Justin Bieber feat. BJ ;)

Ogólne tematy.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Zablokowany
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Justin Bieber feat. BJ ;)

Post autor: Scrooge »

Od razu zaznaczam, że temat nie jest żadną prowokacją – a to czy podejdziecie do tego z przymrużeniem oka, czy też na poważnie to już Wasz wybór.

No więc w trakcie rozmowy z Bartkiem padło hasło Bon Jovi – Bieber. Pomyślcie sami wszyscy marzymy o wielkim hicie z udziałem Bon Jovi -> Bieber to gwarancja sukcesu, najgorętsze męskie nazwisko od kilku miesięcy. I tak chłopacy nie grają tego co chce większość z nas i pewnie już nie zagrają... skoro idą w pop to niech to zrobią w wielkim stylu. Ponadto obu Panów wiele łączy:

- podobnie zaczynali – Jon latał po wytwórniach i wypromował się przez radio, dziś mamy dobę Internetu więc Bieber wypromował się za pomocą You Tube,

- obaj mają słodkie buźki, cofnijcie się kilka lat wstecz, ta fryzura np. z ery Bounce czy HAND -> Jon wyglądał jak starszy brat Biebera. Kapitalny pomysł na teledysk, a nawet 2. Zależnie od stylizacji i poprawek na Jonie:

uniwersalny początek Jon i Justin przybijają sobie piątkę i ruszają na miasto / imprezę, a następnie zależnie od wersji:
a) Jon gra starszego brata -> rwą pary młodsza + starsza siostra,
b) Jon gra ojca -> rwą matki z córkami :D

- Bieber to pupilek Ushera, który z kolei dobrze zna Samborę, który grał u niego solówkę na jednym występie :D

Taka współpraca to korzyści dla obu stron. Jon by się przypomniał młodym dzieciakom, a przecież to głównie młodzież głosuje na listach przebojów -> powrót na salony :D
Justin by się po raz kolejny pokazał z kimś starszym, a kto wie może otworzyłoby mu to drogę to poprocku bo w końcu nie będzie wiecznie słodkim dzieciaczkiem, mógłby się przekształcić w słitaśnego buntownika z gitarą i powalczyć o elektorat z Jonas Brothers :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Temat ten jest najwyraźniej przeznaczony nie tylko dla normalnych ludzi. W związku z tym przetłumaczę ten tekst na język pokemonów:

Od razoOo zaznacHam=P $che temat n!e I!e$t $chadną proffokacI!ą – a to cHy podeI!dz!ec!e do tego z p$ChymroOo$chen!em oka=P cHy te$ch na poffa$chn!e to I!oOo$ch Wa$Ch ffybuUr=)=]

No ff!enc ff trakc!e rozmoffy z Bartk!em padło ha$ło Bon Jov! – B!eber=)=] Pomyślc!e $am! ff$Chy$cy ma$Chymy o ff!elk!m h!c!e z oOodz!ałem Bon Jov! -> B!eber to gffarancI!a $oOokce$oOo=P naI!gorent$Che men$k!e nazff!$ko od k!lkoOo m!e$!ency=)=] I tak chłopacy n!e graI!ą tego cIoO chce ff!enk$Chość z na$ ! peffn!e I!oOo$ch n!e zagraI!ą=)=]=)=]=)=] $koro !dą ff pop to n!ech to zrob!ą ff ff!elk!m $tyloOo=)=] Ponadto oboOo PanuUff ff!ele łącHy:

Jon latał po ffytffuUrn!ach ! ffypromoffał $!en p$Chez rad!o=P dz!ś mamy doben InternetoOo ff!enc B!eber ffypromoffał $!en za pomocą YooOo ToOobe=P - obaI! maI!ą $łodk!e boOoźk!=P cIoOfn!I!c!e $!en k!lka lat ff$tecH=P ta fryzoOora np=)=] z ery BooOonce cHy HAND -> Jon ffyglądał I!ak $tar$Chy brat B!ebera=)=] Kap!talny pomy$ł na teledy$k=P a naffet 2=)=] Zale$chn!e od $tyl!zacI!! ! popraffek na Jon!e:

oOon!ffer$alny pocHątek Jon ! JoOo$t!n p$Chyb!I!aI!ą $ob!e p!ątken ! roOo$ChaI!ą na m!a$to / !mprezen=P a na$tenpn!e zale$chn!e od ffer$I!!: a) Jon gra $tar$Chego brata -> rffą pary młod$Cha + $tar$Cha $!o$tra=P b) Jon gra oI!ca -> rffą matk! z cuUrkam! :D

- B!eber to poOop!lek U$hera=P ktuUry z kole! dob$Che zna Samboren=P ktuUry grał oOo n!ego $oluUffken na I!ednym ffy$tenp!e :D Taka ff$puUłpraca to ko$Chyśc! dla oboOo $tron=)=] Jon by $!en p$Chypomn!ał młodym dz!ec!akom=P a p$Chec!e$ch to głuUffn!e młodz!e$ch gło$oOoI!e na l!$tach p$CheboI!uUff -> poffruUt na $alony :D JoOo$t!n by $!en po raz koleI!ny pokazał z k!mś $tar$Chym=P a kto ff!e mo$che otffo$Chyłoby moOo to drogen to poprockoOo bo ff końcIoOOo n!e bendz!e ff!ecHn!e $łodk!m dz!ec!acHk!em=P muUgłby $!en p$Chek$Chtałc!ć ff $ł!taśnego boOontoffn!ka z g!tarą ! poffalcHyć o elektorat z Jona$ Brother$ :D
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

Ja nie wiem co wy bierzecie, ale was zdrowo poniosło ;]
One light burning ...
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Ja myślałam ze na tym forum nigdy nikt nie wspomni o Biberze a jednak się myliłam :cfaniak:
Dajcie spokój gdzie to coś a Bon Jovi.Gdzie męski Jon do <brakuję mi słów na tego chłopaczka)..
Ja wierzę że panowie z BJ są na tyle inteligetni i myślą racjonalnie by nie zrobić wtopy i nie mieć żadnych kontaktów z tym dzieckiem :PPPP

Usher powinien odbyć kare za wypuszczenie go do szołbiznesu ;/
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Mwahahah, nie no, przednie. :D O nie, nie zniosłabym widoku dziewczyn latających po szkole z koszulkami Jon ft. Justin, o co to to to nie...

[ Dodano: 2010-09-16, 20:15 ]
DiamentowaDusza pisze:Usher powinien odbyć kare za wypuszczenie go do szołbiznesu ;/
I tu się nie zgodzę. Mi to zwisa i powiewa, czy Justin jest w szłobiznesie czy nie. Tylko drażni mnie fakt, że Wielki Pan Bieber jest aktualnie uznawany za "najlepszego" i najbardziej utalentowanego "piosenkarza". Przynajmniej na to wygląda. Niech sobie odwala swoje ckliwe pioseneczki o pierwszym pocałunku, tudzież o jakże alkoholowej imprezie. Wszystko spoko, świat jest dla ludzi. Ale cholera, niech się nie pcha, tam gdzie go nie chcą.

Koniec offtopu o Bieberze z mojej strony.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

alniac pisze: Koniec offtopu o Bieberze z mojej strony.
Jaki offtop :D nie krępuj się, o Justinie jest ten temat ;) co jakiś czas nieśmiało przewijało się tu to nazwisko, tutaj każdy może bieberować do woli :D


DiamentowaDusza pisze: Usher powinien odbyć kare za wypuszczenie go do szołbiznesu ;/
Oj dajże spokój, obecnie, chwilami muzyczna granica między BJ i Bieberem jest bardzo cieniutka, myślę, że co najmniej kilka piosenek BJ wyglądałaby po lekkim tuningu dość naturalnie w repertuarze Justina :D

Np. WDYG - tekstowo jak najbardziej + cofnąć trochę gitarę do tyłu + troszkę elektroniki w stylu This Is Love, This Is Life + Bieber na wokalu i byłby HIT HIT HIT i tu jestem całkiem poważny ;]
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Scrooge pisze:Oj dajże spokój, obecnie, chwilami muzyczna granica między BJ i Bieberem jest bardzo cieniutka, myślę, że co najmniej kilka piosenek BJ wyglądałaby po lekkim tuningu dość naturalnie w repertuarze Justina
Gorączke masz czy grzybków halucynków się najadłeś. :whoeva: :D
Proszę Cię to nie ta liga.Nie te teksty,nie ta muzyka.Co z tego że BJ nagrywają pop-rockowe pioseneczki ale chociaż nie są ckliwe i nie majaczą "Bejbe,bejbe" :whoeva:
Czy tylko Ja na to patrzę trzeżwo bez grzybków halucynków :P
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ty czytałaś kiedyś teksty piosenek BJ? :D Albo inaczej, tłumaczyłaś je sobie na polski? :D
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Scrooge pisze:Ty czytałaś kiedyś teksty piosenek BJ? Albo inaczej, tłumaczyłaś je sobie na polski?
Ba tyle razy ile można..ja nawet angielskiego uczyłam sie na ich piosenkach czy wywiadach :P
Więc nie porównuj mi tego chłamu do takiego zespołu jak Bon Jovi :P
To jakby porównać Mandaryne do Tiny Turner ;]
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No ja się oczywiście zbijam... chociaż jakbym chciał to bym Ci tu taką słodyczą z piosenek BJ pojechał, że Bieber by wyszedł na hard rockowca. A co do WDYG to gdyby to zaśpiewał Bieber to byłby Hit czy tego chcecie czy nie - siła nazwiska, której BJ obecnie brak :D
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Scrooge pisze:A co do WDYG to gdyby to zaśpiewał Bieber to byłby Hit czy tego chcecie czy nie - siła nazwiska, której BJ obecnie brak
Czy ty aż tak wątpisz w ten zespół czy tylko się z Niego nabijasz?
Każdy zespół,wykonawca ma kilka słabszych momentów,płyt ale to nie znaczy by zniżyć się aż do takiego poziomu jakim jest Biber.
Facetom wystarczą Ci starzy,oddani fani a nie jakieś małolaty.
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

DiamentowaDusza pisze:nie majaczą "Bejbe,bejbe" :whoeva:
Proooszę Cię... Dam sobie rękę uciąć, że przynajmniej połowa piosenek z każdego albumu zawiera fragmenty "babe (...) babe". Czyż nie?
Scrooge pisze:Ty czytałaś kiedyś teksty piosenek BJ? :D Albo inaczej, tłumaczyłaś je sobie na polski? :D
Właśnie, wiesz dokładniej o czym są piosenki Bon Jovi? Bo wydaje mi się, że chyba raczej nie, a przynajmniej nie sprawiasz wrażenia, jakbyś wiedziała.
Scrooge pisze:nie krępuj się, o Justinie jest ten temat
Dobrze, dobrze, wujku Skródżu. Aczkolwiek pohamuję się miejscami, bo nie przyjmujecie tutaj zbytnio przekleństw, prawda? :)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

alniac pisze:Właśnie, wiesz dokładniej o czym są piosenki Bon Jovi? Bo wydaje mi się, że chyba raczej nie, a przynajmniej nie sprawiasz wrażenia, jakbyś wiedziała.
Widzę Obrońcy Bibera się znależli i "fani" ?
Tak,wiem przestudiowałam od A do Z piosenki Bon Jovi przez te 10 lat od kiedy jestem ich fanką.
Nie pojmuję tylko tego jak możecie stawiać BJ obok tego dzieciaka.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

DiamentowaDusza pisze: Widzę Obrońcy Bibera się znależli i "fani" ?
Tak,wiem przestudiowałam od A do Z piosenki Bon Jovi przez te 10 lat od kiedy jestem ich fanką.
Nie pojmuję tylko tego jak możecie stawiać BJ obok tego dzieciaka.
Scrooge pisze: a to czy podejdziecie do tego z przymrużeniem oka, czy też na poważnie to już Wasz wybór.
Widzę, że Ty zaliczasz się do tych dla których BJ to świętość i nie potrafisz podejść do boskiego Jona z przymrużeniem oka...
Scrooge pisze: No ja się oczywiście zbijam...
zbijam się = żartuję...
Awatar użytkownika
DiamentowaDusza
It's My Life
It's My Life
Posty: 183
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 17:07
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: DiamentowaDusza »

Scrooge pisze:Widzę, że Ty zaliczasz się do tych dla których BJ to świętość i nie potrafisz podejść do boskiego Jona z przymrużeniem oka..
Nie,BJ to nie jest dla mnie świętość ale to że non stop wszędzie piszą o Biberze to już jest niesmaczne.Robić z chłopaczka mega gwiazde i pisać wszędzie o Nim to żenada.Ok,ma swoje 5 minut i jego 5 czy 10 minut szybko znikną.
Myślisz że mnie nie wkurza to że Bońki nie mogą nagrać b.dobrej płyty?Jasne że wkurza ale pogodziłam się z tym i mnie to sra czy będą na pierwszym miejscu i czy zdobędą serce innych ludzi.Ważne jest to że robią to co kochają,i dla nich ważniejsze jest pojechać w trasę i spotkać się z fanami niż pojawiać się na okładkach gazet,pudelków,czy robić durnowate sesje by stać się number 1.
Zablokowany

Wróć do „Dyskusja ogólna”