Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Ciekawe,ciekawe.

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 11:31 am

tiaaa, dzięki :P
wiesz... temat zasadniczo dotyczy Axla.. :roll:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 6:50 pm

To ty wywlokłaś osoby postronne,a nie ja :P .

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 6:57 pm

słucham? :shock: niby gdzie??????? :shock: :shock: :shock:

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » ndz sie 07, 2005 7:00 pm

Łosz fak-odszczekuję,bo to ja byłam.Pardon bardzo.

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 7:04 pm

no własnie :)

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz sie 07, 2005 8:21 pm

kaasica pisze:Duff akurat przy Axlu jest całkowicie normalny ;]
To raczej nie jest powód do dumy. U Axla pewne zachowania zawsze można zasłonić chorobą, a w przypadku Duffa...? Normalność też pojęcie względne. Jeśli miarą normalności jest częstotliwość wkręcania do swych mało pokaźnych wypowiedzi słów "fiineee", "coool" oraz "ya knoooow", to faktycznie, Axl przy Duffie to prawdziwy pomyleniec ze swoją Biblią i Szekspirem *-*.

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 8:44 pm

Gorzej jak za często zasłania się odchyły chorobą :roll:
i dobrze wiesz ze nie chodzi o 'fine' 'cool' czy 'you know' tylko np o golenie sobie brwi! :shock: bądź co badź Duff nie wpada na takie pomysły, ani na nikogo nie rzuca się z pięściami (no prawie.. :roll: ale przynajmniej nie ląduje w więzieniu :P )

i wow! nawet się nauczyłaś mówić jak Duff :D gratuluję! :D

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » ndz sie 07, 2005 9:54 pm

Wiesz, wolałabym mieć do czynienia z facetem, który raz zgolił sobie brwi, aniżeli rozmawiać z kimś o poziomie konwersacji Duffa *-*.

Że co proszę? Nauczyłam się mówić jak Duff? Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek rozmawiała z tobą przez telefon, względnie ucięła pogawędkę w środku miasta, a do tego stwierdzenie "nauczyłaś się mówić jak Duff" jest nie dość, że fałszywe, to jeszcze dla mnie zabójczo obelżywe, miej to na uwadze *-*.

kaasica
Wild In The Streets
Posty:1356
Rejestracja:pn paź 06, 2003 2:16 pm
Lokalizacja:Warszawa

Post autor: kaasica » ndz sie 07, 2005 10:06 pm

ojej.. wielce przepraszam.. powiedzmy ze napisałaś fonetycznie tak jakon mówi, lepiej? ;]

Hmmm.. Ja bym się bała ze facet który zgolił sobie brwi moze w każdym momencie wyciągnąc żyletkę i zgolic i moje :lol:
wtedy pozostaje już tylko kopanie po kostkach i ratowanie się ucieczką.. :lol:

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » wt sie 09, 2005 6:06 pm

Że Axl miał odpały, wiadomo było zawsze, ale że są to odpały powodowane chorobą, z miejsca można wybaczyć mu wszystko. Któryś z członków Metalliki powiedział kiedyś, że Axl to przekochany chłopak, tylko mu odwala, kiedy zapomni wziąć lekarstw - to moim zdaniem wyjaśnia wszystko.
Fakt, że zgolił sobie brwi o niczym nie świadczy - jest to tylko i wyłącznie sprawa gustu, może myślał, że będzie mu fajnie, może faktycznie mu się podobało, no nie wiem - jego brwi, jego sprawa, ale że to nie jest dowód debilizmu, wiem na pewno.
Bardzo szanuje go zarówno jako artystę, jak i człowieka - jako artystę: wiadomo za co, bo cztery albumy GnR mówią same za siebie, a jako człowieka za to, że mimo choroby i przesranego życia nie zaćpał się, nie zapił, nie strzelił sobie w łeb i nawet potrafi się uśmiechać. Ja nie mam nawet małego ułamka takich doświadczeń jak on, a zdarzyło mi się rozpieprzyć krzesło na moim osobistym bracie. Tak więc, Axl nie jest większym debilem niż ja, a ja za debila się, wybaczcie, w żadnym wypadku nie uważam.

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » pt sie 12, 2005 5:21 pm

Jezu,no nareszcie jedna z duetu się wyłamała i wysunęła światły a wartościowy wniosek!Niech Ci,dziewczyno,ofiaruję prawicę w uścisku prezesa :D !

CRUSHynka
Wild In The Streets
Posty:1821
Rejestracja:sob paź 19, 2002 11:32 pm
Lokalizacja:Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: CRUSHynka » pt sie 12, 2005 9:17 pm

I ja również uścisnę, jako i prezeska XD. Nie pytam się, skąd ta zmiana (drastyczna, jak nie patrzeć), ale miło, że ktoś wreszcie nauczył się oceniać człowieka po jego dokonaniach, a nie goleniu sobie brwi czy zaplataniu włosów w warkoczyki *-*.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » sob sie 13, 2005 5:25 pm

Zmiany żadnej nie było - Axla zawsze lubiłam i szanowałam, ba - był nawet okres, kiedy mi się podobał... *-*
Ale nie byłabym sobą, gdybym nie dorzuciła do tego wszystkiego, że w tym temacie sranie na Duffa jest dla mnie niezrozumiałe i nieuzasadnione - ale ja tam zawsze miałam słabość do chłopaka :D

Gość

Post autor: Gość » wt sie 16, 2005 10:34 am

A to się akurat zgadza. Ale pomimo faktu, że i niejaki Rose, i niejaki Weilland mają pewien szczególny rodzaj fioła, kocham zarówno Gunsów, jak i VR. A co do Duffa-hmmmm......
A co do dvd-też myślę, że wyprzedzi "Chinese Democracy".

Stonka
Wild In The Streets
Posty:734
Rejestracja:wt mar 02, 2004 3:22 pm
Lokalizacja:Z dalekiej wsi zapadłej Zieloną Górą zwanej.

Post autor: Stonka » sob sie 20, 2005 9:07 pm

A kim jesteś,Kopciuszku *-*?
Nie,no nieporównujmy tych dwóch rodzajów odchyleń,bo to trochę inna liga.

Zablokowany