach i nigdy więcej nie klikał w odnośniki z nazwa takiego zespołu.
BJ istnieje tylko wyłącznie ze względu na swoją renomę. nowych fanów nie przybywa, a nawet jeśli przybywa, to ze względu na to ze starzy fanie odchodzą, przybytku nie widać. sprzedaż albumów dokładnie to potwierdza. od kilku lat sprzedaż na poziomie 2 - 3 mln. stała baza fanów który kupią wszystko pod szyldem bonjovi. niektórzy lubią lubią kupowac dany album dwa, a nawet 3 razy. jakieś japan relese, vinil i inne syfy które różnią się 1 piosenką, wszystko aby skroić maniaków z kasy.
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: madm »

teken020 pisze:patrzą przez pryzmat lat 80-90 to dzis jon jest karykaturą samego siebie.
Po co cofać się tak daleko? Wystarczy spojrzeć 6 lat do tyłu. Ciężko w to uwierzyć, że w 6 lat da się postarzeć o 30 lat.
It's my life!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Adrian »

teken020 pisze:Wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie; czy jeśli ktoś inny nagrałby takie albumy jakie nagrał bj przez ostatnie 8 lat, to czy zwróciłbym na taką muzyke uwagę? ja na pewno nie.
Ja tak. Na WAN były naleciałości m.in Florence &TMachines, Fun., Coldplay, D.Bowie, i Matchbox Twenty... każdy z tych zespołów/artystów jest w moim kręgu zainteresowań i przesłuchałem przynajmniej 1 album.
Zdecydowanie jest mi to bliższa płyta niż SWW gdzie możemy słyszeć muzykę podobną do Def Leppard, Whitesnake, Cinderella, Europe czy Skid Row.

Dlatego jakbym nie znał Bon Jovi i usłyszał Bon Jovi np z Knockout to od razu wziąłbym album na tapetę jak było np z Imagine Dragons.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Dand pisze:profesjonalne nagranie This House z 1 koncertu :
http://abcnews.go.com/GMA/video/bon-jov ... a-42794751
Podoba mi się to jak zaśpiewał drugą zwrotkę, a w szczególności fragment "standin' on the dirt" (1:58) - dobre :ok:

Pojawiło się też profesjonalne "Who Says" z Red Bank. Najlepsze wykonanie od kilku lat:
http://abcnews.go.com/Entertainment/vid ... e-42797081
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Frankie »

W Empiku można już zamawiać THINFS. Skusiłem się na wersję deluxe edition. Vinyl będzie u nich dostępny od 25 listopada.
http://www.empik.com/this-house-is-not- ... 1,muzyka-p
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: kikusia28 »

Frankie pisze:W Empiku można już zamawiać THINFS. Skusiłem się na wersję deluxe edition. Vinyl będzie u nich dostępny od 25 listopada.
http://www.empik.com/this-house-is-not- ... 1,muzyka-p

Dzięki za info! Zamówione. Nie pamiętam kiedy ostatni raz skusiłam się na wersję deluxe, no ale nie pamiętam też sytuacji, kiedy ostatni raz podobało mi się tyle piosenek na jednym albumie :))
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1587
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

kowal11 pisze:wydaje mi sie ze wy sami nie wierzycie w to co piszecie
Czy Ty doprawdy nie słyszysz, że w wersji studyjnej Jon robi "I'M COMING HOOOOOOO-OOOOOO-OOOOOO-OOOOME", a na żywo robi "..."?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Dand »

Frankie pisze:W Empiku można już zamawiać THINFS. Skusiłem się na wersję deluxe edition. Vinyl będzie u nich dostępny od 25 listopada.
http://www.empik.com/this-house-is-not- ... 1,muzyka-p
Tylko 15 utworów ? Słaby ten nasz deluxe. Niemcy maja 18, tyle co Japończycy.

Są też ceny tych nowych vinyli, These Days za 136,99zł
http://www.empik.com/these-days-bon-jov ... 6,muzyka-p

a Bounce za...79.99 zl.
http://www.empik.com/bounce-bon-jovi,p1 ... 5,muzyka-p

ok już widze o co chodzi, 5 płyt jest na 1 nośniku i jest tańsza a 6 jest na dwóch.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”