Najbliższe Śląskie Zloty Fanów Bon Jovi

Tutaj można zmieszczać informacje o zlotach oraz zapisywać się.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Dostałam przed paroma minutami cynk, że na zlocie pojawi sie Ania vel. Wesolutka z Tarnowskich Gór.... :lol:

W kazdym badź razie powitamy każda nowa osóbke barrrrrrrdzo cieplutko :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Bon Joviatko pisze:Mnie raczej nie będzie...
Nie gadaj głupot, widzimy się jutro o 13 :>

No i miło będzie powitać na zlocie nową osobę. Zresztą, nie jedną... ;)

[ Dodano: 2005-12-03, 21:01 ]
Dzięki wszystkim za wspaniały zlot, za dużo śmiechu i zabawy. Za uczestnictwo w przygotowanym przeze mnie konkursie ;) Specjalne podziękowania kieruję do dwójki nowicjuszy za odwagę, aby się pojawić ;)

Mam nadzieję, że na Sylwestra spotkamy się znów w jak najszerszym gronie. Następny po sylwestrowym zlot to okolice ferii zimowych.

No a Dorota pisz raport :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ricky Skywalker pisze:No a Dorota pisz raport :D
A mówiłam - nie poganiać :P Zresztą, pisanie raportu tak czy siak in progress :D

I również dzięki wielkie wszystkim za to, że się zjawli, bo zdążyłam się już od ostatniego spotkania bardzo stęsknić ;) Of course miło było poznać Anię i Marcina i mam nadzieję, że na jednym zlocie się nie skończy :)

A teraz wracam grzecznie do tworzenia raportu ;) :aniol:
Klorcio
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 17 września 2005, o 19:19
Lokalizacja: Jastrzębie

Post autor: Klorcio »

Było świetnie, dzięki wszystkim za możliwość wymiany zdań na tematy muzyczne, kulinarne (temat pierogów coś ostatnio jest na topie :P ) i wszelkie inne ;) Czekam na kolejny zlot, mam nadzieję, że będę mogła się pojawić.

Trzymcie się. Mam nadzieję, że i amatorom się podobało ;) i że pojawią się kolejni odważni :P
"You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" ;)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ja też wszystkim dziękuje za wspaniałe popołudnie :D .... i zapraszam na Sylwka :mrgreen: ... wszyscy bedą mile widziani... :lol:
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

mnie również było miło znowu was spotkać, darowałam sobie zajęcia na uczelni ale przynajmniej warto było :mrgreen: potraficie mi humor poprawić jak nikt inny. fajnie że Ania i Marcin do nas dołączyli, oby nie ostatni raz. LoRdI niestety nie mógł znaleść "źródła" i dlatego do nas nie przyszedł. no to do nastepnego... na sylwetra chyba nie przybędę więc może następny raz. c ya :)
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Pare osób już mnie pytało o szczegóły sylwka więc śpieszę z odpowiedzią: Pytajcie sie o szczegóły Rickiego!! :lol:
A tak na poważnie to:
- wszystkich zainteresowanych zapraszam do siebie 31grudnia w godzinach popołudniowych (i tu juz naprawde musicie przycisnąć Rickiego - choc biedaczek strasznie w szkole jest meczony i nie ma na nic czasu :P - bo to on przyjazd organizuje)
- tradycyjnie składamy sie po 5 zł (kasę dacie mi na miejscu) - to na żarcie jest, jesli ktos chce cos do picia, nie chce mu sie tego nosić może złożyć osobne zamówienie.... rozliczenia później
- jeśli chodzi o alkochol... niech każdy sobie przywiezie, ew. jak wyżej...
- bedzie bigos, jakaś warzywna sałatka, pieczywo, masło.... jeśli ktoś chce jakieś rarytasy niech sobie z domciu przywiezie, ew. możemy składać się po parę zł więcej i wtedy kupię co tylko chcecie :lol:
co do programu imprezy to myślałam o tym, żeby to nie tylko BJ było, choć wiadomo ...będzie tego najwiecej....
najlepiej będzie zrobić składankę ulubionych waszych piosenek... tak więc proszę składać zamówienia... ja sobie pościągam i porobię składanki... myślę dla każdego po 3 utwory nie BJ i bedzie ok!!
jesli wydaje wam sie to głupim pomysłem.... tzn. chcecie tylko BJ .... to ja sie upierać nie będę!! :mrgreen:

nic wiecej nie przychodzi mi do głowy.... wszelkie pytania odnośnie sylwka proszę zamieszczać tutaj.... nie chce mi sie każdemu z osobna odpowiadać.... taki ze mnie mały leń :lol:
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Ja popieram pomysl, by nie tylko BJ bylo. A ze na zlocie nie dane bylo mi sie pojawic, to moze teraz?
Przede wszystkim muzyka zroznicowana, wiadomo - BON JOVI rules! - ale warto pomyslec o bardziej Sylwestrowym klimacie :)
Prosze o dokladniejsze info na ten temat.
I jak umowic sie na tego Sylwka?? Jakis kontakt itd., bo nie wiem gdzie to wszystko będzie, nie jestem ze Śląska :(
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Kurde, naprawdę mam spore problemy w szkole obecnie, bo mi się kończy semestr a ja mam niejasną sytuację w paru przedmiotach, więc sorki, że tak cicho siedzę. Ogólnie jest tak jak pisze Kasia. Szczegółowe pytania zamieszczać tutaj lub dzwonić do mnie - tyle razy już zamieszczałem numer koma, znajdźcie sobie i dzwońcie (tylko w jakichś cywilizowanych godzinach...) :P Sobol, to było głównie do Ciebie ;) Tak czy siak, jakieś konkretniejsze info powinienem zamieścić w okolicach weekendu :)
sobol_77 pisze:Przede wszystkim muzyka zroznicowana, wiadomo - BON JOVI rules! - ale warto pomyslec o bardziej Sylwestrowym klimacie ;)
Ok, ale żadnego techno, bo inaczej odwołujemy Sylwka :evil: :lol: :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Mam nadzieję, że na następne spotkanie fanów Bon Jovi uda mi się wybrać :lol:
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Klorcio pisze:
Trzymcie się. Mam nadzieję, że i amatorom się podobało ;) i że pojawią się kolejni odważni :P
Jakieś aluzje? Spoko wodza, kiedyś się przełamię... :P
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

We wcześniejszym poście zapomniałam napisać o nocowaniu.
Mianowicie:
WSZYSCY PRZYWO?? ZE SOB? ŚPIWORKI!! dodatkowo wszyscy pownni przywieźć ze sobą karimaty.... dla własnej wygody.... poniewaz NIE jestem w stanie zapewnic wszystkim łóżek :)

i to na razie wszystko :) ..... na dziś..... :mrgreen:


wiadomość z ostatniej chwili:
Bożenka vel. Rokita z Wrocka potwierdziła swoją obesnośc na Sylwku.

bierzcie przykład i przyjedźcie do mnie :)


zapomniałam napisać żebyscie wzieli sobie ciepły sweter.... u nas w domu jest centralne, ale nad ranem... zimno.... bo nie ma komu palic w piecu... :lol:
Ostatnio zmieniony 19 grudnia 2005, o 17:57 przez Kasiunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

hmmm nie dla wszystkich lozka :P ciekawe ile jest łóżek bonusowych ;) a wracajac do tematu Kasiunia wie co ja i tym sądze :D
C'mon
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Tobie to nawet mogłabym oddać własne łóżko :D gdybyś przyjechał...
ale nie przyjedziesz, więc mogę ci wszystko obiecać :P
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

:P nie pisz tak bo sie zamkne w sobie i sie nie otworze ;) tam gdzie duzo ludzi - malo intymnosci :) a jako ze maj girl przyjedzie do mnie to wole miec wiecej intymnosci niz sluchania BJ
C'mon
Zablokowany

Wróć do „Organizacja zlotu”