Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

"Wasze" piosenki

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

Twisted Sister
It's My Life
Posty:104
Rejestracja:wt lip 12, 2005 3:37 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
"Wasze" piosenki

Post autor: Twisted Sister » pt sie 19, 2005 10:40 am

Hej. Ostatnio Pippo założył temat pt. "Które piosenki BJ najbardziej do nas pasują" a ja się zastanawiam, czy oprócz BJ (w końcu nie samymi Jersey Boys człowiek żyje.... :D ) są piosenki które mówią jakby o nas, które są odbiciem tego, co czujemy..... i są śpiewane przez innych wykonawców niż BJ (zakładam, że Jona i Richa solowe kawałki też można w sumie podciągnąć pod tą listę, w końcu to nie BJ). Tak w ogóle to zakładam ten temat, podobnie jak Pippo, przez zwykłą ciekawość.... A oto moje Top 10 piosenek które do mnie pasują:

1. School's Out-Alice Cooper (chyba oczywiste, dlaczego: out for summer, out forever, out in fever, out completely!!!! :P )
2. Here I Go Again-Whitesnake (mam dużą wprawę w podnoszeniu się z upadków i "nadchodzeniu znów o własnych siłach" :) )
3. "Gdyby mnie lubił" IRA (chyba każdy ma ochotę czasem coś Bogu wygarnąć....)
4. Stranger In This Town-Richie Sambora (piosenka, która od początku do końca mówi o mnie-często czuję się jak stranger in this strange town)
5. "Amazing" Aerosmith (pomimo wszystko wierzę, że "kiedy nadejdzie ten moment, wszystko będzie już w porządku".... no, przynajmniej staram się KTF)
6. "Fly Away From Here" Aerosmith (a kto by nie chciał czasami stąd odlecieć????)
7. "One Light Burning" Richie Sambora (again o nadziei na lepsze)
8. "I Never Cry" Alice Cooper (staram się nie poddawać ani nie załamywać, heh, I'm standing tall :D )
9. "God Gave Rock'n'Roll To You" KISS (Bóg dał rock'n'rolla.... umieścił go w duszy każdego z nas)
10. "I Love Rock'n'Roll" Joan Jett (moje credo życiowe :) )

A Wy???? :D

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » sob sie 20, 2005 4:51 pm

KISS - I Love It Loud

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » sob sie 20, 2005 6:22 pm

U2 - "I still haven't found what I'm looking for"

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » sob sie 20, 2005 6:36 pm

Richie Sambora - "Ballad Of Youth". Jako ciekawostkę mogę dodać, że "Pretty Tied Up" Guns N' Roses jest piosenką-symbolem mojej wychowawczyni XD.

A co do mnie, to można jeszcze dorzucić "What A Scene" Goo Goo Dolls

Zablokowany