Zmiana Image

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

a propo podejscia do swoich idoli poprzez fanatyzm .... to ja tak miałem kiedys z Def Leppard i Van Halen .... i wydaje mi sie ze to jest kwestia czasu by zrozumieć ze kochamy te zaspoly za muzyke a nie za to kim są .... gdzies kiedys wyczytalem jak perkusista z Def Leppard pobił swoją żone i ....jakos mi to nie imponowalo :) za to zastanawia mnie jak on to robił wkoncu ma jedną ręke hehe, zaś to że uwielbialem Bon'a Scott'a z AC/DC tez nie znaczy ze chcialbym wypijac litry wódki dzien w dzien .... o Freddie'm z Queen nie wspominam bo jakos nie interesuje mnie ruch***ie wszystkiego co sie rusza a wokalista byl swietnym

wogóle najważniejsza jest muzyka a reszta to dodatek o którym mówią prezenterzy radiowi podczas przer miedzy piosenkami
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

DefLeppard pisze:i wydaje mi sie ze to jest kwestia czasu by zrozumieć ze kochamy te zaspoly za muzyke a nie za to kim są ....
święte słowa :) bo tak jest i za to je kochamy (a przynajmniej ja) i może mi się nie podobać, jak wygląda Jon (bo nie podoba mi się) ale i tak podziwiam ich za to, co zrobili dla muzyki :D
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

o Freddie'm z Queen nie wspominam bo jakos nie interesuje mnie ruch***ie wszystkiego co sie rusza a wokalista byl swietnym
Nie wiem czy Freddie r**** wszystko co się rusza, ale był najlepszym rockowym wokalistą w historii. Facet potrafił zaśpierwać arie operowe, a to coś znaczy. Z całym szacunkiem ale JBJ arii by nie zaśpiewał. :P Ale dość rozmywania tematu. :))

Nowy image zdaniem wielu moich znajomych nie zainteresowanych na codzień BJ jest gorszy od poprzedniego, bo jak twierdzą Jon wygląda starzej. Ja się nie wypowiadam, bo dla mnie ważne jest co będzie na kolejne płycie. ;)
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

...
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2014, o 04:41 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Pewnie ze Jon by potrafil. Wystarczy posluchac Santa Fe. Takiej skali jak przy tej piosence to jeszcze nigdy na plytach nie slyszalam. Dlatego ja kocham (piosenke).
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

Jovita pisze:
espena pisze:mój ch?opak np nie przepada za muzyką BJ,
espena, skąd ja to znam ;):P. Po dziś dzień się ze mnie ejszcze czasami "nabija" :)
ano mój tak samo :]
choć ostatnio powiedzia?, że niektóre
piosenki mu się ze mną kojarzą i
nie prze?ączy? by już radia :P
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Goska pisze:Pewnie ze Jon by potrafil. Wystarczy posluchac Santa Fe. Takiej skali jak przy tej piosence to jeszcze nigdy na plytach nie slyszalam. Dlatego ja kocham (piosenke).
Z całym szacunkiem ale nie. ;) ?e Jon dobrze porusza się po wysokich partiach (a raczej poruszał bo teraz jest z tym troche gorzej :)) ), takich jakich jest sporo w Santa Fe, to było wiadomo od zawsze. Ale opery to on by nie zaśpiewał, a zresztą niech śpiewa, jak mu wyjdzie to się zamkne raz na zawsze i tylko z tego będzie. :P
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

Tatar pisze:
Goska pisze:Pewnie ze Jon by potrafil. Wystarczy posluchac Santa Fe. Takiej skali jak przy tej piosence to jeszcze nigdy na plytach nie slyszalam. Dlatego ja kocham (piosenke).
Z całym szacunkiem ale nie. ;) ?e Jon dobrze porusza się po wysokich partiach (a raczej poruszał bo teraz jest z tym troche gorzej :)) ), takich jakich jest sporo w Santa Fe, to było wiadomo od zawsze. Ale opery to on by nie zaśpiewał, a zresztą niech śpiewa, jak mu wyjdzie to się zamkne raz na zawsze i tylko z tego będzie. :P


no mi tez sie tak wydaje Jon miał i w sumie nadal ma fajny charyzmatyczny glos ale nie nadaje sie on do opery :) (chociaz ...;) )

ale jest kilku wokalistow z rockowych kapel ktorzy by ciekawie brzmieli w operze :):)
Do You Wanna Get Rocked???????????
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

DefLeppard pisze:
Tatar pisze:
Goska pisze:Pewnie ze Jon by potrafil. Wystarczy posluchac Santa Fe. Takiej skali jak przy tej piosence to jeszcze nigdy na plytach nie slyszalam. Dlatego ja kocham (piosenke).
Z całym szacunkiem ale nie. ;) ?e Jon dobrze porusza się po wysokich partiach (a raczej poruszał bo teraz jest z tym troche gorzej :)) ), takich jakich jest sporo w Santa Fe, to było wiadomo od zawsze. Ale opery to on by nie zaśpiewał, a zresztą niech śpiewa, jak mu wyjdzie to się zamkne raz na zawsze i tylko z tego będzie. :P


no mi tez sie tak wydaje Jon miał i w sumie nadal ma fajny charyzmatyczny glos ale nie nadaje sie on do opery :) (chociaz ...;) )

ale jest kilku wokalistow z rockowych kapel ktorzy by ciekawie brzmieli w operze :):)
napewno nie Jon :], choć mnie się zawsze
jego g?os podoba?.
tak sobie myślę, że może koleś z White Snake
by da? radę?
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

moze sie myle ale mi by pasował Joey z EUROPE :)
Do You Wanna Get Rocked???????????
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

też powinien być w porządku :)
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Jona w operze to tak jakby sobie wyobrazić jego śpiewającego hip-hop lub rap :D Do śpiewania arii, to sie nadają raczej osoby, który mają przynajmniej 2 oktawy głosu (albo 1 i maja kapitalny), a z tego co wiem Jon ma 1 oktawe i teraz nie "kapitalną". Może to śmieszne, ale nadawałby sie Mika, słyszałam go kilka razy w akcji na żywo i chłopak ma rzeczywiśnie niesamowity głos (4 oktawy) ;]
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
DefLeppard
It's My Life
It's My Life
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2008, o 17:01
Lokalizacja: Pawłowice

Post autor: DefLeppard »

magda01614 pisze:Jona w operze to tak jakby sobie wyobrazić jego śpiewającego hip-hop lub rap :D Do śpiewania arii, to sie nadają raczej osoby, który mają przynajmniej 2 oktawy głosu (albo 1 i maja kapitalny), a z tego co wiem Jon ma 1 oktawe i teraz nie "kapitalną". Może to śmieszne, ale nadawałby sie Mika, słyszałam go kilka razy w akcji na żywo i chłopak ma rzeczywiśnie niesamowity głos (4 oktawy) ;]

no Mika ma niesamowity głoś, gdzies wyczytałem ze May zaproponowal mu wspolne granie ale Mika powiedział ze Twórczość Queen nie bardzo go intersesuje, a szkoda ciekawie by to brzmiało
Do You Wanna Get Rocked???????????
Awatar użytkownika
Anka29
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 281
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 08:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Anka29 »

magda01614 pisze:Jona w operze to tak jakby sobie wyobrazić jego śpiewającego hip-hop lub rap
Jeszcze niedawno nie mogłabym sobie wyobrazic Jona śpiewającego country... ;)
A wracając do tematu :P : Jonowe włosy są takie sobie, ogólnie lepiej wygląda teraz niż w tych blondach platynowych. Choc oczywiście jakby sobie zapuścił takie kudły, jakie miał w latach 94-95 to ja bym nic przeciwko nie miała....
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Jeszcze niedawno nie mogłabym sobie wyobrazic Jona śpiewającego country...

wanted dead or alive, Someday I'll be saturday night cala plyta Blaze of glory-nie czujesz tam nuty(albo nawet paru nut) country? Bon Jovi wg mnie juz wczesniej krążyli wokol country ... tylko ze wtedy im to lepiej wychodzilo:)
Choc oczywiście jakby sobie zapuścił takie kudły, jakie miał w latach 94-95 to ja bym nic przeciwko nie miała....
Najlepiej w tym wieku , miec fryz taki jak ma Jon teraz. Ludzie on ma kolo 50 lat i jest rok 2008 wiec nie spodziewajcie sie cudow ze zalozy rzeczy z ery New Jersey.Taki wizerunek jest teraz najlepszy , moze bez tych koszulek country na ramiączka :)
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jon Bon Jovi”