Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Sprowokować zespół... - czyli NAKLEJAMY!

Prowadzone przez fanów akcje, propozycje zlotów...

Moderator:Bodzio

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » śr sie 24, 2005 12:27 am

hmm wydadek....brystol (najlepiej czerowny i kilka arkuszy, powycinać na mniejscze, typu A4 albo A5), czarny mazak (lepiej marker) i taśma...nie dużo.... 8) :D

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » śr sie 24, 2005 12:33 am

Zapomniales o czerwonym flamastrze..... :P

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » śr sie 24, 2005 12:52 am

no szczerze powiem, że pomysł ciekawy:D:D i ,że chyba chętnie się do niego przyłączę:D:D aczkolwiek właśnie przed chwilą skończyłam własnorecznie malować logo na moim własnym plecaku...który z dumą będę prezentować:P loga mogę rozkleić w centrum, u mnie na osiedlu(sąsiedzi na bank się nie zorientują czyja to sprawka...) namówię jeszcze kumpelę i do dzieła:D:D czyli rozumiem,że zaczynamy w dzień przemiery??

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » śr sie 24, 2005 12:59 am

No baa :D czyli kolejna osoba :D jest extra :D a ten pomysl na morde na plecaku tez bajer...musze sobie taka walnac :P

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » śr sie 24, 2005 1:10 am

no...dzisiaj wpadł mi do głowy...może i talentu nie mam, ale wyszła mi nawet całkiem podobna !! :D :D może znajdzie się jeszcze jakiś fan z Sosnowca który mi pomoże ?? bo z tego co wiem w Sosnowcu fanów Bon Jovi jest conajmniej 4...razem ze mną :? Sosnowiec prozimy o odzew w tej sprawie :D :D

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » śr sie 24, 2005 7:31 am

z Sosnowca jest napewno Ricky, a ja po sąsiedzku czyli Dąbrowa Górnicza :wink:

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » śr sie 24, 2005 2:09 pm

No to super, im wiecej ludu w akcji tym lepiej, wszystko nabiera rozmachu - dobrze, mam nadzieje że wypali... 8) :D

B0UNCE
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:wt mar 02, 2004 11:28 am
Lokalizacja:Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

Post autor: B0UNCE » śr sie 24, 2005 4:43 pm

Tak tylko dodam (wczesniej w tym miejscu nie pisałem, ale Alex wie, ze 'siedze w temacie';)), ze mozna by kupic pojedyncze kartki koloru czerwonego oczywiscie;) do drukarki i drukować czarne buzki. Ewentualnie jak ktos ma zdolnosci (ekhm... ja nie mam;)) to może zlapac za czarny flamaster i samemu rysowac buzki... Nieco inwencji i... kto wie, co z tego wyjdzie.

B0UNCE
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:wt mar 02, 2004 11:28 am
Lokalizacja:Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

Post autor: B0UNCE » śr sie 24, 2005 4:47 pm

oczywiscie jestem za ta crazy action:D Nawet mi tata pomoże:D Przeczuwam, że Aleksandrowie rozkleje kolo 100 buziek. Mam tylko 1 pytanie: oznaczac je jakos dodatkowo? Pisac, ze to BJ czy HAND?

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » śr sie 24, 2005 5:20 pm

A moze napis "Have a nice day" a pod tym www.bonjovi.pl/petycja ?? no co moze ktos by wszedl?

Gość

Post autor: Gość » śr sie 24, 2005 5:40 pm

Adres petycji raczej odpada. Mam pomysl. Moze cos w tym stylu:

HAVE A NICE DAY

[tutaj buźka]

19.09.2005

Co wy na to?

B0UNCE
Save A Prayer
Posty:40
Rejestracja:wt mar 02, 2004 11:28 am
Lokalizacja:Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

Post autor: B0UNCE » śr sie 24, 2005 5:52 pm

to rzecz jasna bylem ja;)

Tak ponadto, moze by ta akcje zauwazyli goscie z Universal Polska? Oczywiscie to by bylo mozliwe tylko wtedy, gdyby zaangazowali sie w to fani z miast wojewodzkich. Oczywiscie w jak najwiekszej liczbie.

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » śr sie 24, 2005 6:20 pm

no to trzeba będzie się wziąść do roboty ;) ewentualnie można wymalować mordkę na plecaku/koszulce/torbie i nosić, też się będzie rzucać w oczy!!
aha, no i uważam, że jeśli już to tą mordkę wypadałoby podpisać Bon Jovi HAVE A NICE DAY bo tak, to mało kto będzie wiedział o co chodzi

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr sie 24, 2005 7:39 pm

King Of Swing pisze:Popieram. Sam pomysl jest fajny i wykonalny...tylko wlasnie nie nalezy sie przejmowac tym "co ludzie powiedza"...w sumie to zalezy od charakteru...to z koszulka BJ tez sie boisz po miescie chodzic?
To wy naprawdę nie widzicie różnicy między chodzeniem do szkoły w koszulce BJ/naszywce na plecaku a rozklejaniem po nocy mordek, które następnego dnia ktoś zedrze lub zamaże? Nie potępiam tej akcji, bo skoro są ludzie, którzy faktycznie się tym zajmą, to może być wesoło. Obawiam się jedynie, że prowokacja nie będzie zauważona lub zrozumiana.

No i teraz wychodzi na to, że mamy rozłam na "tych, co są fanami i przyklejają" oraz na "tych, co wprawdzie podają się za fanów, ale mają za mało charakteru/ambicji/godności/czego tam, by faktycznie nimi być".

Dziwne, nie?

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister » śr sie 24, 2005 7:47 pm

Baaaardzo dziwne....
Cóż, rozłamy się zdarzają w każdej zwartej społeczności i my, fani jedynego w swoim rodzaju BJ, nie jesteśmy od ryzyka podziałów wolni.... Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale w takiej Bydziuli mordki faktycznie znikłyby szybciej niż ogłoszenia o spisie liczników gazowych przyklejane na drzwiach wejściowych mojego bloku i kończące żywot dwie minuty później. :wink:
Ale akcji też nie potępiam.... Aczkolwiek w chodzeniu w koszulce BJ a rozklejaniu HANDzików jest pewna różnica.

Zablokowany