Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Sprowokować zespół... - czyli NAKLEJAMY!

Prowadzone przez fanów akcje, propozycje zlotów...

Moderator:Bodzio

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » śr sie 24, 2005 8:10 pm

Twisted Sister pisze: Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale w takiej Bydziuli mordki faktycznie znikłyby szybciej niż ogłoszenia o spisie liczników gazowych przyklejane na drzwiach wejściowych mojego bloku i kończące żywot dwie minuty później. :wink:
Hm...Idąc tym tropem po co żyć skoro i tak się umrze? ;) Liczy się idea, zapał, fakt, że chcemy coś robić i nie pozostajemy bierni na to co się wokół dzieje. Chcemy się zjednoczyć i razem coś zdziałać ;) Wyjdzie czy nie, to się okaże <--- jak to dumnie zabrzmiało :P

Co to pomysłu z petycją to byłby lepszy, gdyby miała ona jakąś wartość, była wiarygodna. Ale jak tam są głupie wpisy, niektóre po kilka razy. W takiej sytuacji to nie ma sensu.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » śr sie 24, 2005 8:35 pm

Obawiam się,że ja też raczej podziękuję za powzinane tutaj plany.Rozumiem sympatię i nawet uwielbienie dla zespołu,ale nie przesadzałabym też w drugą stronę.Możecie mnie zlinczować,ale chodzenie po nocy i rozklejanie loga jest dla mnie lekko skrajnym działaniem.I nie chodzi tu bynajmniej o fakt wstydu przed słuchaniem Bon Jovi-absurdalne,że mogliście w ogóle myśleć w takich kategoriach-,ale o samą akcję.Jest ogromna różnica pomiędzy zachwytem nad twórczością i muzyką samą w sobie,nawet noszeniem koszulek,a robienie nocnej partyzantki i naklejaniem HANDów na co popadnie.Słowem-to nie dla mnie.Bawcie się dobrze.Zresztą-hmm,Klorciu,nie rozumiem trochę Twojego światłego hasła pod tytułem "nie pozostajemy bierni na to,co się dzieje".Zabrzmiało to,jakbyście conajmniej mieli zamiar zrobić konkurencyjne Live Aid.

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » śr sie 24, 2005 8:38 pm

Nikt nie chce rozlamu! I sorry jesli kogos urazilem...poprostu mnie osobiscie pomysl sie podoba i chcialbym zeby wieksze grono wlaczylo sie do akcji. I nawet jesli ten kawalek papieru zostanie zdarty po paru minutach....to sam fakt rozklejania tych fajnych mordek i zycia w przekonaniu ze ktos "wazny" to zauwazy i skojarzy.....jest calkiem fajne...ze chociarz na 99% nic z tego nie bedzie bo nikt nie zczai.....to i tak jest fajne :P a wlasnie moze ktos wie gdzie Universal ma siedzibe to im by sie nakleilo :P

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » śr sie 24, 2005 9:22 pm

Hm...myślę, że to po prostu rzecz gustu ;) Mnie osobiście zachwycił ten pomysł, odpowiada mi ta cała "partyzantka" bo to szalenie emocjonujące. Taka jest moja opinia, ale szanuję wszelkie odmienne, Stonko. Rozumiem, że ktoś nie ma ochoty się przyłączyć. Pozdrówki ;)

Ricky Skywalker
Save A Prayer
Posty:46
Rejestracja:wt mar 01, 2005 9:48 pm
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker » śr sie 24, 2005 9:48 pm

Jedna uwaga... czytam te posty i widzę swoisty podział, powodowany jakąś dziwną niechęcią, kpiącym tonem niektórych osób... IMHO pomysł jest naprawdę ciekawy i przynajmniej godny rozważenia.
Akcje typu "wlepki" przynajmniej od kilku lat są popularne w tym kraju. Gdzie bym się nie pojawił, w każdym mieście widzę na przystankach, na kioskach czy w autobusach wlepki. Były oczywiście różne, choć akurat u siebie w mieście najczęściej dostrzec mogę kibicowskie wlepki Zagłębia Sosnowiec (tak, Sosnowiec, Ankaq :D). Skoro tak, to dlaczego nie miałaby powstać akcja typu wlepki BJ?
Powiem od razu... mam niejakie pojęcie o cenach drukowania... strona A3 naklejek wielkości ok. 5x5 cm kosztuje 5 zł i jest ich na stronie ok. 30 :) To tak do wiadomości tych, którzy byliby skłonni wejść w tę akcję :)

Wracając jednak do początku posta... tu naprawdę nie ma sensu wywoływać jakiejś wrogości, itp... po co włączać w tę sprawę emocje? Chcesz się pobawić, proszę bardzo, nie, nikt cię nie zmusza... i tyle. A widać, że jednak wiele osób ma chęć wziąć w tym udział :)

Ankag
Save A Prayer
Posty:38
Rejestracja:śr cze 15, 2005 3:54 pm
Lokalizacja:Sosnowiec

Post autor: Ankag » śr sie 24, 2005 11:37 pm

:D :D jak miło Ricky...Sosnowiec :D czyli mam rozumieć,że popierasz akcję i sam się w to włączasz czy też nie za bardzo? A z jakiego rejonu w Sosnowcu jestes :D (no wiem,że osobiste to pytanie jak na forum, ale gg nie podałeś co bym mogła spytać :lol: )

bonjova
It's My Life
Posty:109
Rejestracja:śr wrz 29, 2004 8:59 pm
Lokalizacja:Olsztyn

Post autor: bonjova » czw sie 25, 2005 1:06 pm

No to kiedy obklejamy ?? ?? ?? Ja bym obstawiała dzień a właściwie noc przed premierą

King Of Swing
I Believe
Posty:52
Rejestracja:pn mar 28, 2005 1:14 pm
Lokalizacja:Środa WLKP

Post autor: King Of Swing » czw sie 25, 2005 1:35 pm

No fajny termin! Noc przed premiera....jak to fajnie brzmi :P ale o ktorej godzinie? :P moze tak 23 ? :P

bonjova
It's My Life
Posty:109
Rejestracja:śr wrz 29, 2004 8:59 pm
Lokalizacja:Olsztyn

Post autor: bonjova » czw sie 25, 2005 4:32 pm

To nieważne o której.Chodzi o to aby w dzień premiery już wisiały

Alexandra
I Believe
Posty:95
Rejestracja:sob gru 25, 2004 12:03 am
Lokalizacja:Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: Alexandra » czw sie 25, 2005 5:18 pm

akcja z początku miała rozpocząc się 29 sierpnia, jednak z powodu małej ilości chętnych rozpocznie się dopiero 12 września i trwać będzie przez cały tydzień poprzedzający premierę albumu.
niektórzy zapytają, dlaczego cały tydzień, starczy przeciez noc poprzedzająca premierę.- Otóż akcja ma zostać (w w każdym razie powinna) zauważona chociażby przez lokalne gazety.
HANDki można z czystym sumieniem i bez obaw o złapanie mandatu rozwieszać na tablicach ogłoszeniowych, słupach i tym podobnych miejscach (oczywiste, prawda?). na nocne/lub wieczorne/wypady można zostawić klatki schodowe, przystanki autobusowe itp. można także dogadać się z kierowcą autobusu i wieczornym kursem pozostawić buźkę na szybie autobusu ;P.
w akcję zostaną zaangażowani także fani niezwiązani z żadną ze stron (mowa o Always i FoF), tak więc trzymajmy się ww schematu.
czekamy na przedpremierę akcji podczas zlotu ;P powodzenia

Bon Joviątko
It's My Life
Posty:214
Rejestracja:wt gru 23, 2003 5:59 pm
Lokalizacja:Tychy

Post autor: Bon Joviątko » czw sie 25, 2005 6:37 pm

Bardzo fajnie, że akcja będzie trwała tydzień :D Może uda mi się obkleić też Katowice, bo tam chyba fanów nie ma... A może ktoś by mi pomógł? :D :wink:

Rokitka
Little Bit Of Soul
Posty:24
Rejestracja:czw lip 28, 2005 9:30 pm

Post autor: Rokitka » pt sie 26, 2005 6:42 pm

a ja sama ok 3 osoby co mi pomoga kurde boje sie ze tego trzeba by bylo mnustwo rozklejic by ktos zauwazyl.. albo z samolotu wyrzucic kuurde mysle co zrobic i postramam sie uruchomic wszelkie mozliwosci...

Alexandra
I Believe
Posty:95
Rejestracja:sob gru 25, 2004 12:03 am
Lokalizacja:Starogard Gdański
Kontakt:

Post autor: Alexandra » pt sie 26, 2005 8:31 pm

ja w starogardzie i okolicach mogę liczyć wyłącznie na siebie, więc...

Ricky Skywalker
Save A Prayer
Posty:46
Rejestracja:wt mar 01, 2005 9:48 pm
Lokalizacja:Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker » pn sie 29, 2005 9:44 pm

Dobra, już mogę powiedzieć co kombinowałem... przywiozłem na zlot trochę naklejkowych HANDzików drukowanych w pobliskiej drukarni :) No i kilka trafiło w różne miejsca (pociąg, dworzec, przystanek...) a reszta została rozdana do użytku osobistego... ;)

Chciałem też ogłosić, że wraz z Adrianem szykujemy akcję na terenie Zagłębia. Jeśli ktoś z naszego terenu by się chciał przyłączyć, zapraszamy... będzie mała składka na materiały (3-5 zł) i jak to mówią - jedziemy z tym koksem :D

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » wt sie 30, 2005 9:55 am

No skoro w zlotach nie moge uczestniczyc (wiek) to moze cociaz to mi sie uda.. chodzi wam o tą buźke ktora jest na glownej stronie i pod nia napis "Do premiery płyty.." ?:>

EDIT: Mam juz ok. 126 znaczków :D
Tym postem zobowiązuje sie do rozklejenia wszytskich znaczkow ktorych mam na terenie miasta Lublin.

EDIT2: Mam andzieje ze ktos zlublina mnie wesprze?:D

Zablokowany