Aktor

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Oglądałam tylko jeden film z Jonem "Pucked" Fajne zagrał, ale film dosyć nudny...
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Lilit
It's My Life
It's My Life
Posty: 152
Rejestracja: 3 maja 2007, o 16:39
Lokalizacja: MC

Post autor: Lilit »

Na moim koncie takie filmy z Jonem: "Młode strzelby II", ale Jona jakoś moje oczy nie zauważyły :P , "Moonlight & Valentino", "The Leading Man", "U - 571", 'Pay It Forward", kilka odcinków "Ally McBeal" i kawałek "No Looking Back"
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

U - 571- za pierwszym razem bylam domordowana jak go ogladalam i zasnelam.jednak za drugim byl bardzo interesujacy ;)
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

W U-571 rola Jona jest mała (jak zwykle), ale ten film bardzo mi się podobał. Choc z historią jest trochę na opak, ale ja lubię wszelkie wojenne filmy, a o łodziach podwodnych to już w ogóle uwielbiam :))
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Hmmm w U-571 praktycznie Jona nie było widać, ale za to w Księzyc i Valentiono mi się podobał :) Wiem, że gdzieś na kasecie VHS mam "Nie patrz wstecz". Ostatnio także ściągnęłam se "Cry Wolf", "Homegrown" i "Vampires: Los Muertos". W tych dwóch pierwszych Jon zagrał dosyć fajnie, Vampires niestety nie przykuł mojej uwagi.

A z seriali to se ściągnęłam ten odcinek z 'Sex in big city' w którym grał Jon i dość fajnie tam zagrał :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Benia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 30 stycznia 2009, o 15:20
Lokalizacja: dolny śląsk

John-aktor?

Post autor: Benia »

Myślę,że na Johna miło się patrzy -w ogóle,ale o wielkim aktorstwie,czy aktorstwie jakimkolwiek,mimo mojej całej sympatii do Niego,nie można mówic.Aktorem jest Pacino,de Niro,Hopkins,a John jest wokalistą kapeli rockowej,który występuje w filmach!Lepiej robił,gdy nie występował,pisał lepsze piosenki!sorry,jeśli ktoś myśli inaczej,ale moje zdanie jest takie,że każdy powinien robic to na czym zię zna,a John zna się na muzyce!Kocham GO,ale z przymrużeniem oka patrzę na te jego starania w filmie!
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

na scenie lepiej się prezentuje niż w filmach- to fakt :)
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

ale ja jak widzę Jona na ekranie to niestety ale mam bardzo duże problemy z obiektywnym ocenianiem jego aktorskich zdolności :PPP
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Tak, chyba wiem, o czym mówicie.... Aktor wielki z niego pewnie nie jest, ale jak w jednym z filmów grał z pewną laską w scenie niemal łóżkowej, to jak mam patrząc na to powiedzieć, że mi się nie podobało? :comk2:
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
tropria
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 12 lutego 2009, o 08:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: tropria »

Ciężko jest mi być obiektywnym, ale po głębszych przemyśleniach nie lubię aktorstwa Jona...
Tak bardzo pragnę
Móc ci obiecać
?e będziesz dumna
Z mojego serca...
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Ciężko jest mi być obiektywnym, ale po głębszych przemyśleniach nie lubię aktorstwa Jona...
ale ja jak widzę Jona na ekranie to niestety ale mam bardzo duże problemy z obiektywnym ocenianiem jego aktorskich zdolności :PPP

może to przez to że Jona dużżża większość kojarzy głównie z Bon Jovi ze sceną itd. I ja też jak go zobaczyłam w jakiś filmie to mówię ''coś mi on tu nie pasuje'' Chyba jego odpowiednie miejsce to scena :D nie nadaje sie chłop do filmów :P
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

Moim zdaniem: z jednej strony to fajnie, że Jon próbuje 'Coś nowego', ale z drugiej to 'co za dużo to nie zdrowo'.
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Jovinka pisze:Moim zdaniem: z jednej strony to fajnie, że Jon próbuje 'Coś nowego', ale z drugiej to 'co za dużo to nie zdrowo'.

OOOO właśnie to jest to ale wiesz kasa zawsze sie na coś przyda :D
Awatar użytkownika
Jovinka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 583
Rejestracja: 9 marca 2008, o 18:10
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Jovinka »

no tak zawsze to 'parę groszy' do porfela lub na konto wleci :D
"Sa-su-ke, słyszałem że Ty jesteś homo"----> http://www.youtube.com/watch?v=Vz3gfDaPWAk
Benia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 30 stycznia 2009, o 15:20
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: Benia »

co do portfela John,a to nie tego on szuka w filmie,ale to już inna sprawa.Pamiętam,że kiedyś powiedział,że każdy koncert to sto tysięcy dolarów które trafia do jego kieszeni (dawno to powiedział !)napewno nie dla kasy gra w filmach bo nie jest aż taaaakim aktorem któremu by wiele płacili.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”