JBJ inaczej ;]

Tutaj rozmawiamy o frontmanie zespołu Jonie Bon Jovi.

Moderator: Mod's Team

Czy Jon Bon Jovi jest ostatnio przesadnie sztuczny pod względem wyglądu?

To ba...
3
30%
A niech i się nawet kupą smaruje... mnie to zwisa...
6
60%
NIE! i odczepcie się wreszcie od Jonusia...
1
10%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
skrzatka
It's My Life
It's My Life
Posty: 114
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, o 10:20
Lokalizacja: chwilowo z nikąd :P
Kontakt:

Post autor: skrzatka »

tiaaa solidarność jajników :P
Ktoś wbił w ziemię moje nogi
Ktoś mi zamknął własne drogi
Świat nie rozumie, że je iść muszę
W miejscu szybko się udusze...
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Drogie dwie nowe użytkowniczki - możecie pisać coś konstruktywnego? Od tej wazeliny to już sie rzygać chce. Te wszystkie ochy i achy możecie se przez gadulec przekazywać :/
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

sdms pisze: Nie porównuj JBJ do TH... TH ma po prostu taki wizerunek sceniczny, a Jon stara z siebie zrobić kogoś kim nie jest...
kompletnie sie z tym nie zgadzam. Jon wlasnie taki jest, makijaz, ciuszki - i to wlasnie caly JB - taka ciotka troche i tyle. Na co dzien raczej sie tak nie tapetuje, ale tak naprawde to mnie wali co on sobie na twarz wrzuca. A nawet jesli przed kolacja z zona rowniez leci do lazienki po puderek - tez mnie to wali. Dla mnie przede wszystkim ma spiewac i juz.

Kiss, King Diamond, Alice Cooper - stere dziady a sie maluja. Smieszne? Pewnie, moje kumpele jak zobaczyly K. Diamonda to pekaly ze smiechu. Slipknot - ohyda i dziecinada, Lordi - calkiem zabawne potworki - jest cala masa wykonawcow w rozny sposob wykorzystujacych pewne srodki wyrazu jakimi sa przebrania, maski i makijaze. A ze Jon robi to tak jak robi? Prosze bardzo, wali mnie to dopoki nie udlawi sie na scenie sypiacym sie z twarzy kilogramem pudru.


P.S. - temat dla rozhisteryzowanych nastolatek.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Rattie pisze:Drogie dwie nowe użytkowniczki - możecie pisać coś konstruktywnego? Od tej wazeliny to już sie rzygać chce. Te wszystkie ochy i achy możecie se przez gadulec przekazywać :/
hmm...my Ci nie mówimy,że jak coś piszesz na forum żebyś to komuś na gadu napisał...wiec jesli można..nie rób nam takich uwag..bo po to forum chyba jest...zeby się móc wypowiadac..czyż nie?
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Ależ oczywiście, że można się wypowiadać, ale zdaje się że na temat (co nawet ja ostatnio robię). A jak chcecie sobie takie duperele pisać to załóżcie sobie temat 'z wazelinką czy bez' i tam se będziecie mogły jechać do woli
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Nie zebym sie czepial, ale ile postow w tym temacie jest tak naprawde z nim zgodnych ?

SD rob podsumowanie i zamykamy ten burdel :)
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

sobol_77 pisze:
kompletnie sie z tym nie zgadzam. Jon wlasnie taki jest, makijaz, ciuszki - i to wlasnie caly JB - taka ciotka troche i tyle. Na co dzien raczej sie tak nie tapetuje, ale tak naprawde to mnie wali co on sobie na twarz wrzuca. A nawet jesli przed kolacja z zona rowniez leci do lazienki po puderek - tez mnie to wali. Dla mnie przede wszystkim ma spiewac i juz.

Kiss, King Diamond, Alice Cooper - stere dziady a sie maluja. Smieszne? Pewnie, moje kumpele jak zobaczyly K. Diamonda to pekaly ze smiechu. Slipknot - ohyda i dziecinada, Lordi - calkiem zabawne potworki - jest cala masa wykonawcow w rozny sposob wykorzystujacych pewne srodki wyrazu jakimi sa przebrania, maski i makijaze. A ze Jon robi to tak jak robi? Prosze bardzo, wali mnie to dopoki nie udlawi sie na scenie sypiacym sie z twarzy kilogramem pudru.


P.S. - temat dla rozhisteryzowanych nastolatek.
Ogólnie sporo racji, ale porównywanie 'mejkapów' Jona i Coopera, Kiss i Dimonda jest cienki. Dlaczego? Ano dlatego, że Jon maluje ryja żeby się odmłodzić, podczas gdy makijaże w/w raczej nie nadawały się do użytku codziennego ;)
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Hehe, wiem, ze to porownanie na wyrost - ale o to mi chodzilo - kazdy korzysta z dobrodziejstw pani kosmetyczki jak potrafi najlepiej :D :D :D .
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
sdms
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwietnia 2006, o 21:40
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: sdms »

sobol_77 pisze:
sdms pisze: Nie porównuj JBJ do TH... TH ma po prostu taki wizerunek sceniczny, a Jon stara z siebie zrobić kogoś kim nie jest...
kompletnie sie z tym nie zgadzam. Jon wlasnie taki jest, makijaz, ciuszki - i to wlasnie caly JB - taka ciotka troche i tyle. Na co dzien raczej sie tak nie tapetuje, ale tak naprawde to mnie wali co on sobie na twarz wrzuca. A nawet jesli przed kolacja z zona rowniez leci do lazienki po puderek - tez mnie to wali. Dla mnie przede wszystkim ma spiewac i juz.

Kiss, King Diamond, Alice Cooper - stere dziady a sie maluja. Smieszne? Pewnie, moje kumpele jak zobaczyly K. Diamonda to pekaly ze smiechu. Slipknot - ohyda i dziecinada, Lordi - calkiem zabawne potworki - jest cala masa wykonawcow w rozny sposob wykorzystujacych pewne srodki wyrazu jakimi sa przebrania, maski i makijaze. A ze Jon robi to tak jak robi? Prosze bardzo, wali mnie to dopoki nie udlawi sie na scenie sypiacym sie z twarzy kilogramem pudru.


P.S. - temat dla rozhisteryzowanych nastolatek.
Mógłbym tu teraz podpisać się pod postem Szczurka, ale dodam coś od siebie...

Nie wiem, czy nie zauważyliście, ale ten temat nie dotyczy tego, że Jon w ogóle się maluje, ale tego, że robi z siebie niewiadomo jakiego nastolatka... No bez przesady... Facet ma 44 lata, a próbuje udawać 20latka... Dlatego tu nie ma porównania między nim, a TH, Kiss itp... Bo co innego jest robienie makijażu tylko na scenę, a co innego jest tworzenie sztucznego wizerunku nastolatka przez starego pryka...
Dumny ciemnogrodzianin :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Wiem, ze porownanie bylo mocno naciagane - ale po prostu smieszy mnie ten temat. A zdania na temat korzystania z dobrodziejstw pani kosmetyczki nie zmienie :D .
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

proponuje,aby zakończyć ten oto "spór" w zgodzie ;)
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Rattie pisze:A to i ja się dopiszę:)

Dba o siebie.... już bez przesady, ja też dbam o siebie, ale to nie oznacza, że biegam codziennie do dentysty wybielać ząbki oraz umawiam się na przyszłość ze znajomymi chirurgami na robienie liftingów. I nawet nie chciałbym wyglądać w tym wieku jak on, bo troche bym się głupio czuł, że oglądaja się za mną 'gorące 14-ki'....

A wiecie co mnie szczególnie śmieszy w takich 'obronnych' wypowiedziach jak zamieszczona powyżej? Ano to, ze aby bronić Jona pojawiło się porównanie do 'przerażającego' Ryśka, a jestem na 1000000% pewny, że gdyby ten temat się tyczył Richiego to autorka w/w wypowiedzi by na jego temat złego słowa nie napisała.
A skad Ty wiesz, ze on lata codziennie do dentysty i umawia sie z chirurgami na jakies zabiegi?? Przestan, bo piszesz totalne bzdury.
Co do Richiego... Uwierz, ze bym go nie bronila. Poza tym wszyscy jezdza po Jonie, a nie po Richim. Wkurza mnie to i tyle. Nie znacie go i nie wiecie co tak naprawde robi. A poza tym to jest tylko i wylacznie jego sprawa. Acha! I bardzo dobrze wiem, ze Jon nie jest idealem, jest po prostu zwyklym czlowiekiem. I nie uwazam, ze wszystko co robi jest sluszne i swiete.

Sd:
Tobie chyba naprawde sie nudzi...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Nie twój interes...
heh Twoim interesem tez nie jest to czy jon robi sobei make up czy tez nie ;] i grzeczniej prosze
ale wystarczy się przejść po Krakowie w okolicach 22
nie mieszkam w krakowie wiec nie wiem co tam sie dzieje o 22 ;]
poza tym chodze spac zaraz po bajce

sobol...starszego i warto posluchac :P w koncu jais madry post.

i do tych co ciagle uwazaja ze jon robi z siebie nastolatka...
gadacie normalnie tak jakbyscie go co dzien spotykali w pobliskim warzywniaku robiacego zakupy ;]

i te piszczace 14-latki.... gdzie one sa???? bo ja ich jeszcze nie widzialam... przedzial wiekowy fanek bj widzianych na koncercie szacuje na 19- 60 :P
w tych czasach 14 latki maja lepsze zajecia ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

A skad Ty wiesz, ze on lata codziennie do dentysty i umawia sie z chirurgami na jakies zabiegi?? Przestan, bo piszesz totalne bzdury.
A skąd wiesz, że on tego NIE robi? ;P
A poza tym to jest tylko i wylacznie jego sprawa.
Skoro tak to nie powinno się też dyskutować o fryzurach, spodniach, teledyskach, tekstach i czymkolwiek innym bo to jego/ich sprawa.
Faaajnie... zachwycać to się można, ale złego słowa powiedziec już nie
Acha! I bardzo dobrze wiem, ze Jon nie jest idealem, jest po prostu zwyklym czlowiekiem. I nie uwazam, ze wszystko co robi jest sluszne i swiete.
To czemu było 'Ty nie będziesz wyglądał jak Jon' itp. teksty (już nie koniecznie Twojego autorstwa..... zresztą ten tekst nie był skierowany tylko do Ciebie)??
i do tych co ciagle uwazaja ze jon robi z siebie nastolatka...
gadacie normalnie tak jakbyscie go co dzien spotykali w pobliskim warzywniaku robiacego zakupy
a nie można już skomentowac tego co się widzi, tylko trzeba daną osobę znac osobiście tysiąc lat?
i te piszczace 14-latki.... gdzie one sa?
W domu piszczą do plakatu z Jonem bo mamusia z tatusiem nie chcą puscić na koncert :]
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Ankag
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 274
Rejestracja: 23 września 2005, o 14:30
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Ankag »

Rattie pisze:Jon maluje ryja żeby się odmłodzić
Nie czepiam się tej wypowiedzi, tylko tego "ryja" zamieniłabym na "twarz" to taka ogólna uwaga, aczkolwiek nie chcę tu wszczynać jakiejś kłótni :D
?eby było na temat: niech się maluje skoro sprawia mu to przyjemmność. Wygląda młodziej i moze dobrze sie z tym czuje - mnie nic do tego, kosmetyków mi nie podbiera, wiec nie mam o co robić szumu. Najważniejsze, ze śpiewa tak jak śpiewa i oby śpiewał tak dalej.
Zablokowany

Wróć do „Jon Bon Jovi”