Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Zlocik ?

Prowadzone przez fanów akcje, propozycje zlotów...

Moderator:Bodzio

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » śr cze 29, 2005 8:10 am

sdms pisze:Po prostu ten regulamin jest małym zabezpieczeniem dla mnie samego, bo formalnie podając się za organizatora, to gdyby coś się stało odpowiedzialny za to byłbym ja
a przewidujesz z naszej strony jakąś demolke City Rock Cafe albo co gorsza dworca w Katowicach.
tych co znam o to nie podejrzewam no chyba że jacyś przyjezdni z Wrocławia lub Kcyni hehe :wink:

99-in-the-shade
It's My Life
Posty:140
Rejestracja:ndz wrz 12, 2004 4:53 pm
Lokalizacja:Zabrze
Kontakt:

Post autor: 99-in-the-shade » śr cze 29, 2005 11:20 am

elek84 pisze:a przewidujesz z naszej strony jakąś demolke City Rock Cafe albo co gorsza dworca w Katowicach.
A ten dworzec to da się zdemolować jeszcze bardziej? :wink:

Gość

Post autor: Gość » śr cze 29, 2005 12:53 pm

elek84 pisze:tych co znam o to nie podejrzewam no chyba że jacyś przyjezdni z Wrocławia lub Kcyni hehe :wink:
Kcynia, o ile będzie jechać (oficjalny komunikat w tejże sprawie zostanie wydany jutro pod wieczór:P), to raczej na pewno przez Wrocław, więc double damage po drodze, wliczając wszelkie napotkane dworce pomiędzy Wrocławiem, a Katowicami, murowany ;)
LoRdI pisze: zebynm na darmo nie przyjezdzał
Lepiej by było za darmo:P A jak się nie pojawisz, to co z nalewkami będzie ? :lol: hehe

Gość

Post autor: Gość » śr cze 29, 2005 1:01 pm

elek84 pisze:
sdms pisze:Po prostu ten regulamin jest małym zabezpieczeniem dla mnie samego, bo formalnie podając się za organizatora, to gdyby coś się stało odpowiedzialny za to byłbym ja
a przewidujesz z naszej strony jakąś demolke City Rock Cafe albo co gorsza dworca w Katowicach.
tych co znam o to nie podejrzewam no chyba że jacyś przyjezdni z Wrocławia lub Kcyni hehe :wink:
Wiesz, nie wiem kto przyjedzie, bo może przyjechać ktoś kogo nie zna nikt z nas, a ja nie mam zamiaru za nikogo odpowiadać :>

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » śr cze 29, 2005 1:01 pm

Anonymous pisze:
elek84 pisze:tych co znam o to nie podejrzewam no chyba że jacyś przyjezdni z Wrocławia lub Kcyni hehe :wink:
Kcynia, o ile będzie jechać (oficjalny komunikat w tejże sprawie zostanie wydany jutro pod wieczór:P), to raczej na pewno przez Wrocław, więc double damage po drodze, wliczając wszelkie napotkane dworce pomiędzy Wrocławiem, a Katowicami, murowany ;)
A Kcynia nie zaśnie w pociągu :P ?

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » śr cze 29, 2005 1:17 pm

obiecała że nie zaśnie
będziemu budzić Kcynie, jakby co

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » śr cze 29, 2005 2:18 pm

Anonymous pisze:
LoRdI pisze: zebynm na darmo nie przyjezdzał
Lepiej by było za darmo:P A jak się nie pojawisz, to co z nalewkami będzie ? :lol: hehe
bede, bede, tylko niewiem o której wiec nie pijcie zanim ja nie przyjde :lol:

Bon Joviątko
It's My Life
Posty:214
Rejestracja:wt gru 23, 2003 5:59 pm
Lokalizacja:Tychy

Post autor: Bon Joviątko » śr cze 29, 2005 3:45 pm

A ja nie wiem czy będę :cry: Postaram się zrobić wszystko by być, ale w większości nie zależy to ode mnie :cry:

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » śr cze 29, 2005 10:03 pm

Adrian1 pisze: Tylko 1 jest niezbyt dobre... otoz tego dnia jest w TVN Live 8
I to mnie właśnie boli...

Kasiunia
Keep The Faith
Posty:376
Rejestracja:pn wrz 29, 2003 7:32 am
Lokalizacja:Lubliniec

Post autor: Kasiunia » czw cze 30, 2005 12:06 pm

Klorcio pisze:
Adrian1 pisze: Tylko 1 jest niezbyt dobre... otoz tego dnia jest w TVN Live 8
I to mnie właśnie boli...
A co to jest ??
Nie jestem na bieżąco z TV... 8)

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » czw cze 30, 2005 3:51 pm

Kasiuniu droga, to organizowana..impreza..przez Boba Geldofa. Zdziwił mnie jednakże fakt, że on sam śpiewać nie będzie. Z resztą co ja się będę rozpisywać, myślę, że co nie co można przeczytać tu w newsach bądź znaleźć za pomocą wyszukiwarki ;) Tam informacje z pewnością będą bardziej wiarygodne niż ode mnie ;)
Cieszy mnie za to fakt, że Live 8 będzie wydane później na DVD ;) Choć pewne tak zwe względu na brak funduszy nie będę mogła sobie na nie pozwolić ;)

Klorcio
It's My Life
Posty:219
Rejestracja:czw lip 08, 2004 10:45 pm
Lokalizacja:Jastrzębie Zdrój

Post autor: Klorcio » czw cze 30, 2005 3:55 pm


Gość

Post autor: Gość » czw cze 30, 2005 9:48 pm

Kcynia zaspać nie zaśpi, bowiem się jednak nie zjawi;/ (Siła wyższa) Więc aż tak wielkiej rozróby nie będzie. Bożeno, narozrabiasz za mnie, prawda ? ;) Powiedz, że tak, prosze, prosze, prooossze hehe W moim imieniu pojawi się Wielki Kornik, wraz ze swoim przyjacielem K u r w i k i e m (ten drugi będzie miał nalewki :D) Mam nadzieję, że Myster Grześ zaopiekuje się nimi ? ;D

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » czw cze 30, 2005 11:31 pm

nalewki owszem :D
ale za bezpieczenstwo K u r w i k i a nie odpowiadam bo Wielki Kornik moze byc głodny :twisted: :lol:

Gość

Post autor: Gość » pt lip 01, 2005 9:42 am

Gdyby był głodny, to podajcie mu do konsumpcji jakiegoś konkretniejszego konduktora czy też kolejarza :lol:

Zablokowany