NIGDY NIE...

Wszystko co nie pasuje do pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

witektok pisze:Nie ma co się rozżalać ważne, że jest takie forum jak to i można sobie z innymi fanami pogadać nie to co w szkole tylko te techno,rap, hip hop i tak dalejj..
I co drugie wypowiedziane zdanie to "Ku**a, ale sie wczoraj naj***łem! Była laba, że ja pier****!". I za chwilę na cały korytarz puści techno z telefonu :P
To mnie w żołądku skręca :P

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy nie lubią szpinaku ;]
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

KondZik pisze:Nigdy nie byłem z blondynką :P ;]
Witaj w klubie :P

[ Dodano: 2011-08-03, 20:29 ]
misstwisted pisze:Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy nie lubią szpinaku ;]
Za dzieciaka nie lubiłem ale teraz uwielbiam !
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

Nigdy nie myślałem, że polubie Coldplay, ale przez pewną kobiete... ;)
Nigdy nie będe słuchał Linkin Park. :P

Kiedyś nawet w miare oceniałem Meteore, ale za reszte stanowczo dziękuje.
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:42 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
KondZik

Post autor: KondZik »

Dziwne ja mam zawsze okno otwarte a komarów brak. Bo mam niebiesko w pokoju? Nie wiem. Czasem bardziej mnie muchy denerwują. Nad ranem nie dają spać.
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:42 przez witektok, łącznie zmieniany 2 razy.
KondZik

Post autor: KondZik »

Hehe więc może mam lepsze położenie geograficzne :P
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:42 przez witektok, łącznie zmieniany 2 razy.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

witektok pisze:Tak wyszło jakoś :( , może za nudny jestem

[ Dodano: 2011-08-03, 15:53 ]
Nie ma co się rozżalać ważne, że jest takie forum jak to i można sobie z innymi fanami pogadać nie to co w szkole tylko te techno,rap, hip hop i tak dalejj..
Po pierwsze na pewno nie jesteś nudny ;) już inni mówili że fani BON JOVI są najlepsi na świecie więc nie mogą być nudni. A z Ciebie na pewno fajny facet ;p

A po drugie w szkole mam to samo techno impry... ;[ gdzie prawdziwa muzyka ;) tylko alkohol im w głowie i DANCE ! ale tu nie o tym. Nigdy nie grałam w butelkę... ale zamierzam kiedyś ;) :cfaniak:
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:42 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

witektok pisze:Dzięki za wyrozumiałość :D
Wiesz wracając jeszcze do szkoły to znaczna część osób nie interesuje się muzyką w stopniu takim by rozróżniać takie podstawowe pojęcia jak Zespół, trasa koncertowa, album, składanka fani itp...to naprawde denerwujące że w najbliższym otoczeniu na swoje ulubione tematy nie porozmawiasz tak jak to powiedziałaś tylko alkohol,impry, i opie... :x alanie im w głowie ;/ a reszta tylko WOW, Counter i inne pierdoły których nigdy nie ogarnę.
Muzyka ich interesuje tyle co no np. coś gra przy którym tańczą. Ja tego nie ogarniam po co słuchać kogoś kt na żywo wyje a nie śpiewa. Wiesz ale nawet poziom tych gwiazdek się zmienił w latach 80,90 był naprawdę dobry rock ale te popowe były sympatyczne "Elton John, George Michael, Bee Gees" Teraz mamy jakąś Rihanne która świeci tym co nie potrzeba w tabloidach, Gagę która choć ma głos szybko się wypali jak powiedział Ozzy Osbourne bo powoli robi się żałosna i ma za dużo pomysłów na minutę a za miesiąc już nie będzie miała ani jednego. I tak widać że jej kariera idzie ku crucify the dead ;D Ja cieszę się że odkryłam Bon Jovi(W tym Ryśka i Davida), Aerosmith(Steven i Joe), Alice Cooper, Queen(Freddy i Bryan) nie mówiąc o Slashu. Jestem z siebie dumna i niech ta chała którą puszczają rozgłośnie radiowe na zawsze zniknie! Ale ostra końcówka :cfaniak:
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:43 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

witektok pisze:Z takimi postami zdasz dłuższą prace pisemną z polaka na maksa :o
Jak ja tak mówię to znaczy, że tak będzie w 83.3% :cfaniak:
Myślisz ;D najdłuższa opowieść jaką napisałam miała 16 stron. Ale to było z 4 lata temu. Kiedyś pisałam rzeczowo teraz przez te cholern... romantyczne teksty trochę to przerzuciło się na to co piszę. ;D :cfaniak:
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
witektok

Post autor: witektok »

..
Ostatnio zmieniony 3 lipca 2013, o 07:43 przez witektok, łącznie zmieniany 1 raz.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

witektok pisze:To po tej wypowiedzi jestem już pewien że napiszesz polaka na 50 pkt :cfaniak:

Very kind of u! Mój pamiętnik to jedno wielkie opowiadanie haha ;]
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”