Mały off top :)

Forum serwisu Always - Bon Jovi Portal - http://www.bonjovi.pl

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

wiec prosze pokaż mi temat CMA :) jesli to zrobisz to przeprosze i nie bede sie czepial :) a jesli nie - to wiesz...
C'mon
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

SPOKOJ!

1. Prawda jest, ze nie zaczyna sie tematu, skoro bardzo podobny juz istnieje, mozna zaczac, jezeli ma sie cos w nim konkretnego do powiedzenia - w temacie zasadniczo innym, acz podobnym. To zalezy od sytuacji. Co z ego ze jest kilka tematów o tytule "Alec", skoro w kazdym jest cos innego... Tutaj podpada to pod nie nazywanie tematów odpowiednio.

2. Skoro moderator stwiedzil ze temat nalezy usunac (a nie np. przeniesc albo scalic) tzn. ze uwazal ze tak trzeba.

3. Kazdy czlowiek moze sie mylic! Jezeli moderator postapil zle, mozna sie wypoeidziec.

4. Dogadajcie sie, jezeli ktos popelnil blad, to niech to wyjani, spokojnie, bez "gowniarzy" itp, kto dziala dluzej na forum itd. TYlko kto co uwaza, kto cos innego, i podsumowanie.

Nie znam calej sytuacji.

Z tego co wiem to jovi utworzyl temat o "CMA" w dziale "Bon Jovi", ktory zostal usuniety, gdyz mial byc rzekomo w dziale "HAND Tour". Temat o "CMA" ze spokojem mogl byc w "Bon Jovi", gdyz CMA to nie jest koncert trasy i w sumie do niej sie nie zalicza. JEzeli reczywiscie tak bylo, to temat nie musial byc usuniety. Co wiecej, tematow nie trzeba zaraz usuwac, jezeli ktos cos zle zamiescil, temat sie przenosi, i pisze sie w nim, ze zamieszczony w zlym dziale, jezeli delikwent, znowu napisze temat w zlym dziale, to przesuwamy i dajemy mu PUNKT OSTRZEZENIA.

Druga kwestia, skoro byl juz temat o CMA to mozna albo scalic, albo usunac, albo wyslac PW o zmiane nazwy, jezeli nie skutkuje, temat usuwamy, a delikwentowi dajemy PUNKT OSTRZEZENIA.

Nie znam sporawy, tylko wyjasniam jak powinno byc, jezeli bylo tak jak opisalem.

Jezeli mod popelnil blad, to prosze to wyjasnic. Jezlei blad popelniony, przepraszamy, proste, i zakonczy z pewnoscia sprawe.
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2005, o 14:17 przez Bodzio, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Zawsze uparciuchu musisz postawić na swoim ;/

JEST JEDNA RADA: NIECH WSZYSCY MODERATORZY ROBIA TO SAMO! A NIE ZE JEDNEMU SIE CHCE I USUWA A W INNYM DZIALE NARASTA SMIECI! I BODZIO JAKO ADMIN POWINIENES TYM NADZOROWAC,A NIE KAZDY ROBI WEDLE UZNANIA :) TO MOJE ZDANIE. I ZAMIAST USUWAC-MOZNA ZWYCZAJNIE GO SCALIC :) WTEDY NIE BY?OBY PROBLEMÓW

BRAVO DLA ADMINA ZA OSTATNI POST :D STARSZEGO I WARTO POS?UCHAć:P
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2005, o 14:26 przez jovizna, łącznie zmieniany 1 raz.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie wiem jak inni, ale dla mnie bardzo ważne jest, żeby na forum użytkownicy żyli w zgodzie. Chyba wtedy dużo sympatyczniej się tu bytuje, prawda?! To samo tyczy się wywyższania z powodu starszego wieku od innych czy też dłuższego stażu na forum :P To chyba zbędne.
Acz możliwe, że uznacie, że się wtrącam...no, ale takie moje zdanie. I myślę, że nie tylko moje.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Bodzio pisze:
4. Dogadajcie sie, jezeli ktos popelnil blad, to niech to wyjani, spokojnie, bez "gowniarzy" itp, kto dziala dluzej na forum itd. TYlko kto co uwaza, kto cos innego, i podsumowanie.]
Określenie "gówniarskiej mnie" było ironiczną odpowiedzią na post Joviego, w którym zdawał się sugerować, że jestem młodsza, automatycznie więc błąd jest mój.

.
Z tego co wiem to jovi utworzyl temat o "CMA" w dziale "Bon Jovi", ktory zostal usuniety, gdyz mial byc rzekomo w dziale "HAND Tour". Temat o "CMA" ze spokojem mogl byc w "Bon Jovi", gdyz CMA to nie jest koncert trasy i w sumie do niej sie nie zalicza. JEzeli reczywiscie tak bylo, to temat nie musial byc usuniety.
Jovi utworzył temat o wsytępach BJ na żywo, poparty przykładem CMA - zarówno opinie na ten temat, jak i przykłady które te opinie uzasadniają, wyrażamy w istniejącym już od dawna temacie o występach BJ na żywo w dziale "Bon Jovi".
Druga kwestia, skoro byl juz temat o CMA to mozna albo scalic.
Fakt, mogłam scalić - tu mój błąd, przepraszam. Ale o ile byłoby mniej kłopotów, gdyby użytkownicy, zwłaszcza cieszący się już tak dużym stażem, jakim chwali się Jovi, zjechali kursorkiem trochę niżej i sprawdzili czy dany temat nie został już rozpoczęty?
Ja zrobiłabym to chociażby po to, żeby utrzeć upierdliwej moderatorce nosa :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 24 listopada 2005, o 14:31 przez olcat, łącznie zmieniany 1 raz.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Agato :) nikt tu się nie wywyższa z powodu starszego wieku czy też stażu na forum :)
ja tam jestem młodziutka i nic nie mówie ;)
tylko moze czasami niektórzy zachowują się tak jakby byli panami wszystkiego ;] i to jest własnie wkurzające :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

A niektórzy zachowują się, jakby regulamin ich nie dotyczył. I to jest wkurzające jeszcze bardziej, bo niedługo dzięki temu będziemy się przekopywali przez trzy strony tematów mówiących o tym samym.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

jovizna pisze:Agato :) nikt tu się nie wywyższa z powodu starszego wieku czy też stażu na forum :)

Mylisz się. Są osoby, które się wywyższają, inaczej nie poruszałabym tego problemu. Nie mówię, że Ty więc nie kieruję do Ciebie swych pretensji.
I w ogóle nie mam zamiaru wskazywać nikogo konkretnego. Raczej mówię ogólnikowo o tych, którzy się tak zachowują.
A naprawdę jest to bardziej niż wkurzające. Ile to już razy czytałam, że pewne osoby "są młode" albo "jak ja wchodziłem/łam tutaj to ty nie miałeś iluśtam lat". Poważne to?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

wypowiedz byla glownie o CMA, nie bylo o niczym innym - gdyby moderatorka moze widziala to CMA to moze by nie usunela posta, na forum nie było nic o CMA i taka jest prawda że mialas dzien usuwania i nastepnym razem moze najpierw lepiej sie zastanowic niż wciskac klawisz delete. Czasami postaralabys pogadac z uzytkownikiem a nie pokazywac jak to juz jovizna powiedziala ze jestes PANIA WSZYSTKIEGO! Przepraszam też za to że sugerowałem iż jestes młodsza ja mam 23 lata a TY? juz nic nie sugerujmy :)
Gdyby byl temat CMA to bym w nim napisal - skoro nie bylo - załozylem go :) a upierdliwa moderatorka pewnie usunela mimo iz nie zdała sobie sprawy z tego ze takiego tematu nie ma
C'mon
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Mogę to skwitować tylko w jeden sposób: :hahaha:

I, jak widać na powyższym przykładzie, wiek nie oznacza dojrzałości.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Proponuję koniec dyskusji bo do niczego ona nie prowadzi. Chyba tylko do kłótni.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

"jak ja wchodziłem/łam tutaj to ty nie miałeś iluśtam lat". Poważne to?
to akurat ja powiedziałam :D więc pretensje do mnie :P
Rzecz w tym że za bardzo sobie bierzecie wszystko do serducha :)
ja się mogę pośmiać ale to nic złego i nie wiem czemu sie tak oburzacie,.
a co do powyższego to skierowałam to zdanie do Twisted i napisalam ze zartuje i sadze ze ona uznala to za zart :) i jeśli czasami jest ten śmiech to może dlatego że niektórzy,niektóre z was zachowują się,sądząc po wypowiedziach jak stare maleńkie ;] ( i to też bez wskazywania)

Jovi- :zly: nie napisałam nigdy że pania wszystkiego jest olca!! wiec prosze nie przekrecaj!! i cisza juz na ten temat!! bo niedobrze mi się robi!
Jovi-CMA is over :P i nei pokazuj sie z jak najgorszej strony bo wcale taki zły i okropny nie jestes :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Zablokowany

Wróć do „Always - Bon Jovi Portal”