Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Zlot fanów Bon Jovi

Prowadzone przez fanów akcje, propozycje zlotów...

Moderator:Bodzio

Czy zjawisz się na zlocie w Toruniu?

1. No jasne! Będę na 100%
3
21%
2. Jeśli dopisze termin i fundusze to się zjawie, jednak raczej będe.
6
43%
3. Jeśli wszystko by idealnie pasowało to będę, ale tak żadko jest idealnie, że...
3
21%
4. Nie ma szans, nie liczcie na mnie :(
2
14%
 
Liczba głosów: 14

kamil
Wild In The Streets
Posty:921
Rejestracja:czw mar 20, 2003 2:48 pm
Lokalizacja:Elbląg
Kontakt:

Post autor: kamil » pn sty 19, 2004 2:28 pm

wiesz "jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil"!! ja od wiekow krzycze Elblag, Gdansk albo w ogole polnocna polska..jest torun i sie ciesze!!

Tico
It's My Life
Posty:157
Rejestracja:ndz cze 22, 2003 11:03 am
Kontakt:

Post autor: Tico » czw sty 22, 2004 12:39 am

Jeśli jest ktoś kto chce i może pojawić się 7 lutego w Toruniu a nie dostał dzisiaj bądź wczoraj ode mnie wiadomości to niech mnie o tym poinformuje. Zlot coraz bliżej a my ciągle nie wiemy kto przyjedzie a musimy to wiedzieć już TERAZ! Także bardzo prosze te osoby o odpowiedz :)
jest torun i sie ciesze!!
Ja również :)

Cr@sH
It's My Life
Posty:113
Rejestracja:ndz paź 05, 2003 2:52 pm
Lokalizacja:Września & Poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH » sob sty 31, 2004 12:56 am

Dalej ludziska. Przyjezdzac do Torunia bedzie super!!!!!!!!!!!
Co macie do roboty w lutowa sobot. Poprostu ruszcie swoje szanowne 4 litry i przyjezdzajcie, w koncu ma to byc zlot fanow wiec niech troche ich przyjedzie:)

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pn lut 02, 2004 9:04 pm

Ruszcie swoje 4 litry... Dobre !! :twisted: :lol:

Zlot już za 5 dni, nie mogę się doczekać !! :D

Tico
It's My Life
Posty:157
Rejestracja:ndz cze 22, 2003 11:03 am
Kontakt:

Post autor: Tico » pn lut 02, 2004 9:34 pm

Im bliżej zlotu tym bardziej się go boje...no ale cóż...
Notka dot. zlotu ze stronki bonjovi.komnata.pl

Organizatorzy podali więcej szczegółów na temat zjazdu w Toruniu. Otóż tak jak było zapowiadane odbędzie się on 7 lutego. Zainteresowanych prosimy o stawienie się tego dnia o godzinie 15 pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim w Toruniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami.
Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości...prosze do mnie:D

JoviGirl
Wild In The Streets
Posty:528
Rejestracja:wt lip 01, 2003 11:04 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: JoviGirl » ndz lut 08, 2004 11:26 pm

ZLOT ZLOT I PO ZLOCIE:(:(:

Było genialnie, za ci wielkie dzięki organizatorom i innym..........
Powstaje tylko pytanie...gdzie i kiedy następny???????????????

Cr@sH
It's My Life
Posty:113
Rejestracja:ndz paź 05, 2003 2:52 pm
Lokalizacja:Września & Poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH » pn lut 09, 2004 8:14 pm

no wlasnie juz po zlocie i to jest bardzo dobre pytanie gdzie i kiedy??
najlepiej najszybciej i obojetnie gdzie :lol:
No bylo suuuuuuuuuuuper. Kto byl to moze potwierdzic. Byl to moj co prawda dopiero drugi zlot, ale z tego co czytalem i bylem (na jednym wczesniej ) to ten byl najlepszy, nie tylko ze ludzi bylo sporo bo bylo cos oklo 15 (jak dobrze pamietam, a z tym bywalo roznie ). Ogladalismy na projektorze koncert Crush Tour z DVD i oczywiscie sobie pospiwalismy i potanczylismy. Beda zdjecia ze zlotu (tylko sd najpierw musze zobaczyc te zdjecia zanim na komnacie opubilkujesz ) i nawet byl przeprowadzany wywiad wsrod uczestnikow (w tym ze mna) i wlascicielem bunkra. Na poczatku troche ciezko sie bylo znalezc na dworu, no ale poswiecilem sie i chodzilem w samej podkoszulce BJ po dworcu ( ludziska sie troche dziwnie na mnie patrzyli ), no ale jakos sie udalo. No i jeden bar w toruniu prosze unikac (tam nas juz nie lubia ) nie jaki gines (tak sie czyta nie pamietam jak sie pisze). W syumie zanim trafilismy do bunkra to troche torunia pozwidzalimy, nawet ladne to miasto tylko pogoda nie byla do zwiedzania (z sd bedziemy chyba do konca zycia pamietali spacer po moscie w deszczu i wichurze). A pozniej trafilismy do bunkra i bylo coraz lepiej. Bawilismy sie super. Tylko niestety wszystko co dobre musi sie skonczyc. No i podroz do domu nie byla by taka zla gdyby nie ten cholerny bol glowy . Trzeba to jak najszybciej powtorzyc i nastepnym razem moze bedzie jeszcze wiecej fanow i bedzie lepsza zabawa.
chyba dzies juz to widzialem :hahaha:

JoviGirl
Wild In The Streets
Posty:528
Rejestracja:wt lip 01, 2003 11:04 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: JoviGirl » śr lut 11, 2004 11:55 pm

Co tam podróż i pogoda...(co 10 minut deszcz)...najważniejsze, ze się spotkaliśmy i świetnie bawiliśmy:):):):):). //mam nadzieję, że będą zdjęcia (oprócz tych, które już są poszczone w obieg :D :D :D ).

Pozdro dla wszystkich:D:D:D:D:D:D:D

AgaBonJovi
Wild In The Streets
Posty:1422
Rejestracja:pt lip 11, 2003 12:36 pm
Lokalizacja:Paradise City-Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: AgaBonJovi » wt mar 02, 2004 9:51 am

hmm ja zapraszam 20 kwietnia do mnie bedą moje urodzinki to i moze jakas dżapreza bedzie :D

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob maja 01, 2004 8:58 pm

Do tej pory uważam, że materiał ze zlotu był moim najbardziej udanym :wink: Ale kto, jak kto - to WY to sprawiliście - Dziękuję wam serdecznie :D

Rumi Matsumoto
Little Bit Of Soul
Posty:7
Rejestracja:wt paź 12, 2004 7:13 am
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: Rumi Matsumoto » ndz paź 17, 2004 12:28 pm

ZRÓBMY ZLOT W STOLICY CO??? BĘDZIE FAJNIE, ZOBACZYCIE :) ALBO PRZEBIERZMY SIĘ ZA BON JOVI (W LATACH 80-TYCH)

sdms
I Believe
Posty:83
Rejestracja:wt wrz 28, 2004 11:01 am

Post autor: sdms » ndz paź 17, 2004 6:33 pm

Rumi Matsumoto pisze:ZRÓBMY ZLOT W STOLICY CO??? BĘDZIE FAJNIE, ZOBACZYCIE :) ALBO PRZEBIERZMY SIĘ ZA BON JOVI (W LATACH 80-TYCH)
Zawsze podziwiałem ochotę ludzi do przyjeżdżania na zloty i brak ochoty do ich organizowania.. A tu proszę postawa godna naśladowania :)... Jeśli ktoś chce zorganizować zlot, to niech to zrobi :).. ktoś napewno przyjedzie :)

Zablokowany