Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Sprowokować zespół... - czyli NAKLEJAMY!

Prowadzone przez fanów akcje, propozycje zlotów...

Moderator:Bodzio

Adrian1
I Believe
Posty:72
Rejestracja:śr kwie 07, 2004 9:04 am
Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: Adrian1 » czw wrz 01, 2005 2:48 pm

No...

No to ja nie czytając tego posta postanowiłem to samo zrobić.

Na pewno podrukuje kilka mniejszych buziek, kilka większych, i kilka z data premiery albumu. Mam zamiar naklejac na slupy, smietniki, i inne miejsca.

Juz rozdalem "plakat" do muzycznego, aby go zawiesili i dalem pare ulotek. Mam zamiar chodziac po Dabrowie Gorniczej i rozklejac czasami same buzlki a czasami wieksze z data premiery.

Po 10 wrzesnia moglbym z kims rozklejac w Katowicach. No albo jak tam chcecie 12 Wrzesnia.

A cha jedna duza buzke powiesilem sobie na oknie - od strony dworu. Mieszkam na 5 pietrze tak ze jest ona widoczna.

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr wrz 07, 2005 6:28 pm

Małe ułatwienie: http://www.smirkwatch.com/

Zapowiada się nam akcja globalna (hłe,hłe).

daroo
King Of The Mountain
Posty:765
Rejestracja:ndz mar 02, 2003 9:13 pm
Lokalizacja:Bogatynia

Post autor: daroo » śr wrz 07, 2005 7:45 pm

ciekawe...co z tego będzie 8) :wink:

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » pt wrz 09, 2005 7:14 pm

A nuż moze byc wiele..

Gość

Post autor: Gość » pt wrz 09, 2005 9:09 pm

Wiecie co..pomysł jest genialny!..Nie wiem tylko czy odpowiedzialni za sciagniecie grupy zrozumieja nasze intencje..oby!
Ja jestem z Krakowa...moglabym sie postarac o przylepienie buzki w paru miejscach..jacys fani z Krakowa tu sa?moglibysmy sie spotkac i zadzialac razem!
jakby co,to dajcie znac,moja komórka: 507 514 592.--->mam na imie Magda;)

Pozdrawiam!

Magnum
Little Bit Of Soul
Posty:20
Rejestracja:sob maja 21, 2005 5:07 pm
Lokalizacja:Lublin

Post autor: Magnum » pt wrz 09, 2005 10:35 pm

Ja zakupiłem marker i koncze produkcje buziek.. mam wszystkich 126 z czego juz gotowych rdo klejenia 68. Do poniedzialku wszystlko bedzie gotowe. Mam nadzieje ze na calym swiecie bedzie mozna zobaczyc takie mordki.

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » pt wrz 09, 2005 10:39 pm

Hmm. Macie pomysły ludzie ;) Oczywiscie ciekawy :) teraz dumam nad tym czy u mnie w miescie wykonalny... na skromne 20 tys mieszkanców na pewno jestem ja jedyna, wsparcie więc odpada. Co do wlepek... ja jestem zdania, że na świecie i tak jest za mało lasów, więc po co je jeszcze wycinać. Buźka zaistnieje na moim plecaku, moze zakupie sobie jeszcze czerwona koszulkę i na niej zrobię takiego ludka, ale ulotki niestety jak dla mnie odpadają ;)

BJbart
King Of The Mountain
Posty:331
Rejestracja:sob lis 30, 2002 4:43 pm
Lokalizacja:Ruda ¦l±ska
Kontakt:

Post autor: BJbart » pt wrz 09, 2005 11:07 pm

Wchodzę :] Zaraz ściągne buźki z oficjalnej a w poniedziałek skocze do drukarni ;-)


jakieś plakaciki i nadruk na spodniach i koszuli powinien wystarczyć :]

pozdro!


P.S. nie mówcie o podziałach... PROSZĘ!! <żygam> tu nigdy niebyło chyba jakiejś jednosći tak więc nie dzielmy sie jeszcze bardziej ;-) PEACE!

Btw... nie wierze ze jak w takiej Rudzie Śląskiej jest dość troche fanów, i kapele co grają BJ, to w innych miastach jesteście pojedyńczymi sztukami... :/ coś tu nie gra. ;-)


Proponuje robić zdjęcia w miejscach gdzie sie rozwieszało plakaty, wlepki itp :D i moze konkurs na najbardziej perfidne miejsce :]

Rokitka
Little Bit Of Soul
Posty:24
Rejestracja:czw lip 28, 2005 9:30 pm

Post autor: Rokitka » pt wrz 09, 2005 11:27 pm

fanow moze i jest wiecej ale wiele osob sie nbie udziela na forum a pomysl z lataniem po miescie z karteczkami jest dla nich idjotyzmem...
rozmawiama z paromn al fanami z wrocka i sie smiali z tego pomyslu mowia ze to nie powazne i wogole..
ja sama juz troszke mordek z ulotka rozdalam ....
ale samej akcja to kiepska sprawa . a znam 5 fanow z wrocka osobiscie...

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr wrz 14, 2005 4:44 pm

BJBart, to chyba nie jest jakaś złośliwość geografii, że na południu jest osiem razy więcej fanów BJ niż na północy... :]?

Zdjęcia warto umieszczać na stronie smirkwatcha. Ja tam już posłałam, ale coś nie umieszczają XD.

Zablokowany