Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Sprowokować zespół... - czyli NAKLEJAMY!

Prowadzone przez fanów akcje, propozycje zlotów...

Moderator:Bodzio

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » pn sie 22, 2005 9:08 pm

OK . Widze ze ty w to wchodzisz. To jeszcze zorganizujmy zlot w Poznaniu i bedzie git :)

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » pn sie 22, 2005 10:00 pm

Taa...najlepiej to się w ogóle nie przyznawać ludziom, czego się słucha :P

Ja mieszkam w mieście gdzie religią panującą jest hip hop, ale pomysł mi się podoba i postaram się zrobić tu wreszcie porządek :P :D Choć w sumie to staram się zawsze :P

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » pn sie 22, 2005 10:03 pm

No i to mi sie podoba!!! Konkret :D A moze zrobimy tak - kazdemu kto wezmie udzial wyslemy po lizaku? :P

bonjova
It's My Life
Posty:109
Rejestracja:śr wrz 29, 2004 8:59 pm
Lokalizacja:Olsztyn

Post autor: bonjova » pn sie 22, 2005 10:14 pm

Z moimi zdolnosciami artystycznymi jest trochę gorzej.Może ktoś mógłby mi przesłać mordkę na maila ?? ?? ??
kasiaw85@o2.pl

Bon Joviątko
It's My Life
Posty:214
Rejestracja:wt gru 23, 2003 5:59 pm
Lokalizacja:Tychy

Post autor: Bon Joviątko » pn sie 22, 2005 10:35 pm

Świetny pomysł :D Ja też w to wchodzę :D

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 22, 2005 11:00 pm

słuchajta ja w to wchodze, bede rozwieszał czerwone mordki, na słupach ogłoszeniowych i wogole o takich porach i momentach aby nikt nie widział postaram się zrobić tego jak najwięcej, u mnie w bogatyni, miejscowości ok. 30 tys. mieszkanców i w zgorzelcu, troche wiekszym miescie powiatowym, bo bede tam dojerzdżał na praktyki, kiedy zaczynamy 8) :D !! ???to swietny pomysł przecież hehe!!!!!!!

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » pn sie 22, 2005 11:04 pm

Tylko to musi być dobrze zorganizowane i żeczywiście zbiorowe, żeby wypaliło!! 8)

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » pn sie 22, 2005 11:09 pm

Kasiunia pisze:ludzie przywieżcie mi ten klip na kompa.... i te nowe piosenki PLEASE !!!!!!!!!!!!!! :D :D
ja klipu nie mam ale nagram ci cos innego :D i bedzie niespodzinka
a nowe piosenki tez moge nagrac

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » pn sie 22, 2005 11:55 pm

To moze zrobimy tak jak mowilem? W dzien premiery albumu zrobimy ta akcje kazdy np po 20 mordek wyrukowanych?

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » wt sie 23, 2005 1:12 pm

King Of Swing pisze:No i to mi sie podoba!!! Konkret :D A moze zrobimy tak - kazdemu kto wezmie udzial wyslemy po lizaku? :P
W sensie że jak? Masz zamiar mi wysłać cały karton? :D:D :D :wink: :P

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » wt sie 23, 2005 6:45 pm

Klorcio pisze:Taa...najlepiej to się w ogóle nie przyznawać ludziom, czego się słucha :P
To może przejdę się po centrum miasta nago, z wymalowaną mordką na plecach? Wtedy już dostatecznie pokażę ludziom, czego słucham i będę prawowitą fanką?

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » wt sie 23, 2005 6:54 pm

CRUSHynka pisze:
Klorcio pisze:Taa...najlepiej to się w ogóle nie przyznawać ludziom, czego się słucha :P
To może przejdę się po centrum miasta nago, z wymalowaną mordką na plecach? Wtedy już dostatecznie pokażę ludziom, czego słucham i będę prawowitą fanką?
Zarówno Ty jak i ja wiesz, że nie o to chodzi. W porząsiu, pomysł może Ci się nie podobać i nie musisz w to wchodzić. Kto Ci każe? No ale dziwne było stwierdzenie, że wyszłabyś na kretynkę, bo słuchasz i lubisz BJ, bo tak to odebrałam. Ja mówię i robię zawsze co myślę, nie przejmując się tym co inni powiedzą. Pozdrawiam.

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » wt sie 23, 2005 11:37 pm

Popieram. Sam pomysl jest fajny i wykonalny...tylko wlasnie nie nalezy sie przejmowac tym "co ludzie powiedza"...w sumie to zalezy od charakteru...to z koszulka BJ tez sie boisz po miescie chodzic?

Rokitka
Little Bit Of Soul
Posty:24
Rejestracja:czw lip 28, 2005 9:30 pm

Post autor: Rokitka » śr sie 24, 2005 12:00 am

ale sama buzka nie wystarczy malo ludzi kojazy przeciez ten nowy teledysk i noa okladke bon jovi ..bede myslec ze to moze jakis odlam od telefoni komorkowej... wiecie co ten pomysl idjotyczny ale ciekawy z drugiej strony i szalony .... ale jak dostane mandat za rozklejanie po miescie to co?
bon jovi przeciez nie zaplaci mandatu....przydalo by sie zeby na naklejce bylo ze to bon jovi.. ja po klubach w kiblach w klubach moge rozklejac i na przystanku i jak by bylo duzo obrazkow to bylo by fajnie moji znajomi w zazecie robia mogli by dodawac do gazet ale taka akcja by kosztowla ...

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » śr sie 24, 2005 12:07 am

Wiadomo ze bylby odpowiedni napis.....i nie mowie ze mamy to robic o 12 w poludnie w centrum miasta - od czego jest noc?:D Ryzyko daje frajde....a jesli ktos nie chcialby tracici siana na drukowanie zawsze moze przecierz wziac dwa pisaki - czarny i czerwony i popisac sie talentem :D

Zablokowany