Covery BJ

Piszesz piosenki, rysujesz? Pokaż się!

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
koala555
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 310
Rejestracja: 3 czerwca 2013, o 07:01
Lokalizacja: Poznań

Post autor: koala555 »

To ja mogę być od naświetlenia, jestem mała, ale powinnam sobie poradzić :D poświecę na każdego komórką i będzie ładnie widać :lol:
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Damned pisze:Wspaniale Monjovi! Jak zawsze sprawnie się organizujemy, sukces trasy murowany
Jak nie dla zespołu, to fani wpadną na koncerty dla Ciebie
ok ! mam nadzieję, że chociaż w zamian dostanę członkostwo w backstage za free no i ''first row'' :D tylko od strony gitarzysty, bo jak te staniki będę rzucała... a Din niepełnoletni, prokurator mnie może ścigać potem.. :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

monjovi pisze:
Damned pisze:Wspaniale Monjovi! Jak zawsze sprawnie się organizujemy, sukces trasy murowany
Jak nie dla zespołu, to fani wpadną na koncerty dla Ciebie
ok ! mam nadzieję, że chociaż w zamian dostanę członkostwo w backstage za free no i ''first row'' :D tylko od strony gitarzysty, bo jak te staniki będę rzucała... a Din niepełnoletni, prokurator mnie może ścigać potem.. :D
Członkostwo w Backstage i First row, to mało powiedziane. Dostaniesz Backstage All Access i honorowe miejsce w Tour Busie, w którym sama sobie wybierzesz miejsce, a do wyboru masz np. miejsca obok takich znamienitości jak prezes1 czy Tomker ;)
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Damned pisze:
monjovi pisze:
Damned pisze:Wspaniale Monjovi! Jak zawsze sprawnie się organizujemy, sukces trasy murowany
Jak nie dla zespołu, to fani wpadną na koncerty dla Ciebie
ok ! mam nadzieję, że chociaż w zamian dostanę członkostwo w backstage za free no i ''first row'' :D tylko od strony gitarzysty, bo jak te staniki będę rzucała... a Din niepełnoletni, prokurator mnie może ścigać potem.. :D
Członkostwo w Backstage i First row, to mało powiedziane. Dostaniesz Backstage All Access i honorowe miejsce w Tour Busie, w którym sama sobie wybierzesz miejsce, a do wyboru masz np. miejsca obok takich znamienitości jak prezes1 czy Tomker ;)
Jaki skromny, o sobie 'zapomniał'... :whoeva: :PPP
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Damned pisze:
monjovi pisze:
Damned pisze:Wspaniale Monjovi! Jak zawsze sprawnie się organizujemy, sukces trasy murowany
Jak nie dla zespołu, to fani wpadną na koncerty dla Ciebie
ok ! mam nadzieję, że chociaż w zamian dostanę członkostwo w backstage za free no i ''first row'' :D tylko od strony gitarzysty, bo jak te staniki będę rzucała... a Din niepełnoletni, prokurator mnie może ścigać potem.. :D
Członkostwo w Backstage i First row, to mało powiedziane. Dostaniesz Backstage All Access i honorowe miejsce w Tour Busie, w którym sama sobie wybierzesz miejsce, a do wyboru masz np. miejsca obok takich znamienitości jak prezes1 czy Tomker ;)
hehe, to cudownie :D a mam nadzieje, ze jakiś mały supporcik bedziecie mieli, np. jakieś BJ, mysle że by się zgodzili bez problemu :D zarezerwuje sobie miejsce na końcu busa, tam 4 miejsca są, to akurat się wszelkie znamienitości zmieszczą ;)

Yana Damned bedzie kierowcą chyba ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

monjovi pisze:
Damned pisze:
monjovi pisze: ok ! mam nadzieję, że chociaż w zamian dostanę członkostwo w backstage za free no i ''first row'' :D tylko od strony gitarzysty, bo jak te staniki będę rzucała... a Din niepełnoletni, prokurator mnie może ścigać potem.. :D
Członkostwo w Backstage i First row, to mało powiedziane. Dostaniesz Backstage All Access i honorowe miejsce w Tour Busie, w którym sama sobie wybierzesz miejsce, a do wyboru masz np. miejsca obok takich znamienitości jak prezes1 czy Tomker ;)
hehe, to cudownie :D a mam nadzieje, ze jakiś mały supporcik bedziecie mieli, np. jakieś BJ, mysle że by się zgodzili bez problemu :D zarezerwuje sobie miejsce na końcu busa, tam 4 miejsca są, to akurat się wszelkie znamienitości zmieszczą ;)

Yana Damned bedzie kierowcą chyba ;)
Monjovi, wszystko ogarniemy. Support, busa, kierowcę... Ja nim oczywiście nie będę... Nie mógłbym przecież siedzieć w busie za daleko od Ciebie i Yany ;)

PS. Maestro Mr. Bluesman, sorry za offtop. Do planowania trasy przydałby się oddzielny temat ;)
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

M.J. pisze:
fmk. pisze:Ja chcę robić za Bobbiego!
Cholera, ta fucha miała być moja!
Czy ktoś z tutaj zebranych ma coś przeciwko dwóm Bobkom w nowym zespole? Nie? Zatem problem z głowy!
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Jeszcze Alec potrzebny :D
Bobki moga sie wymieniac :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

mr.bluesman pisze:Nie jest to twórczość, a tylko odgrywanie dźwięków i wiem - nie jest perfekcyjnie, ale powiedzmy, że nie byłem w formie

Runaway
http://www.youtube.com/watch?v=xxOuCjiPUf0

Dry County
http://www.youtube.com/watch?v=b8SOYXxfscg

Enjoy!
Szacunek !! !!

Na czym nagrywasz?
KondZik

Post autor: KondZik »

Właśnie miałem zapytać jakie masz wiosło mr. bluesman i na czym nagrywasz, bo zamierzam zainwestować w jakiś rejestrator dźwięku. :P :))
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Din_Winter pisze:Jeszcze Alec potrzebny :D
Bobki moga sie wymieniac :D
Z racji tego, że jestem basistą - powinienem się zgłosić, ale obawiam się, że zbyt rzadko myle się na scenie i za mało ćpam żeby robić za Alec'a :P :D
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
mr.bluesman
It's My Life
It's My Life
Posty: 133
Rejestracja: 27 listopada 2012, o 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mr.bluesman »

ROCKSTAR, KondZik, moje studio nagraniowe wygląda tak:
Strat + POD HD + Audacity

Czasami mam pewne problemy z Audacity, bo przy nagrywaniu wielu ścieżek, ścieżki się po prostu rozjeżdzają i całość się ze sobą nie zgrywa, jest bardzo nierówno. Nie wiem dokładnie od czego to zależy... no chyba, że to ja gram aż tak nie w tempie ;)

Przy okazji witam i pozdrawiam Pana ROCKSTARa :)
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Sam próbowałem to kiedyś rozgryźć. Zainstalowałem sterowniki ASIO4ALL, nie mam pojęcia do czego służą, ale od tego czasu nie rozjeżdża mi się nic.
What a beautiful mess..
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Największym mankamentem domowych studio nagraniowych i interfejsów audio jest to, że sterowniki często robią psikusa i można grać idealnie równo, a przy rejestrowaniu występują opóźnienia. Ja miałem problemy z ASIO4ALL, jednak teraz wszystko trybi tak jak powinno :)

Kochani, wpadłem tak w ogóle na pewien pomysł, ale nie wiem czy to wypali.
Skoro w naszym gronie jest tylu muzyków, którzy ogarniają rejestrowanie, to może zaczniemy wspólnie coś nagrywać przez internet? Wystarczy znaleźć w internecie bębny do poszczególnych kawałków bon jovi, lub nie tylko bon jovi, a następnie dogrywać swoje partie i w pliku "wave" przesyłać dalej :)

W razie problemów ze znalezieniem plików z podkładem perkusyjnym można poszukać na forum perkusisty, a jesli to zawiedzie - z tabulatur do np Guitar Pro 5 wytnie się partie perkusji i można grać :)

Mogłoby wyjść z tego coś naprawdę fajnego :))
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
KondZik

Post autor: KondZik »

Polecam http://www.guitarbackingtrack.com/ tam jest podkład również na naszego "Bon Joviego" :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość fanów”