Jesteś na forum archiwalnym. Jeżeli szukasz aktualnego forum wejdź tutaj.

Akcja Fanów U2 - przyłącz się!!!

Wszystko co dotyczy muzyki...

Moderator:BJbart

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » śr lip 06, 2005 8:21 am

Mogę z dumą napisać że nasza akcja powiodła się. Kto był wczoraj na Stadionie Śląskim w Chorzowie ten wie doskonale, a kto nie był niech żałuje bo ominęło go największe i najwspanialsze wydarzenie muzyczne tego roku.
Koncert był poprostu cudowny, a zespół mimo upływu lat nadal rewelacyjny.
Wspaniałe pokazy świetlne, brzmienie genialnej gitary tego się poprostu nie da opisać.
Zagrali prawie wszystkie utwory z najnowszej płyty i oczywiście największe przeboje, cały stadion zdzierał gardła na czele ze mną.
W czasie New Years Day na stadionie powiewała piękna flaga biało-czerowna, takie momenty pamięta sie do końca życia.

:D

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr lip 06, 2005 1:39 pm

Nie wiem, jak to zrobiłam, ale darłam się tak, że brzuch i żebra bolą mnie do tej pory... :shock:
Było niesamowicie, niezwykle, pięknie, cudownie... Tak, że tego nie da się opisać. Ci, którzy byli, wiedzą o czym mówię - ci, którzy nie byli mogą spokojnie mieć poczucie, że ominęło ich coś fantastycznego, co wryło się w serce na zawsze.
Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili.

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » śr lip 06, 2005 2:44 pm

Moge się jeszcze pochwalić tym że mam własne fotki z koncertu, bo kumpela przemyciła aparat :wink:
i strasznie żałuje jeszcze jednego, kupiłam bilety na sektor, bojąc się wielkich tłumów.
gdybym wiedziała że wystarczy być pod bramą ok 8-9 i czekać tam i widzieć BONO na wyciągnięcie ręki, zrobiłabym to bez wahania. co coż...a tak stałam w sektorze a może raczej szalałam z zachwytu, pośród nienormalnie spokojnych ludzi.
a na płycie wielka impreza, ale i tak było cudownie.

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » śr lip 06, 2005 3:23 pm

Hahaha :twisted: A kto zachwalał płytę Elek, no kto?
Mówiłam, że Bono jest dobrym powodem do nabicia sobie kilku siniaków, chociaż ja nie mam nawet i tych - a wszystko co mnie boli, boli mnie od skakania, machania łapami i darcia się.
Tak to jest jak się Olcaciska nie słucha :twisted:

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » śr lip 06, 2005 8:41 pm

elek84 pisze:Mogę z dumą napisać że nasza akcja powiodła się.
no fajnie wyszło i udała sie tylko dlatego ze weszły w to media wszedzie bylo o tym pełno.

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » czw lip 07, 2005 7:54 am

Z tymi mediami to troche przesadziłeś. To fakt że o koncercie było głośno, bo takie gwiazdy rzadko do nas przyjeżdżają, ale o planach utworzenia flagi w czasie "New Yeays Day" prócz oczywiście polskich stron internetowych poświęconych U2, przeczytałam raz na onet.pl i to wszystko.
Myśle LoRdi że gdybyś się dał namówić na koncert zmienił byś zupełnie o nich zdanie.
Cała ta otoczka medialna i oprawa koncertu nie zepsuły nic z magii tego koncertu

Co do siniaków to Bono jest zdecydowanie wart tego żeby je sobie ponabijać <ja nabyłam jednego>, a ręce i nogi też są troche potrzaskane bo mimo iż to były sektory to sie nie oszczędzałam :wink:

LoRdI
Keep The Faith
Posty:361
Rejestracja:sob sie 28, 2004 9:29 am

Post autor: LoRdI » czw lip 07, 2005 12:28 pm

elek84 pisze:Z tymi mediami to troche przesadziłeś. To fakt że o koncercie było głośno, bo takie gwiazdy rzadko do nas przyjeżdżają, ale o planach utworzenia flagi w czasie "New Yeays Day" prócz oczywiście polskich stron internetowych poświęconych U2, przeczytałam raz na onet.pl i to wszystko.
Myśle LoRdi że gdybyś się dał namówić na koncert zmienił byś zupełnie o nich zdanie.
o akcji pisały wszystkie gazety min. DZ i Wyborcza, mówiono o niej w telewizji min w wiadomosciach, panoramie,telekspresie :D
ja mam o nich dobre zdanie a na jeszcze lepsze raczej bym nie zmienił

Olcat
Keep The Faith
Posty:295
Rejestracja:ndz sty 02, 2005 2:23 pm
Lokalizacja:Kraków

Post autor: Olcat » czw lip 07, 2005 12:57 pm

http://muzyka.onet.pl/mr,1126098,wiadomosci.html

Ja już czekam na kolejny koncert... Mam cichutką nadzieję, że skoro tak się poruszyli, to może będą o nas pamiętali przy następnej trasie...? *rozmarzona mina*

elek84
It's My Life
Posty:143
Rejestracja:czw paź 21, 2004 9:00 pm

Post autor: elek84 » pt lip 08, 2005 7:53 am

LoRdI pisze:ja mam o nich dobre zdanie a na jeszcze lepsze raczej bym nie zmienił
daje głowę że byś zmienił :D
a mówią o nich wszyscy bo są poprostu najlepsi <krótko i treściwie>

Zablokowany