Największy Hejter Forum! - Głosowanie ;)

Wszystkie sprawy dotyczące fanów nie pasujące do innych kategorii.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Dobrze że mnie na tej liście nie było. Ciekawe jak by mnie Adrian skomentował :D Dobra wolę nie wiedzieć, chociaż w sumie ja nie narzekam tak bardzo jak Ci nominowani :whoeva: Ale w sumie forum jest także czasami po to żeby sobie pomarudzić :P A propos to mój 100 post!!!!!!!!!!!!!
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Wiem,że to wszystko ma być w formie żartu ale...

...jak dla mnie taki żart powinien mieć jednak choć pewne zaczepienie z rzeczywistością. Natomiast jesli by spojrzeć na definicje słowa "hejter", to wychodzi coś takiego:

- Hejter - internauta czerpiący niewysłowioną przyjemność z mieszania kogoś z gównem. Gatunek blisko spokrewniony z trollem, choć celem hejtera jest raczej przelanie na ekran swoich frustracji niż wywoływanie flame'a.

- Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.

- Anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć.

Tak patrze na nominowanych...może jedynie student w jakimś sensie pod to podchodzi, bo on wchodzi tu tylko by walnąć pocisk i odchodzi. Pozostali natomiast to po prostu osoby, ktorym na tyle mocno zależy na dobrej muzyce, zależy na zespole,że wytykają pewne blędy, najczęściej z niemałą wiedzą merytoryczną, Dlatego głupie będzie jak tacy userzy jak Sobol, Scrooge czy Bartek dostaną tytuł hejtera w sytuacji gdzie patrząc na stopień zainteresowania,wiedzy o zespole, stażu czy zaliczone koncerty to jedni z najwartościowszych fanów zespołu.
Adrian to w ogóle jakieś pomylenie słowa hejter,że siebie wpisałeś do kandydatów. No chyba,że jestes na tyle narcyzem,że niewyobrażasz sobie konkursu bez swojego udzialu ;p

...no ale dobra, traktujmy to w katagoriach dowcipu i rozrywki.

Skoro już sie w to bawicie to proponuje nagrode od bonjovi.pl w postaci zdjęcia Jona i nożyczek w celu radosnego pocięcia i wyładowania frustracji ;p
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Największy Hejter Forum! - Głosowanie ;)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Jest taka zasada, że jak się kogoś wstawia (lub nomen omen wystawia) do składu to nominowany powinien dowiedzieć się tego od pomysło(?)dawcy a nie z mediów...
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2013, o 18:39 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 3 razy.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dand pisze:Skoro już sie w to bawicie to proponuje nagrode od bonjovi.pl w postaci zdjęcia Jona i nożyczek w celu radosnego pocięcia i wyładowania frustracji ;p
Ja proponuje fote Jona w formie tarczy DARTS i rzutki. Jak wygram obiecuję filmik jak napierniczam w ryj Jona!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Adrian pisze:
Tomkier - uważa, że obecnie głos Jona nadaje się tylko do nowych utworów. Uważa nowe piosenki za nieskomplikowane. W klubie sobie Jon radzie, ale Tomkier czuje koncertową porażkę w powietrzu w Gdańsku. Uważa, ze Jon trzyma zespół w łańcuchach na scenę i powinien je poluzować.
Hej Adryjan! Ten Tomkier ma podobny nick do mojego :) No i zgadza się ze mną, że głos Jona z charakterystyczną "nosówką" nie nadaje się do starych hiciorów :) Podczas koncertu w śniegach ameryki zauważyłem też zimowe łańcuchy :)
Nie zgadzam się tylko z "Tomkierem", że koncert w Gdańsku będzie "porażką" ! Tylko Adryjan mógłby cos takiego napisać! ;)

Adrian - mam nadzieję, że się nie obrazisz za mój komentarz?

[ Dodano: 2013-02-18, 18:21 ]
Adrian pisze: bartekbb23 - szlag go trafia, że front men spalił sobie głos fajkami
O tu się zgadzam w 100% Zmarnować głos Front Mana Jana mógł tylko Marlboro Man.
W usa powinni komiks o tym narysować ;)
sobol_77 pisze:Działa !! Proponuję zmianę nazwy zespołu na Jon Bon Jovi and the Others :p
Ja bym ich nazwał The Wild Ones :D (dla niezorientowanych - piję do starych czasów)
ostatnio są tacy żywiołowi, ruch w bok i do przodu i znowu w bok, a do tego gibanie gitarą, yeaah, czad ;) , ale jeszcze mnie ktoś posądzi o hejterowanie
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

bartekbb23 pisze:
Dand pisze:Skoro już sie w to bawicie to proponuje nagrode od bonjovi.pl w postaci zdjęcia Jona i nożyczek w celu radosnego pocięcia i wyładowania frustracji ;p
Ja proponuje fote Jona w formie tarczy DARTS i rzutki. Jak wygram obiecuję filmik jak napierniczam w ryj Jona!

Królowa darts'a jest tylko jedna rzucająca co do okrąglutkiego zera. :cfaniak:
Ale jeśli chodzi o tarczę z postacią Jon'a, ja raczej celowałabym w penisa ;]
usunięty użytkownik 4858

Re: Największy Hejter Forum! - Głosowanie ;)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ech, a te kobiety tylko o jednym... :whoeva: zdjęcie Jona i zdjęcie Jona...
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

A o czym innym mają myśleć fanki BJ? :lol:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

o życiu, miłości, przyjaźni, Bogu, polityce, historii, sztuce, rodzeniu i umieraniu, rodzicach, dzieciach itd itp, jest tyle tematów... Nawet teksty Jona mogą skłaniać do refleksji...
A jako, że powyższe zdania wypadły dość poważnie to dodam półżartem, że chciałbym, żeby do BJ dołączyła jakaś fajna muzyczka, może gitarzystka w miejsce Bobbiego, wtedy powieszę sobie jej plakat (no może prędzej zrobię magnesik na lodówkę) i przestanę myśleć o rzeczach poważnych :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Tomker pisze: A jako, że powyższe zdania wypadły dość poważnie to dodam półżartem, że chciałbym, żeby do BJ dołączyła jakaś fajna muzyczka, może gitarzystka w miejsce Bobbiego, wtedy powieszę sobie jej plakat (no może prędzej zrobię magnesik na lodówkę) i przestanę myśleć o rzeczach poważnych :D
Proponuję Jennifer Batten :D z tym, że obawiam się, iż wtedy to Sambora musiałby zająć miejsce Boba - kto kojarzy tą Panią ten wie o czym mówię ;) w skrócie kobieca wersje Eddiego Van Halena :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

hehe, może to by zmusiło Ryśka do szybszego szarpania strun...

P.S. Jednak jak dla mnie kandydatka powinna być młodsza :) Czekam na dalsze propozycje... :D
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Skoro młodsza, to może Orianthi Panagaris. :D Zasłynęła z tego, że miała grać z Jacksonem podczas jego trasy "This is it". Warto wspomnieć, że współpracowała nie tylko z nim, na koncie ma także współpracę z Stevem Vai, Carlosem Santaną, Prince'em, Alice'em Cooperem i Adamem Lambertem.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Hmm... Przyznaję, że nie znam, jak znajdę chwilę to oblukam w necie czy się nada i jeśli tak to wyślę jej propozycję zastąpienia Bobbiego, trzeba działać szybko, bo 19 czerwca tuż, tuż... ;)

[ Dodano: 2013-02-20, 23:42 ]
Hmm... Orianthi ze Stevem:
https://www.youtube.com/watch?v=G7b-_YcACuQ

vs.

Jennifer Batten
https://www.youtube.com/watch?v=Wtgep4rChFc

a może Ruyter Suys przeszła by z piekła na dobrą stronę mocy...:
https://www.youtube.com/watch?v=LlzmcwhKjp8

vs.

Miki Sugimoto
https://www.youtube.com/watch?v=OlHTkMEJgY0

mogliby też wozić z sobą kogoś kto nie umie śpiewać ani grać za to fajnie prezentuje się na scenie :
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2013, o 21:41 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
EVENo

Post autor: EVENo »

Czy można oddać mniej niż trzy głosy?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Czy można oddać mniej niż trzy głosy?
Tak. Już się pojawiały głosy gdzie było mniej osób niż 3 ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Fanforum”